Stran 9 od 41
Objavljeno: 14 Jul 2007, 14:46
Napisal/-a ZZ-717
Objavljeno: 14 Jul 2007, 14:51
Napisal/-a broker
Najbols da zmer cez poletje odzad vozis 2,3 deklice,pa bo idealna visina!

Objavljeno: 14 Jul 2007, 14:57
Napisal/-a ZZ-717
ne ne ni men to lepo ce je tokle znizan

tok kukr je original brez potnikov no razn wufrja pa znizan za 3.5 cm mi je ciz ql pa najleps... men je grdo ce je guma pod blatnkom

sam ok za morje je p treba potrpet

Objavljeno: 14 Jul 2007, 15:01
Napisal/-a broker
Sej men tud ni,pol je vidit,kot da je od starosti cepnil

,sm dekelc se pa ni za branit
Nimas kej, full lep megancek!
Objavljeno: 14 Jul 2007, 15:02
Napisal/-a RS-sport
86-4PJ napisal/-a:ne ne ni men to lepo ce je tokle znizan

tok kukr je original brez potnikov no razn wufrja pa znizan za 3.5 cm mi je ciz ql pa najleps... men je grdo ce je guma pod blatnkom

sam ok za morje je p treba potrpet

moj kolega je mel 3.5cm znizanga pa je blo cist ql

Objavljeno: 14 Jul 2007, 15:57
Napisal/-a ZZ-717
RS-sport napisal/-a:86-4PJ napisal/-a:ne ne ni men to lepo ce je tokle znizan

tok kukr je original brez potnikov no razn wufrja pa znizan za 3.5 cm mi je ciz ql pa najleps... men je grdo ce je guma pod blatnkom

sam ok za morje je p treba potrpet

moj kolega je mel 3.5cm znizanga pa je blo cist ql

mas ksne slikce od unga ? d vidm ce kj bl se posedu kukr moj ?
Objavljeno: 14 Jul 2007, 22:48
Napisal/-a RS-sport
ga bom vprasal, ce ma kaksne slikce od megana

ga je pred kratkim prodal

Objavljeno: 15 Jul 2007, 14:07
Napisal/-a ZZ-717
RS-sport napisal/-a:ga bom vprasal, ce ma kaksne slikce od megana

ga je pred kratkim prodal

no dj ce mas p kr sm pejsti

Objavljeno: 16 Jul 2007, 07:35
Napisal/-a Tadej
Objavljeno: 16 Jul 2007, 11:03
Napisal/-a ZZ-717
ja men delajo

Objavljeno: 16 Jul 2007, 11:05
Napisal/-a Tadej
86-4PJ napisal/-a:ja men delajo

No zdej pa delajo

Objavljeno: 16 Jul 2007, 11:40
Napisal/-a killah bee
Objavljeno: 16 Jul 2007, 11:42
Napisal/-a Liquid
Objavljeno: 16 Jul 2007, 11:46
Napisal/-a killah bee
Kaj pa je na linku, en forum megane

Mors bit registriran, pa se mi ne da
Dej napis tuki

Objavljeno: 16 Jul 2007, 11:58
Napisal/-a Liquid
slike povejo vse
