Menjava Blaupunkt enote

Vse o ozvočenju avtomobilov
Odgovori
Rjavooki
Prispevkov: 3
Pridružen: 24 Dec 2017, 12:35

Menjava Blaupunkt enote

Odgovor Napisal/-a Rjavooki »

Pozdravljeni!
Sem nov na temu forumu in me zanima sledeče-imam Laguno 2006 letnik 1,9dci z navigacijo. Lansko leto so se na mojem radiu začele pojavljati težave-ko sem vtaknil kartico da je prišlo do kontakta je avto radio renčal in tudi na displeju ni nič kazalo, po 5minutah se radio vzpostavi in deluje normalno tudi displej. Ta teževa se mi je pojavljala vsak dan s tem da se je čas vzpostavitve radia iz 5 min podaljšal na 10, 20, 30min itd, na koncu je pa čisto mrknil in je samo renčal kot da bi se hotel vzpostavit pa mu ni ratalo.
Sem šel na pooblaščen servis in mi je mehanik rekel da mi je crknila vmesna enota za dvd (navigacijski računalnik), nov stane 1000€ zato sem na netu našel identičnega in ga montiral v avto, displej se mi je takoj prižgal ampak problem je bil, ker mi je zahteval kodo radia, ki sem jo vnesel vendar jo zavrača. Na servisu so rekli da če sem že zamenjal dvd enoto moram še radio od istega avta kupit tako da sem od istega preko neta kupil tudi Cabasse radio z njegovo original kodo. Ko sem ga montiral in vnesel kodo mi je na displaju pisalo wrong code...in jaz zdaj res ne vem kaj je narobe. Brez muzike v avtu sem že eno leto in pol in se mi kar meša ko se kam vozim :) v avtohiši Real so mi rekli da mi tudi ne bo delalo, ker so radio tako zaščiteni glede kraje.
Meni se to zdi vse zelo čudno, da nebi delalo-potemtakem sem jaz brezveze kupil vse to da mi nič ne dela!
Odgovori