Stran 10 od 17

Objavljeno: 27 Mar 2008, 17:13
Napisal/-a Doctor DJ
je pa ze leps odbijac brez sredinsko postavljenih lukn za izpuh, vsaj moje mnenje!
nekak tak ko ma to kekec narjen, sam mogoc drugacne nastavke gor pa bo.


hehe, kar se pa folije za stebricek tice, sm racerju omeno, pa je sm skomigno z rameni pa reko ne, hja, ok, ma prau, avto je njegov, lep se, nimam kaj, sam bo pa blo leps :twisted:

lp

Objavljeno: 27 Mar 2008, 18:47
Napisal/-a [KEKEC]
Doctor DJ napisal/-a:je pa ze leps odbijac brez sredinsko postavljenih lukn za izpuh, vsaj moje mnenje!
nekak tak ko ma to kekec narjen, sam mogoc drugacne nastavke gor pa bo.


hehe, kar se pa folije za stebricek tice, sm racerju omeno, pa je sm skomigno z rameni pa reko ne, hja, ok, ma prau, avto je njegov, lep se, nimam kaj, sam bo pa blo leps :twisted:

lp
Ja kaj spet jaz!


Ful lep clio je!

Objavljeno: 27 Mar 2008, 18:59
Napisal/-a exr
zame najlepsi clio 2/2 :smt024. taprav odbijac si izbral. sam kar se tice feltn bi se dalo se kej nardit. kdo je pa luci (parabole) rihtal, ce ves?

Objavljeno: 27 Mar 2008, 20:16
Napisal/-a blue racer
Kar se tice nalepke na stebricek men ni...tko da mislm da je ne bo...odbijac mi je pa ta velik bl k pa un brez lukenj k itak mors pol pa tm zagat da ti gre nastavk not, tko da...sej bo lepo bote vidl :)

Drgac pa tile so pa eni kreteni u tpv, narocim odbijac pa me pride 200 eur pol ga pa doma odpakeras pa na njem ni letvice pa rozete okol izrezov za ror....popizdis gres nazaj narocis se tiste male koscke plastike te pa pride se 90eur :mad: :mad:

Zgleda pa tko (seveda brez letvice pa krogcev!!!) :mad:

Slika

Slika

Objavljeno: 27 Mar 2008, 20:20
Napisal/-a Duli
o fak 90eur za tist poukrozen sit...

Objavljeno: 27 Mar 2008, 20:20
Napisal/-a FastDay
kaj je drag :o drgac so pa res tile odbijaci ena sestavljanka ...vrjetno bos mogu tud nove zadnje koloteke kupt ....ker so vrjetno sirsi

Objavljeno: 27 Mar 2008, 20:21
Napisal/-a simonz1
No sam da si ga dobu. Se pragi pol bo pa No.1 v mestu :lol:

Objavljeno: 27 Mar 2008, 20:29
Napisal/-a ZZ-717
seveda da dobis ciz stock odbijac kaj si pa mislu :wink: pa ni niti ni tok drag... ce bi pa prednjga narocvov je pa se drazji pa brez letvic in maske seveda....original je drago jebiga :roll:

Objavljeno: 27 Mar 2008, 23:56
Napisal/-a Mark
Ko sem jaz nov odbijac narocal sem tudi dobil brez lajsne! Je pa brez lukn za izpuhe! Sprva sem mislil dat gor izpuh, sedaj pa bom tak pustil!

Slika

Koloteke je treba se dodatno narocit!

Objavljeno: 28 Mar 2008, 00:25
Napisal/-a Stupo
Kaj je pa vse potrebno zamenjati, ce bi hotel imeti po izgledu enakega RSu?
Spredni odbijac, masko, oba blatnika, koloteka in zadnji odbijac, ali se kaj?

Objavljeno: 28 Mar 2008, 00:27
Napisal/-a ZZ-717
Stupo napisal/-a:Kaj je pa vse potrebno zamenjati, ce bi hotel imeti po izgledu enakega RSu?
Spredni odbijac, masko, oba blatnika, koloteka in zadnji odbijac, ali se kaj?
znacko na letvicah :lol: :lol:

Objavljeno: 28 Mar 2008, 00:36
Napisal/-a Duli
Stupo napisal/-a:Kaj je pa vse potrebno zamenjati, ce bi hotel imeti po izgledu enakega RSu?
Spredni odbijac, masko, oba blatnika, koloteka in zadnji odbijac, ali se kaj?
pa se prage. ;) drgac je pa to to.

Objavljeno: 28 Mar 2008, 00:47
Napisal/-a Stupo
Duli napisal/-a:
Stupo napisal/-a:Kaj je pa vse potrebno zamenjati, ce bi hotel imeti po izgledu enakega RSu?
Spredni odbijac, masko, oba blatnika, koloteka in zadnji odbijac, ali se kaj?
pa se prage. ;) drgac je pa to to.
Homologacije pa najbrs ni treba imeti, glede na to, da gre vbistvu za serijske dele?
Kaksen je pa okviren strosek za tak komplet, 1000-1500EUR?

Objavljeno: 28 Mar 2008, 07:59
Napisal/-a MaTe0
To naj en napise ja :D KOlk pride sprednji odbijac pragi in pa zadnji odbijac. Pa komplet vse :) A ponaredkov pa ni ? :lol:

Objavljeno: 28 Mar 2008, 18:03
Napisal/-a spela
MaTe0 napisal/-a:To naj en napise ja :D KOlk pride sprednji odbijac pragi in pa zadnji odbijac. Pa komplet vse :) A ponaredkov pa ni ? :lol:
np, mislm da ni treba homologacije delat.vsaj jst je nisem. pa bi bilo nikol problemov.