Stran 82 od 197

Objavljeno: 03 Okt 2010, 10:59
Napisal/-a Mark
Hehe dobra reklama za Lloret :D

Objavljeno: 03 Okt 2010, 13:14
Napisal/-a boncl
bam88 napisal/-a:bi blo fajn da bi dobo ksno tako picuro v delavnco da ti dafe prpele a? :D
Ti ne bi blo slabo ja ne pa de skoz južnjake bulm de se mal lepš izrazm :D

Objavljeno: 05 Okt 2010, 21:15
Napisal/-a Nos
Renault F1 zaigra himno :a2_aplavz

http://www.mojvideo.com/video-renault-z ... 482d99342e

_____________________________________________________________

:shock: Renault 4 Turbo

http://www.mojvideo.com/video-renault-4 ... b2f79006d4

Objavljeno: 07 Okt 2010, 11:09
Napisal/-a jurre
Pita Mujo Hasu:
Kaži mi Haso, kako da se riješim Fate? O razvodu neče ni da čuje, a
meni se več popela preko glave!
Pa plati joj vozački ispit i nakon toga kupi joj kola. Znaš več kako
žene loše voze. Prije ili kasnije negdje če se slupati i nema šanse da
preživi!
Mujo oduševljen napravi sve što mu Haso kaže. Nakon nekog vremena opet
su se sreli i Haso pita:
Jesi li učinio, kako sam ti rekao?
Ma jesam. Kad je položila ispit kupio sam joj i mali Yugo ali ništa.
Vozi jako sporo.
Kupi joj onda nešto jače! Jaguar na primjer!

Nakon par mjeseci Haso opet sretne Muju.
Jesi li učinio, kako sam ti rekao? opet pita Haso.
Jesam i odlično je ispalo. Nema više Fate!
A jaguar?
Evo ga tamo, šeta po dvorištu...
:lol:

Objavljeno: 07 Okt 2010, 22:10
Napisal/-a hunter07

Objavljeno: 08 Okt 2010, 08:37
Napisal/-a andrej86

Objavljeno: 08 Okt 2010, 11:45
Napisal/-a Marko16V

Objavljeno: 12 Okt 2010, 18:39
Napisal/-a jurre

Objavljeno: 12 Okt 2010, 18:53
Napisal/-a Doctor DJ

o ja, komi čakam
Bencinca pa ni več???????????? :(

Objavljeno: 12 Okt 2010, 20:41
Napisal/-a vepar

Objavljeno: 12 Okt 2010, 20:54
Napisal/-a Doctor DJ
:lol: :lol: :lol:

Objavljeno: 15 Okt 2010, 09:39
Napisal/-a oorosh


A ma kdo kakšnega galeba za posodit? Đabe smokiji.press :lol:

Objavljeno: 16 Okt 2010, 11:16
Napisal/-a Ziga00

Objavljeno: 16 Okt 2010, 11:21
Napisal/-a Nos

Objavljeno: 16 Okt 2010, 17:13
Napisal/-a UrbanD
Staro ampak še vedno se nasmejim hahaahahah

http://www.youtube.com/watch?v=db90KvkqH3c

:lol: :lol: :lol: