Stran 10 od 22

Objavljeno: 18 Feb 2010, 14:47
Napisal/-a Bela
jero_13 napisal/-a:kaj pa kakšna siva? da ne bode v oči ampak je e vedno tam :)
Like all diesel cars -> silver boring as fuck :lol:
Brez zamer..

Jzt osebno bi šou za rumeno če ne druzga rdeča je preveč golf gti zelena je škoda.. renault je pa nekak zmer bla rumena že njihov znak je na rumeni podlagi,...



LP Čebela

Objavljeno: 18 Feb 2010, 14:51
Napisal/-a jero_13
Bela napisal/-a:
jero_13 napisal/-a:kaj pa kakšna siva? da ne bode v oči ampak je e vedno tam :)
Like all diesel cars -> silver boring as fuck :lol:
Brez zamer..

Jzt osebno bi šou za rumeno če ne druzga rdeča je preveč golf gti zelena je škoda.. renault je pa nekak zmer bla rumena že njihov znak je na rumeni podlagi,...



LP Čebela
Mah kakšne zamere stari, ne sam predlagu sm sivo glede na to da je že sama notranjost avta siva in bi se lepo uklopil. Drgač pa moj glas je za rumeno :)

Objavljeno: 18 Feb 2010, 14:55
Napisal/-a Bela
No ja če hoče bolj umirjeno je bela..

To je sam moje mnenje nočem se kle neki prerekat ker je bv..

LP Čebela

Objavljeno: 18 Feb 2010, 14:57
Napisal/-a Tadej
Rdeča...

Objavljeno: 18 Feb 2010, 15:27
Napisal/-a Shusuglao
bod faca pa daj roza, to je za prave moške 8)

Objavljeno: 18 Feb 2010, 17:46
Napisal/-a kmetek
Flurestenčno rumeno pa je, boš tud ponoč vidu kje je sredina volana (čeprou te fore nism nikdar kapirou) :lol:

Objavljeno: 18 Feb 2010, 19:03
Napisal/-a Koncar
Uredu je no :D hehe , jest sm mislu tko k ma RS III tist na volanu,dobr mi zgleda ane :D je pa res da tut rumena ni slaba, bom še vidu, mal si morm zamislt pa predstavlat zadevo.

Objavljeno: 19 Feb 2010, 16:45
Napisal/-a oasis91
lepo uzami en rdeč cvirn pa ga navij okoli volana in poglej če se ujema, pa rumenga, pa siuga in boš vidu kaj ti najbolj pade u oči :D

Objavljeno: 19 Feb 2010, 20:11
Napisal/-a Aleen
Moje mnenje Rdeče na volanu in pa rdeče zavorne čeljusti :wink: :wink:

Objavljeno: 22 Feb 2010, 16:59
Napisal/-a Koncar
Čigav spojler ima ta pod odbijačem?

Slika

Objavljeno: 22 Feb 2010, 17:13
Napisal/-a jero_13
od lagune I če me spomin ne vara

Objavljeno: 22 Feb 2010, 17:16
Napisal/-a Koncar
ja sam so mele tazga sam 1.8 pa 2.0 ane?

Objavljeno: 22 Feb 2010, 17:24
Napisal/-a jero_13
Mislim da ni odvisno od motorja ampak od faze.

Faza 1

Slika

faza 2

Slika

Objavljeno: 23 Feb 2010, 00:00
Napisal/-a Drmo
A to boš dal gor zato da boš pomagal plužit cesto komunalcem v Logatcu? :P :lol:

Objavljeno: 23 Feb 2010, 01:16
Napisal/-a wily
clio open napisal/-a:Če ne od motorja, je pa odvisn od opreme; naša ph1 1.8 ga nima (kot tudi opreme ne) takega.
vse ph1 so ga mele, oprema ni bila važna. pr vas zgled, da ga je nekdo ki zahakljo pa dol otrgo ali ga je pa prejšen lastnik mogoče nek zgubo.