Avto šola

Vse čudne teme in izlivi inteligence
Odgovori
Uporabniški avatar
ssimon
Prispevkov: 214
Pridružen: 17 Jan 2010, 23:20
Kraj: LJ okolica

Avto šola

Odgovor Napisal/-a ssimon »

A ima kdo v kakšni avto šoli kakšne veze.
Na najhitrejši način bi rad naredil A kategorijo.......motor že nekj cajta vozim na šverc sedaj pa bo treba delat izpit.
Pa bi rad kaj preskočil,mogoče teste zdravniški ne vem kar koli.......Res mi je muka po 25.letih nazaj v avtošolo.
Uporabniški avatar
mglca
Prispevkov: 156
Pridružen: 26 Nov 2004, 12:21
Kraj: okolica Ljubljane

Re: Avto šola

Odgovor Napisal/-a mglca »

Pred nekaj tedni sem se začel soočati s podobnimi problemi - po 17. letih nazaj v avtošolo. Sam delam kategorijo BE. Ne delaj si skrbi z zdravniškim, veliki večini predstavlja trenutno problem CPP, saj so vprašanja bistveno zahtevnejša kot je bilo to nekoč.
Sicer pa malce obnove znanja vožnje na cesti nikomur ne škodi. Z leti določene stvari enostavno spregledamo ali pa namerno pozabimo.
Uporabniški avatar
ssimon
Prispevkov: 214
Pridružen: 17 Jan 2010, 23:20
Kraj: LJ okolica

Re: Avto šola

Odgovor Napisal/-a ssimon »

Ja sej nimam kej sem se že začel učit cpp cca 1500 uprašanj pa ni take panike .
Zdej mam pa problem ker je treba povsod čakat na zdravniški pregled cca 2 mesca ......noro......a ima kdo kje veze če ne bom teško že letošnjo sezono na motorju. :cry:
Uporabniški avatar
Cefizelj
Prispevkov: 1156
Pridružen: 08 Mar 2010, 11:47

Re: Avto šola

Odgovor Napisal/-a Cefizelj »

2 meseca?

Pokliči v Kranj, Šenčur, Škofja loka, maš polno privat ambulant, ni hudič da ne boš takoj na vrsti.
Slika
Uporabniški avatar
mglca
Prispevkov: 156
Pridružen: 26 Nov 2004, 12:21
Kraj: okolica Ljubljane

Re: Avto šola

Odgovor Napisal/-a mglca »

na Vrhniki je čakalna doba 14 dni.
Boris22
Prispevkov: 16
Pridružen: 19 Jun 2020, 10:14

Re: Avto šola

Odgovor Napisal/-a Boris22 »

Glede teh izpitov res sočustvujem s tabo in sem srečen ker sem vse naredil do 23 leta... Starejši si manj se ti da s tem ukvarjat :)
Boris22
Prispevkov: 16
Pridružen: 19 Jun 2020, 10:14

Re: Avto šola bet

Odgovor Napisal/-a Boris22 »

ssimon napisal/-a: 06 Apr 2019, 21:09 A ima kdo v kakšni avto šoli kakšne veze.
Na najhitrejši način bi rad naredil bet at home A kategorijo.......motor že nekj cajta vozim na šverc sedaj pa bo treba delat izpit.
Pa bi rad kaj preskočil,mogoče teste zdravniški ne vem kar koli.......Res mi je muka po 25.letih nazaj v avtošolo.
Zato pa sem srečen ker sem naredil izpit za motor težka kategorija pri cca 21 letih.. Tako da ne vem, razen če kakšnemu pravemu pokažeš dovolj veliko kuverto :) pa še to boš verjetno moral voziti izpitno uro...
Odgovori