Megane II Berline 2006 1.4 16v

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
Megane2006
Prispevkov: 17
Pridružen: 11 Dec 2012, 16:44

Megane II Berline 2006 1.4 16v

Odgovor Napisal/-a Megane2006 »

Pa da še jaz predstavim sebe in svojega konijčka.

Sem Dominik, z Vami sem že, ali verjamete ali ne, že od začetka foruma. Kako je vse skupaj potekalo?
Imam starejšega brata (Nicc0), ki je začel z Renault 19, presneto lepe rdeče barve. Kasneje je imel še Cliota, in jaz sem kot mali fantek, vedno gledal zraven kaj se dogaja na forumu. Od srečanj, do "koga smo srečali" itd...

Pred 3 leti, sem pa tudi sam postal lastnik prelepega Megana, ki pa je pri hiši že od leta 2006. Kot študent, si ne morem ravno privoščiti, da bi ga lahko nevem kako predeloval. Sem pa naredil nekaj potez, ki pritegnejo poglede.

Zaenkrat sem mu podaril obutev (MOMO Strike Silver 2, 205/50/17), v prihodnje, pa če bo denar dopuščal, ga še spustim in zatemnim šipe (beri: okna).

Zanimiv vtis mi daje tudi črn renaultov znak na prednji maski, se mi zdi da se lepo zlije z okolico :D .

Tule še par slik, ko pa kakšne lepše nastanejo, jih pa postam.

Slika

Slika

Slika

Pa lep dan želim 8)
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Megane II Berline 2006 1.4 16v

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

z Vami sem že, ali verjamete ali ne, že od začetka foruma.
to pa je zvestoba 8)

lepe copate si privoščil meganu, pa plani za naprej so tudi obetavni
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
Megane2006
Prispevkov: 17
Pridružen: 11 Dec 2012, 16:44

Re: Megane II Berline 2006 1.4 16v

Odgovor Napisal/-a Megane2006 »

Shusuglao napisal/-a:
z Vami sem že, ali verjamete ali ne, že od začetka foruma.
to pa je zvestoba 8)

lepe copate si privoščil meganu, pa plani za naprej so tudi obetavni
No... ne ravno od začetka, od leta 2006 naprej pa ziher :)


Hvala, so bile felne dokaj poceni :)
Uporabniški avatar
Megane2006
Prispevkov: 17
Pridružen: 11 Dec 2012, 16:44

Re: Megane II Berline 2006 1.4 16v

Odgovor Napisal/-a Megane2006 »

Pozdravljeni!

Zopet se javljam.

Zatemnil sem meglenke, itak jih nikoli ne uporabljam, strehica je dobila folijo, študiram da bi še stranska ogledala oblekel v črno. Po moje bi znalo lepo izpast.

+ poslušal sem kolega, ter spustil avto za 3cm. Ne sliši se veliko, ampak je razlika zelo opazna. Mogoče cež leta spustim še za več. Sedaj dam gor še samo neke lepe 18" in je to to.

Ahh... pa ker so mi luči slabo svetile, sem dal noter xenon 6000k. Ponoči se prej sploh nisi mogel voziti, sedaj se vidi skoraj vse :)

Spodaj dam neko sliko (leva) izpred nekaj let, ko ni bilo še nič ter primerjava z danes. Kar lepo deluje ali ne? ;)

Slika

Notranjost je pa takole.

Ozvočenja ni bilo, sedaj so zvočniki v vseh vratih, zadaj pa poganjam DD bass. Po moje nekje 130db da ven, ni pa še končano.
Tudi avtoradia ni bilo, sedaj imam noter 2din pioneer (slika bolj boga, naložil v kratkem "profi" slike od avta. :)

Slika
Odgovori