Stran 8 od 15

Re: MEGANE RS R26

Objavljeno: 21 Avg 2014, 22:09
Napisal/-a gapy_07
Nice :D kmalu bo ropotalo po Crnomlju :D

Re: MEGANE RS R26

Objavljeno: 22 Avg 2014, 14:57
Napisal/-a B-Stard
Kaj bo od serije 3 RS motor notr ? Veliko pobov je izvedlo tak swap ko je zaropotalo

Re: MEGANE RS R26

Objavljeno: 22 Avg 2014, 15:37
Napisal/-a Damchy
Samo blok in glavna gred in glava bosta original.... Ostalo ne

Re: MEGANE RS R26

Objavljeno: 22 Avg 2014, 18:30
Napisal/-a Sokol
Damjan, tako kot je avto zdaj varen še dolgo ne bo :).

Re: MEGANE RS R26

Objavljeno: 22 Avg 2014, 19:05
Napisal/-a Damchy
Heheheeh trenutno je res najbolj varen :)

Re: MEGANE RS R26

Objavljeno: 30 Avg 2014, 13:12
Napisal/-a Damchy
Nova barva ... Nove nalepke.... Nova guma spodaj.... Rumene meglenke....

Slika

Slika

Slika

Re: MEGANE RS R26

Objavljeno: 30 Avg 2014, 22:33
Napisal/-a franko
Odlicno! Ampak na zalost zaradi barve avtomobila meglenke ne bodo prisle toliko do izraza. Mogoce bi bile celo boljse bele da bi sle skupaj z nalepkami.

Re: MEGANE RS R26

Objavljeno: 07 Sep 2014, 13:19
Napisal/-a Damchy
Na meglenkah je samo folija tako,da lahko leti dol če nebo ok....

Še zadnji potreben kos za akcijo:)

Forge actuator:)


Slika

Slika

Re: MEGANE RS R26

Objavljeno: 07 Sep 2014, 15:42
Napisal/-a Shusuglao
franko napisal/-a:Odlicno! Ampak na zalost zaradi barve avtomobila meglenke ne bodo prisle toliko do izraza. Mogoce bi bile celo boljse bele da bi sle skupaj z nalepkami.
a to da grejo skupaj z odbijačem in celim avtom pa ni ok? :lol:
saj je tudi en rumen kvadratek na nalepki, poleg petih belih, grejo lahko tudi s tistim

Re: MEGANE RS R26

Objavljeno: 08 Okt 2014, 18:29
Napisal/-a Damchy
Black front lights

Slika

Slika

Tud tablce so že:)

Slika

Slika

še čisto malo in srčka damo notr:):)

Slika

Slika

Re: MEGANE RS R26

Objavljeno: 08 Okt 2014, 20:18
Napisal/-a TuningBoy
tole bo sam še za u vitrino :)

Re: MEGANE RS R26

Objavljeno: 09 Okt 2014, 18:20
Napisal/-a Damchy
Slika

Slika

Slika

Re: MEGANE RS R26

Objavljeno: 09 Okt 2014, 23:47
Napisal/-a a_sist
Dobro zgleda! :smt045

Re: MEGANE RS R26

Objavljeno: 10 Okt 2014, 20:15
Napisal/-a Bali
Kaj sprednje luči so že original tako črne ali si dal folijo preko..??

Re: MEGANE RS R26

Objavljeno: 27 Okt 2014, 22:44
Napisal/-a Duli
kej nouga?