Objavljeno: 03 Okt 2010, 10:59
Hehe dobra reklama za Lloret 
Forum lastnikov in ljubiteljev vozil Renault
https://www.renault-klub.si/forum/
Ti ne bi blo slabo ja ne pa de skoz južnjake bulm de se mal lepš izrazmbam88 napisal/-a:bi blo fajn da bi dobo ksno tako picuro v delavnco da ti dafe prpele a?
Marko16V napisal/-a:http://www.youtube.com/watch?v=CPVAepWXH8I