Stran 8 od 41

Objavljeno: 28 Jun 2007, 11:20
Napisal/-a Helly
Primy lep avtocek mas zdej...

Objavljeno: 28 Jun 2007, 21:30
Napisal/-a ZZ-717
Helly napisal/-a:Primy lep avtocek mas zdej...
no lepo d ti saj enkt usec :lol: :lol: 8)

Objavljeno: 10 Jul 2007, 21:06
Napisal/-a ZZ-717
no evo se mal fotk k biv lih malo na slovenski obali :wink:
slikca iz obale v kopru:
Slika

ena tik ob morju v portorozu:
Slika

in ena nad portorozem ob soncnem zahodu:
Slika

ter za konec ena slikca ki ratala pri hitrosti 140km/h in sicer cez stresno okno :D hvala ROK !:D

Slika

to bi bla slovenska obala kasneje pridejo pa tudi kaksne iz hrvaske obale in paga :D upajmo da je tam se lepse okolje za slikat :wink: lp

Objavljeno: 10 Jul 2007, 21:28
Napisal/-a clio_dizel
ja kok je bil pa nalozen :lol: . lepe fotke

Objavljeno: 10 Jul 2007, 21:53
Napisal/-a ZZ-717
uh na telih fotkah sta bla sam dva notr :wink: drugac se nas p na morje pelal 5ljudi + 5 potovalk + 5 spalk + 3je sotori + zar + hladilna torba :D aia pa se wufr! kko smo se p zbasal notr p raj ne sprasujte :lol:

Objavljeno: 11 Jul 2007, 07:46
Napisal/-a scrat
Tko kt vcasih v jugotih... :wink:

Objavljeno: 11 Jul 2007, 07:54
Napisal/-a MaTe0
Noro lepo mu sedejo te felne. Zdaj vidis ko je bil nabasan kak je se leps ko je malo nizji. Cist malo. Potem bo pa bomba! :shock: :shock:

Objavljeno: 11 Jul 2007, 08:59
Napisal/-a CliYo II
86-4PJ napisal/-a:uh na telih fotkah sta bla sam dva notr :wink: drugac se nas p na morje pelal 5ljudi + 5 potovalk + 5 spalk + 3je sotori + zar + hladilna torba :D aia pa se wufr! kko smo se p zbasal notr p raj ne sprasujte :lol:

Kok ti je pa to ratal not zbasat a si 2x pelu...sj mas wufi skor cez pol prtrljaznika :shock:

Objavljeno: 11 Jul 2007, 10:23
Napisal/-a Ziiga
CliYo II napisal/-a:Kok ti je pa to ratal not zbasat a si 2x pelu...sj mas wufi skor cez pol prtrljaznika :shock:
Nocs vedt :lol: :lol: edin on je biu tko de se je lah premiku :D Ce bi bil karambol se nebi prou nikamor premaknil kr je blo use fiksiran :lol: :lol:

Objavljeno: 11 Jul 2007, 10:59
Napisal/-a ZZ-717
Ziiga napisal/-a:
CliYo II napisal/-a:Kok ti je pa to ratal not zbasat a si 2x pelu...sj mas wufi skor cez pol prtrljaznika :shock:
Nocs vedt :lol: :lol: edin on je biu tko de se je lah premiku :D Ce bi bil karambol se nebi prou nikamor premaknil kr je blo use fiksiran :lol: :lol:
tocn tko kukr je ziga npisu...zadi so sam glave vn gledale :lol: drugace pa mam se par fotk ampak morm najprej digitalca nest na servis :roll:

Objavljeno: 11 Jul 2007, 14:06
Napisal/-a Slicker
lep avto mas mojster! KO in CE bom jz meu renoja bo glih tak megane, samo durge felge, a v isti velikosti. pohvale za okus.

Objavljeno: 11 Jul 2007, 22:14
Napisal/-a gashper
sm te vidu u soboto u Luciji u kempu k si lih vn odpeluuuu :D :D :D res je hud avto... vse pohvale

Objavljeno: 11 Jul 2007, 22:42
Napisal/-a ZZ-717
gashper napisal/-a:sm te vidu u soboto u Luciji u kempu k si lih vn odpeluuuu :D :D :D res je hud avto... vse pohvale
wooo a ti tut tm biv :D cak cak a vs je blo cerka tm okol 10 folka pa ste sli v soboto zvecer kj v portoroz pes ? :D k z enimi smo se pogovarjal k bli iz tm nek krizev al nwm nekje :D pozabu :D d nis biv tm zravn tkt :D drgac pa ammm skoc pred avto drugic p recemo ksno ane :wink: :lol:


aia pa hvala za pohvale vsem :oops: :oops:

Objavljeno: 13 Jul 2007, 18:29
Napisal/-a Ziiga
Nardil smo :D

Objavljeno: 13 Jul 2007, 20:34
Napisal/-a ZZ-717
dada smo nardil samo se cakam kuponck...stric reku da bo hitr..bomo vidl...

aia pa se ena zanimivost ...dons natanku spikeyu 61L dizla :shock: ocitno sm se res bl na hlape ze vozu :lol: