R5 l.'96 new project

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
matejpurgar19
Prispevkov: 788
Pridružen: 21 Mar 2008, 17:11

Re: R5 l.'96 new car Renault Laguna

Odgovor Napisal/-a matejpurgar19 »

Petka še vedno stoji v kozolcu, ker čaka moj čas in denar. Tu pa tam se najde kak kupec ampak avta ne prodam za nobeno ceno.
Drugače po premisleku sem se odločil da menjam školko, tko da ko se najde školka bo projekt steku naprej.
Z Laguno nisem najbol zadovoljen.
Trenutni avto pa
http://auto.inkiev.net/photos/fiat/mare ... kend_5.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;. Avto je res pravi športni karavan. 1.8 16v.
SlikaSlikaSlika
Renault 5 Bye bye, 1.4. l.96
Renault Clio Be bop, 1.2 l.96
Renault Laguna Dynamique, 1.8 l.01
Renault Clio 2 Extreme 1.2 16v l.04
Volvo V50 Momentum 2.0D l.,09
thewizard
Prispevkov: 45
Pridružen: 08 Dec 2011, 18:53

Re: R5 l.'96 new car Renault Laguna

Odgovor Napisal/-a thewizard »

Škoda, da stoji! :( Upam, da je vsaj pokrita. Glede Maree, fino da ti dela, kolegu se je na poti na dopust vžgala na avtoceti. Ni imel gasilnega aparata(mobitela pa sploh ni imel) ni je lahko samo gledal kako gori. :( So ap ugotovili, da e bil kriv mehanik. k ni dobro zategnil pokravčka za olje. Je pa potem vsaj priznal krivdo in mu plačal 80 procentov identičnega avta.
Uporabniški avatar
UrosJ
Prispevkov: 1302
Pridružen: 02 Mar 2010, 19:25
Kraj: M. Sobota

Re: R5 l.'96 new car Renault Laguna

Odgovor Napisal/-a UrosJ »

Marea je zakon avto. Jo brat ma , stara 12 let sicer 1.6 mtor (ki je najbolj zaneslljiv) Ampak na avtu ni crknilo ama nič, noben senzor niičč. Servisira vsako leto tanka in vozi. Rje ni nikjer na vidiku, Vse kar je malo bolj bogo ratalo so sedeži, sploh voznikov, ampak ni pa nek velik problem.

Drugače pa petko kar zrihtaj, ker je zakon avto.
lp
Uporabniški avatar
matejpurgar19
Prispevkov: 788
Pridružen: 21 Mar 2008, 17:11

Re: R5 l.'96 -nov projekt

Odgovor Napisal/-a matejpurgar19 »

Kar nekaj časa je minilo ko sem bil zadnjič na tem forumu. Skratka našel sem čas in si ljubiteljsko kupil renault 5. Avto je odlično ohranjen in nima rje kar je najpomembnejše. Popraviti moram edino sprednja blatnika ki sta rahlo načeta.
Izgled avta bo tak kot je bila prejšnja (glej slike str. 25).
Če ima kdo kaj delov, da mu ležijo doma in so v odličnem stanju se priporočam.
Išče se tudi sprednji odbijač z meglenkami.
seznam delov ki jih potrebujem: http://www.renault-klub.si/forum/viewto ... 12&t=51317

Ena slika nove petke

Slika

Skratka projekt gre počasi naprej. Če bo vse po sreči gre pomladi 2020 na cesto.
SlikaSlikaSlika
Renault 5 Bye bye, 1.4. l.96
Renault Clio Be bop, 1.2 l.96
Renault Laguna Dynamique, 1.8 l.01
Renault Clio 2 Extreme 1.2 16v l.04
Volvo V50 Momentum 2.0D l.,09
Odgovori