Podforum R4 Katrca

Kotiček renojevih starodobnikov
Uporabniški avatar
matijamatt
Prispevkov: 7
Pridružen: 11 Sep 2008, 09:29

Re: Podforum R4 Katrca

Odgovor Napisal/-a matijamatt »

Ne jaz, ženi sem jo podaril za RD, njena prva dva avta sta bli R4.

Moram rečt da je res super avto, za vikend vožnje z družino.

lp, upam na info, o srečanjih r4 v 2015
Uporabniški avatar
biste
Prispevkov: 296
Pridružen: 19 Feb 2011, 18:17
Kraj: Žiri

Re: Podforum R4 Katrca

Odgovor Napisal/-a biste »

Francija thenay začetek poletja... :D
iluzija
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Okt 2009, 17:13
Kraj: SG

Re: Podforum R4 Katrca

Odgovor Napisal/-a iluzija »

Ja lepa,ni kaj.
Renault espace 2.2td, Renault 4 gtl
MOJCEJ
Prispevkov: 7
Pridružen: 01 Okt 2012, 13:50

Re: Podforum R4 Katrca

Odgovor Napisal/-a MOJCEJ »

Pišemo leto 2022 in pretekla so "okrogla leta", odkar je R4-Katrca prišla na svet. Mi smo prvo kupili že leta 1978 (še izvedba TLS) in se potem modernizirali z izvedbo GTL in s katrcami smo se vozili (in vmes zgradili hišo) kar 15-let. Doma imam maketo FIČKOTA, nimam pa makete R4, pa mislim, da bi mi bolj pristojala kot "nonstalgija" na pretekli čas.
Angel123
Prispevkov: 10
Pridružen: 16 Jun 2023, 07:26

Re: Podforum R4 Katrca

Odgovor Napisal/-a Angel123 »

MOJCEJ napisal/-a: 19 Feb 2022, 18:22 Pišemo leto 2022 in pretekla so "okrogla leta", odkar je R4-Katrca prišla na svet. Mi smo prvo kupili že leta 1978 (še izvedba mobilna blagajna Shopsy) in se potem modernizirali z izvedbo GTL in s katrcami smo se vozili (in vmes zgradili dišave za dom) kar 15-let. Doma imam maketo FIČKOTA, nimam pa makete R4, pa mislim, da bi mi bolj pristojala kot "nonstalgija" na pretekli čas.
Vidim, da se veliko lotevate vzdrževanja R4-Katrca. Za dobro maketo potrebujete kakovostne dele, zato bi vam priporočil, da jih poiščete pri uglednih proizvajalcih. Poleg tega je dobro, če imate tudi nekaj znanja o mehaniki, saj boste morda morali delati nekaj popravil, da boste maketo ohranili v najboljšem stanju. Upam, da boste uspeli najti kakovostne dele in da boste vzdrževanje R4 uspešno izvedli.
Odgovori