zamenjava cabasse radija z aftermarket

Vse o ozvočenju avtomobilov
Odgovori
Uporabniški avatar
megane rs
Prispevkov: 13
Pridružen: 25 Sep 2016, 18:15
Kraj: brežice

zamenjava cabasse radija z aftermarket

Odgovor Napisal/-a megane rs »

Zdravo zanima me ce morem potegnit komplet nove kable za aftermarket radijo se pravi ce js kupim iso konektor radio enota je pa odzadaj v desnem boku morem vlect kable od originalnih konektorjev v armaturno plosco . prerezem zice od iso konektorja in jih podaljsam ali je kaksna druga resitev ?
Uporabniški avatar
zig@
Prispevkov: 388
Pridružen: 29 Maj 2007, 15:48
Kraj: Ljubljana

Re: zamenjava cabasse radija z aftermarket

Odgovor Napisal/-a zig@ »

Zdravo

če je glavna enota zadaj potem bo potrebno potegnit nove kable, dobi se tudi ISO podaljšek 4,5m - ena pa je 30€.

Bi bilo pa dobro pogledat, kaj točno je spredaj in kaj je zadaj, lahko pošlješ tudi kakšno sliko in ti lažje pomagam.

lp
Uporabniški avatar
megane rs
Prispevkov: 13
Pridružen: 25 Sep 2016, 18:15
Kraj: brežice

Re: zamenjava cabasse radija z aftermarket

Odgovor Napisal/-a megane rs »

ja enota je odzadaj v desnem boku js bi ma nuco tak podaljsek da mi nebi blo treba žic štukat odspred mam sam enoto druga pa nic glavno je odzadaj
Uporabniški avatar
megane rs
Prispevkov: 13
Pridružen: 25 Sep 2016, 18:15
Kraj: brežice

Re: zamenjava cabasse radija z aftermarket

Odgovor Napisal/-a megane rs »

odspredi mam sam en mal crn prkljucek pa edn zelen podovgovat drugo mam pa use odzadaj se previ anteno pa glavne kable kaj pa za anteno se dobi tut kak podaljsek
Uporabniški avatar
zig@
Prispevkov: 388
Pridružen: 29 Maj 2007, 15:48
Kraj: Ljubljana

Re: zamenjava cabasse radija z aftermarket

Odgovor Napisal/-a zig@ »

Potem je kot rečeno potreben podaljšek ISO konektorja in seveda tudi antene. Vse skupaj pride slabih 40€

Lep pozdrav
pantarml
Prispevkov: 8
Pridružen: 26 Jul 2017, 21:55

Re: zamenjava cabasse radija z aftermarket

Odgovor Napisal/-a pantarml »

ni potrebno kablov stukat k so sam podaljsani mal razkopljes armaturo in predal vn in so tam kabli ki so potem priklopljeni na podaljske ki gredo v prtljaznik to velja za clio 3 megane 2 scenic 2 podalske se sam odklopi in priklopi na radio
Odgovori