Stran 8 od 41
Objavljeno: 28 Jun 2007, 11:20
Napisal/-a Helly
Primy lep avtocek mas zdej...
Objavljeno: 28 Jun 2007, 21:30
Napisal/-a ZZ-717
Helly napisal/-a:Primy lep avtocek mas zdej...
no lepo d ti saj enkt usec

Objavljeno: 10 Jul 2007, 21:06
Napisal/-a ZZ-717
no evo se mal fotk k biv lih malo na slovenski obali
slikca iz obale v kopru:
ena tik ob morju v portorozu:
in ena nad portorozem ob soncnem zahodu:
ter za konec ena slikca ki ratala pri hitrosti 140km/h in sicer cez stresno okno

hvala ROK !:D
to bi bla slovenska obala kasneje pridejo pa tudi kaksne iz hrvaske obale in paga

upajmo da je tam se lepse okolje za slikat

lp
Objavljeno: 10 Jul 2007, 21:28
Napisal/-a clio_dizel
ja kok je bil pa nalozen

. lepe fotke
Objavljeno: 10 Jul 2007, 21:53
Napisal/-a ZZ-717
uh na telih fotkah sta bla sam dva notr

drugac se nas p na morje pelal 5ljudi + 5 potovalk + 5 spalk + 3je sotori + zar + hladilna torba

aia pa se wufr! kko smo se p zbasal notr p raj ne sprasujte

Objavljeno: 11 Jul 2007, 07:46
Napisal/-a scrat
Tko kt vcasih v jugotih...

Objavljeno: 11 Jul 2007, 07:54
Napisal/-a MaTe0
Noro lepo mu sedejo te felne. Zdaj vidis ko je bil nabasan kak je se leps ko je malo nizji. Cist malo. Potem bo pa bomba!

Objavljeno: 11 Jul 2007, 08:59
Napisal/-a CliYo II
86-4PJ napisal/-a:uh na telih fotkah sta bla sam dva notr

drugac se nas p na morje
pelal 5ljudi + 5 potovalk + 5 spalk + 3je sotori + zar + hladilna torba
aia pa se wufr! kko smo se p zbasal notr p raj ne sprasujte

Kok ti je pa to ratal not zbasat a si 2x pelu...sj mas wufi skor cez pol prtrljaznika

Objavljeno: 11 Jul 2007, 10:23
Napisal/-a Ziiga
CliYo II napisal/-a:Kok ti je pa to ratal not zbasat a si 2x pelu...sj mas wufi skor cez pol prtrljaznika

Nocs vedt

edin on je biu tko de se je lah premiku

Ce bi bil karambol se nebi prou nikamor premaknil kr je blo use fiksiran

Objavljeno: 11 Jul 2007, 10:59
Napisal/-a ZZ-717
Ziiga napisal/-a:CliYo II napisal/-a:Kok ti je pa to ratal not zbasat a si 2x pelu...sj mas wufi skor cez pol prtrljaznika

Nocs vedt

edin on je biu tko de se je lah premiku

Ce bi bil karambol se nebi prou nikamor premaknil kr je blo use fiksiran

tocn tko kukr je ziga npisu...zadi so sam glave vn gledale

drugace pa mam se par fotk ampak morm najprej digitalca nest na servis

Objavljeno: 11 Jul 2007, 14:06
Napisal/-a Slicker
lep avto mas mojster! KO in CE bom jz meu renoja bo glih tak megane, samo durge felge, a v isti velikosti. pohvale za okus.
Objavljeno: 11 Jul 2007, 22:14
Napisal/-a gashper
sm te vidu u soboto u Luciji u kempu k si lih vn odpeluuuu

res je hud avto... vse pohvale
Objavljeno: 11 Jul 2007, 22:42
Napisal/-a ZZ-717
gashper napisal/-a:sm te vidu u soboto u Luciji u kempu k si lih vn odpeluuuu

res je hud avto... vse pohvale
wooo a ti tut tm biv

cak cak a vs je blo cerka tm okol 10 folka pa ste sli v soboto zvecer kj v portoroz pes ?

k z enimi smo se pogovarjal k bli iz tm nek krizev al nwm nekje

pozabu

d nis biv tm zravn tkt

drgac pa ammm skoc pred avto drugic p recemo ksno ane
aia pa hvala za pohvale vsem

Objavljeno: 13 Jul 2007, 18:29
Napisal/-a Ziiga
Nardil smo

Objavljeno: 13 Jul 2007, 20:34
Napisal/-a ZZ-717
dada smo nardil samo se cakam kuponck...stric reku da bo hitr..bomo vidl...
aia pa se ena zanimivost ...dons natanku spikeyu 61L dizla

ocitno sm se res bl na hlape ze vozu
