Katero dizelsko gorivo?

Uporabni vodiči
Odgovori
Captom
Prispevkov: 12
Pridružen: 16 Feb 2017, 20:29

Katero dizelsko gorivo?

Odgovor Napisal/-a Captom »

Se nov na forumu ker bom v kratkem lastnik Capturja dci in me zanima na kateri črpalki naj točim gorivo; Petrol, OMV, Agip, MOL.
Se oproščam če pogrevam župco :lol:
LP Captom
Uporabniški avatar
luxy7
Prispevkov: 28
Pridružen: 22 Nov 2016, 22:38

Re: Katero dizelsko gorivo?

Odgovor Napisal/-a luxy7 »

Sedaj se bodo vsula obtoževanja čez Petrol izped 15 let nazaj... Kolikor vem iz forumov, pride vsa nafta,bencin iz enega in edinega rezervoarja v Kopru. Če to ni res, naj me kdo demantira.

Torej, jaz nisem imel nikoli problemov niti z Petrolom, niti s katerim drugim...
Uporabniški avatar
TwingoLove
Prispevkov: 311
Pridružen: 08 Feb 2015, 14:11

Re: Katero dizelsko gorivo?

Odgovor Napisal/-a TwingoLove »

Nekako se strinjam, da je danes to že malo zanemarljivo kje tankaš. Je pa res, da je odvisno kako skrbijo za podzemne rezervoarje itd. Vsi imajo svoje izkušnje... Jaz osebno ne tankam na petrolu, ker sem bil priča, ko smo dejansko natočili skoraj vodo, tri leta nazaj nam je na smučanju dizel s petrola tudi zamrznil!
Kolikor sem se pogovarjal z kolegico katera dela na Molu na Ptuju je rekla, da naj bi nafto pripeljali direktno iz mađarske. Koliko to drži ne vem?! Vem le to, da po 60k km točenja goriva striktno na Mol Ptuj je moj naftni filter bil takorekoč čist.
Renault VelSatis Initiale Paris 2005, 2.2dCi
Avantime 3.0 V6 Privilege
Avantime 2.2dCi Privilege 3x
Uporabniški avatar
luxy7
Prispevkov: 28
Pridružen: 22 Nov 2016, 22:38

Re: Katero dizelsko gorivo?

Odgovor Napisal/-a luxy7 »

Pri nas se na Passatu menja filter za gorivo vsakih 30 kkm in je vedno čist (tankanje vedno na Petrol že 200 kkm).
Uporabniški avatar
TwingoLove
Prispevkov: 311
Pridružen: 08 Feb 2015, 14:11

Re: Katero dizelsko gorivo?

Odgovor Napisal/-a TwingoLove »

Saj sem rekel.. vsaj ima svoje izkušnje! ;)
Dobro ampak passat tudi ni tako zbirčen kaj popapca kot pa kak dci haha :lol: :P
Renault VelSatis Initiale Paris 2005, 2.2dCi
Avantime 3.0 V6 Privilege
Avantime 2.2dCi Privilege 3x
Odgovori