Sportni filter

Modifikacije vozil
Uporabniški avatar
ZOIS
Prispevkov: 399
Pridružen: 15 Mar 2003, 20:17
Kraj: MARIBOR

Odgovor Napisal/-a ZOIS »

ja moj je direkt na loputi in filter je res ogromen proti ostalim filtrom ki so za ostale motorje iste moci! in mam original za moj avto !
saj dere se lepo ampak pogresam tisti globok sportni zvok!
moj pa se bol dere kot pa da bi mel kaki filter sportni sploh vgrajen ...
SlikaSlikaSlika
Glavno da mi druga kopa v tretji! 101%antikvakar
Uporabniški avatar
pro2c
Prispevkov: 427
Pridružen: 18 Feb 2003, 14:01
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a pro2c »

se strinjam s habbkejem in se dodajam da ce se zeli dobiti najboljsi zvok pri filtru, ki ni namescen direktno na glavo, je potrebno uporabiti zelezne cevi (rostfrei, al, ali pocinkano...) da se zvok boljse prenese zavzven, kot pri kaksni umetni masi
Zadnjič spremenil pro2c, dne 17 Sep 2003, 12:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
VIA
Prispevkov: 483
Pridružen: 01 Sep 2003, 19:33
Kraj: Mariborsko podzemlje

Odgovor Napisal/-a VIA »

Jaz nameravam nabavit za svojo 19ko stozcasti filter.Samo jaz se imam fergazer na avtu kr je ze staaaari!Kaj je boljse da ga dam direkt na fergazer al na cev ki gre zdaj do posode z navadnim filtrom?Pa se mi bo to lepo globoko in sportno drlo?Kaj pa moc motorja-bom cuto sploh razliko al ne?!Mam pa motor 1.4 Energy 75KM
Slika
Uporabniški avatar
HaBBicH
Prispevkov: 871
Pridružen: 18 Feb 2003, 16:21
Kraj: Kranjsterdam

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

Ja valda da se ti bo drl... Kr dej ga direkt fergazer..
Kupi uno varijanto (okroglo) pa jo dej direkt na fergazer, pa nared luknjo v havbo pa en intake kupi pri Fazerju ali A3Mu, pa bos mel zvok+performanse. Predvidevam da mas fergazer na vrhu na zadnji strani masine... Res da te mal drazji pride pa se dez ti zajebe vso stvar, tko da premisli ce se sploh splaca oz. nared tko da ti nebo zalival masine.

Mah treba se v zivo videt pa se pogovort kako pa kaj bi se dal, ker tkole pisat je brez veze..
Slika
Big wheels keep on turnin' :D
PRODAJAM VELIK STVARI
Uporabniški avatar
VIA
Prispevkov: 483
Pridružen: 01 Sep 2003, 19:33
Kraj: Mariborsko podzemlje

Odgovor Napisal/-a VIA »

Kaj pa ce dam samo gor.pa brez luknje pa airintake cevi pa tokr ze imam na haubi to gor nalimano a le za styling 8)
Slika
Uporabniški avatar
ZOIS
Prispevkov: 399
Pridružen: 15 Mar 2003, 20:17
Kraj: MARIBOR

Odgovor Napisal/-a ZOIS »

saj oni airintake na haubi od 19 16v je kar lep .. pa se tiste haube se dajo ziher kje poceni dobit...
SlikaSlikaSlika
Glavno da mi druga kopa v tretji! 101%antikvakar
Uporabniški avatar
HaBBicH
Prispevkov: 871
Pridružen: 18 Feb 2003, 16:21
Kraj: Kranjsterdam

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

Ja valda dob eno haubo iz odpada od 1.8 16V, pa je problem resen. Poj pa samo filter tko zmontiri da bo lepo vleku svez zrak iz odprtine.

Ce pa ne bos dal odprtine ti bo pa vleklo vroz zrak iz okolice masine tko da bos samo izgubil na performansah, mukal pa avto se zmeri bo. Tko da ti jest priporocam da prej mal nastudiras kako bi naredil svez pritok zraka na filter, poj se pa sele lotis zadeve. Ni vse v zvoku...
Slika
Big wheels keep on turnin' :D
PRODAJAM VELIK STVARI
Uporabniški avatar
Samojed
Prispevkov: 1242
Pridružen: 18 Jun 2003, 14:39
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Samojed »

Foe napisal/-a:Kolega si je zadevo sam zelo lepo postimal ....
Avto ma super glas !! Resnico super ...
In to vse brez sportnega filtra ... :)


Slika
Slika[/url]

Imejte se lepo :)

LP

Mirch - Foe
Tukajle priporocam da zadevo cimprej spravi v normalno stanje. Zakaj? Zato ker se zrak filtrira od sredine filtra navzven in njemu zdaj vlece nesfiltriran zrak v motor. Ce ne verjame naj pogleda, da pride dovodna cev na sredino škatle, cev ki pelje na dušilno loputo pa starta na robu škatle.
P.S. dokaj hudzvok dobiš tudi ce pustiš vse original, snameš samo dovodno cev za zrak in daš eno cisto kratko, tako da ne vlece toplega zraka.
LP, Samojed
Uporabniški avatar
MDeeJay
Prispevkov: 506
Pridružen: 05 Mar 2003, 02:37
Kraj: MARIBOR CITY

Odgovor Napisal/-a MDeeJay »

pametno polde
oz. samojed! :D
Če nimam prav naj me nekdo popravi ali izbri?°e moj post!!!
Urby
Prispevkov: 312
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:45
Kraj: kranj

Odgovor Napisal/-a Urby »

jah enako
by vesnica ===> Slika

http://drive.to/urby
Odgovori