Renault Trafic 2023 Easylink CarPlay težava

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
n3jco
Prispevkov: 1
Pridružen: 28 Sep 2023, 14:55

Renault Trafic 2023 Easylink CarPlay težava

Odgovor Napisal/-a n3jco »

Pozdravljeni, malo sem raziskoval a na to temo najdem precej malo napisanega. Pri hiši imamo že nekaj časa Capturja in v njem vsi telefoni brez težav delajo oz. dela Carplay. V nekaj mesecev starem Traficu pa težave ne znam niti opisati. Edini sum je samo še neka fizična težava na USB priklopu. Ko vklopoš telefon se zgodi, da včasih zažene Carplay včasih ne, včasih dela uro ali dve včasih ga vrže ven po parih sekundah. Nato se zgodi, da ga niti ne zažene a vseeno preko USB porta polno telefon nato pa se lahko zgodi, da ga niti polni ne več in je port totalno mrtev. Prebral sem goro spletnega balasta tako kar se tiče nastavitev vozila kot nastavitve telefona in vse obrnil na glavo a težava je kar vztrajna… poizkusil sem tudi z različnimi kabli. Na koncu kupil tudi 50cm originalni kabel a zadeva je še kar enaka. Ima mogoče kdo podobne težave? Na servisu so nekako prepričani da je težava v telefonu a se ne strinjam saj smo sedeli ob avtih s štirimi različnimi telefoni apple in dvema androidoma … v citroenu, fordu, in domačem capturju vse ok, na Traficu pa vsi z enako težavo. Sam sistem pa je updatean na zadjo možno verzijo že od prihoda avta iz salona v aprilu.

Hvala za vaša mnenja in odgovore. Upam, da nisem kje zgrešil podobne teme ali zadevo naslovil v narobno temo na forumu.
Odgovori