Stran 9 od 17

Objavljeno: 26 Mar 2008, 23:18
Napisal/-a d_leonit
Zlo lep clio ja 8) ...sploh ta crno-bela kombinacija mi je zelo vsec, ter notranjost :twisted: .

Am sedaj pa nekaj glede pragov..te pragi, ki so kot dodatna oprema na cliotu, a jih je potrebno homologirat? Ker ene par iz foruma smo narocili kopijo takih pragov. Ker ce ni treba, potem policaji nic ne morejo, enostavno reces da je original in adijo :twisted:

http://i5.photobucket.com/albums/y178/J ... CN5157.jpg
http://i5.photobucket.com/albums/y178/J ... CN5149.jpg
http://i5.photobucket.com/albums/y178/J ... CN5132.jpg
http://i5.photobucket.com/albums/y178/J ... CN5167.jpg

Objavljeno: 26 Mar 2008, 23:18
Napisal/-a JO-PO
kolk pa so dnarja kej tile pragi? Ce ni skrivnost

Objavljeno: 26 Mar 2008, 23:21
Napisal/-a thesharky
Tovarnisko vgrajeno podvozje od RS-a...a je to bila kaka dodatna opcija pri nakupu avta al kako je to misljen?

Objavljeno: 26 Mar 2008, 23:29
Napisal/-a jurre
hud clio :shock: :smt044 upam, da ti bo sluzil, pa merki ga :wink:

Objavljeno: 26 Mar 2008, 23:52
Napisal/-a Spicyk
Men pa ni bohve kako dober..tista bela kombinacija mi ravno ni kaj prevec... to se tako hitro umaze :? drugace vse ostalo je pa kr kul no

Objavljeno: 27 Mar 2008, 00:01
Napisal/-a Slicker
definitivno najlepsi avto na forumu. super nakup!

Objavljeno: 27 Mar 2008, 08:41
Napisal/-a spela
pa si ti zihr da si tak odbijac narocil? k ima dva rora zadej? kako bo pa to pol zgledalo brez auspoha? al si narocil takega od RSa do letnika 2004? (temnomoder rs)

Slika


drugac pa valda, super avto! in s tisto crno haubo in ksenoni je cist hud!!! :smt043

Objavljeno: 27 Mar 2008, 10:35
Napisal/-a blue racer
Narocu sm odbijac ki ma izrez za dva auspuha ker mam namen tut dva dat tko da ne se bat da bo praznina zadi....pride 220 eur, pragi so pa 290 eur...sm kaj cm ce ni nc tko malga za dobit k majo vsi sam tiste #stenge" namesto praga...

Lp, Gass

Objavljeno: 27 Mar 2008, 10:48
Napisal/-a jurcek3
hud clio :) pravi unikat :wink:

Objavljeno: 27 Mar 2008, 11:25
Napisal/-a Tadej
Obvezno moras dat folijo na stebricek...

Objavljeno: 27 Mar 2008, 12:43
Napisal/-a clio_dizel
huuud clio. se strinjam s tadejom, za folijo na B stebricek. najbolj od vsega mi je huda/izvirna/unikatna ideja s stevcom. feltne pa -- sicer je crno-srebrna kombinacija, ampak to je pa edini+ poleg velikosti. za moje pojme bi si zasluzu kaksne lepse (moje mnenje). zadnji odbijac z dvojnimi rori bo pa pika na i. a auspuhe bos dal narest, al si bos TE umislu?

pa mas en PM

Objavljeno: 27 Mar 2008, 13:22
Napisal/-a Mark
imam isto vprasanje, kot d_leonit kako je s papirji od teh pragov in morebitno homologacijo! :)

Cestitke za nakup!

Objavljeno: 27 Mar 2008, 16:07
Napisal/-a blue racer
clio_dizel napisal/-a:huuud clio. se strinjam s tadejom, za folijo na B stebricek. najbolj od vsega mi je huda/izvirna/unikatna ideja s stevcom. feltne pa -- sicer je crno-srebrna kombinacija, ampak to je pa edini+ poleg velikosti. za moje pojme bi si zasluzu kaksne lepse (moje mnenje). zadnji odbijac z dvojnimi rori bo pa pika na i. a auspuhe bos dal narest, al si bos TE umislu?

pa mas en PM
A pozna kdo to stran kolk casa pa rabi postnina da pride do mene k tale auspuh je original za gor sicer je mal zasoljen s ceno...sam me vsen zanima ce kdo kaj ve o tem...

Objavljeno: 27 Mar 2008, 16:14
Napisal/-a Duli
brez veze ti je original auspuh dajat gor, k ti bo hmal prerjaveu. raj dej kako stainless steel kopijo, bo buls (in cenejs).

Objavljeno: 27 Mar 2008, 16:49
Napisal/-a clio_dizel
@duli
The price includes the complete cat-back stainless steel exhaust, tailpipe surrounds, all fixings and fittings and comprehensive fitting instructions.
182 RS ma v originalu drugac dva lonca - like this 8)

je pa res da ni prevec poceni. pa nimam izkusenj z narocanjem od k-teca...