Pozdravljeni, na dobrega pol leta starem Kangooju imam stalno za 2 do 2,5 l/100 km večjo porabo kot je bilo navedeno v specifikacijah.
Zanima me, ali ima še kdo enak problem kot jaz.
Renault Kangoo 1,2TCe Prevelika poraba goriva
Re: Renault Kangoo 1,2TCe Prevelika poraba goriva
Ne voziš pod pogoji navedenimi v specifikaciji. Sicer je tudi nemogoče.
Re: Renault Kangoo 1,2TCe Prevelika poraba goriva
Kakšna poraba pa je to 2 do 2,5 litra večja poraba?
Glede na kišto ki jo ima kangoo bi rekel da je poraba okoli 7 do 7,5litra kar je uredu, sploh če so kakšna pretiravanja
Glede na kišto ki jo ima kangoo bi rekel da je poraba okoli 7 do 7,5litra kar je uredu, sploh če so kakšna pretiravanja
Re: Renault Kangoo 1,2TCe Prevelika poraba goriva
Mestna vožnja je 9-10l, izvenmestna 7-8l.
Brez pretiravanja na gasu, sploh sedaj ko sem bil bolj pozoren na porabo. 2000 obratov, največ 2,5k.
Brez pretiravanja na gasu, sploh sedaj ko sem bil bolj pozoren na porabo. 2000 obratov, največ 2,5k.
Re: Renault Kangoo 1,2TCe Prevelika poraba goriva
Pa je to po board-u al izračunano?
Re: Renault Kangoo 1,2TCe Prevelika poraba goriva
Imamo doma Megane 4 tce130 in je obljubljena poraba malo za uho privlečena... Pri nama je tako da je od 6 do 8.... Če je lepa relacija se lahko z 6 litri peles sicer je to kr počasi, mestna je pa tam do 8 8.2 samo to je res 90% mestne. Smo pričakovali ja vsaj liter manjšo porabo.
Lp
Lp
RENAULT Sport



