Stran 9 od 41

Objavljeno: 14 Jul 2007, 14:46
Napisal/-a ZZ-717
no dubu koncno slikce se od morja na komp tko da vidte kok je biv 'prisilno' znizan :lol:

Slika

tkole so pa sedel zadi :

Slika

pa se tri slikce s portoroza ob 6i uri zjutraj :wink:

Slika

Slika

Slika

kr lepo pase nalepka zadi ane :oops: :wink:

Objavljeno: 14 Jul 2007, 14:51
Napisal/-a broker
Najbols da zmer cez poletje odzad vozis 2,3 deklice,pa bo idealna visina! :lol:

Objavljeno: 14 Jul 2007, 14:57
Napisal/-a ZZ-717
ne ne ni men to lepo ce je tokle znizan :wink: tok kukr je original brez potnikov no razn wufrja pa znizan za 3.5 cm mi je ciz ql pa najleps... men je grdo ce je guma pod blatnkom :? sam ok za morje je p treba potrpet :wink: :lol:

Objavljeno: 14 Jul 2007, 15:01
Napisal/-a broker
Sej men tud ni,pol je vidit,kot da je od starosti cepnil :lol: ,sm dekelc se pa ni za branit 8)

Nimas kej, full lep megancek!

Objavljeno: 14 Jul 2007, 15:02
Napisal/-a RS-sport
86-4PJ napisal/-a:ne ne ni men to lepo ce je tokle znizan :wink: tok kukr je original brez potnikov no razn wufrja pa znizan za 3.5 cm mi je ciz ql pa najleps... men je grdo ce je guma pod blatnkom :? sam ok za morje je p treba potrpet :wink: :lol:
moj kolega je mel 3.5cm znizanga pa je blo cist ql :wink:

Objavljeno: 14 Jul 2007, 15:57
Napisal/-a ZZ-717
RS-sport napisal/-a:
86-4PJ napisal/-a:ne ne ni men to lepo ce je tokle znizan :wink: tok kukr je original brez potnikov no razn wufrja pa znizan za 3.5 cm mi je ciz ql pa najleps... men je grdo ce je guma pod blatnkom :? sam ok za morje je p treba potrpet :wink: :lol:
moj kolega je mel 3.5cm znizanga pa je blo cist ql :wink:
mas ksne slikce od unga ? d vidm ce kj bl se posedu kukr moj ?

Objavljeno: 14 Jul 2007, 22:48
Napisal/-a RS-sport
ga bom vprasal, ce ma kaksne slikce od megana :shock: ga je pred kratkim prodal :(

Objavljeno: 15 Jul 2007, 14:07
Napisal/-a ZZ-717
RS-sport napisal/-a:ga bom vprasal, ce ma kaksne slikce od megana :shock: ga je pred kratkim prodal :(
no dj ce mas p kr sm pejsti :wink:

Objavljeno: 16 Jul 2007, 07:35
Napisal/-a Tadej
86-4PJ napisal/-a:no dubu koncno slikce se od morja na komp tko da vidte kok je biv 'prisilno' znizan :lol:

Slika

tkole so pa sedel zadi :

Slika

pa se tri slikce s portoroza ob 6i uri zjutraj :wink:

Slika

Slika

Slika

kr lepo pase nalepka zadi ane :oops: :wink:
Slike ne delajo...

Objavljeno: 16 Jul 2007, 11:03
Napisal/-a ZZ-717
ja men delajo :lol:

Objavljeno: 16 Jul 2007, 11:05
Napisal/-a Tadej
86-4PJ napisal/-a:ja men delajo :lol:
No zdej pa delajo :)

Objavljeno: 16 Jul 2007, 11:40
Napisal/-a killah bee
Mene je tale Spajki cist navdusu 8) :shock:

Ful fajn zadevca, sploh pa en lepsih delc na okrog, vsaj za moj okus :wink: 8)

Objavljeno: 16 Jul 2007, 11:42
Napisal/-a Liquid

Objavljeno: 16 Jul 2007, 11:46
Napisal/-a killah bee
Kaj pa je na linku, en forum megane :roll: Mors bit registriran, pa se mi ne da :?

Dej napis tuki :)

Objavljeno: 16 Jul 2007, 11:58
Napisal/-a Liquid
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
slike povejo vse :wink: