Objavljeno: 18 Okt 2010, 17:21
najhitrejsi golman na svetu, glejte unga zelenga
Forum lastnikov in ljubiteljev vozil Renault
https://www.renault-klub.si/forum/
je to res al je fejk ?jurre napisal/-a:najhitrejsi golman na svetu, glejte unga zelenga![]()

jaz nebi mel takih jajcUrbanD napisal/-a:hahahaaaa kwa ga špona ej![]()
![]()
![]()
![]()
noro!
sam dej avto pa na progo me spust kuj zaandrej86 napisal/-a:jaz nebi mel takih jajcUrbanD napisal/-a:hahahaaaa kwa ga špona ej![]()
![]()
![]()
![]()
noro!
res ne
če nebi bil clio še mogoče