modul za radio espace letnik 99

Debate o največjih hišnih modelih
Odgovori
housexy74
Prispevkov: 167
Pridružen: 02 Dec 2010, 23:27
Kraj: ljubljana

modul za radio espace letnik 99

Odgovor Napisal/-a housexy74 »

pa se po dolgem času spet malo oglašam... ;) po prodani laguni sva se z mojo odločila za nakup espacea, pa da ostanek denarja vloživa v obnovo stanovanja. sedaj pa me zanima če kdorkoli ve kje bi se dalo dobiti modul ki je pod sovoznikovim sedežem za radio, ker ta ki je notri je namreč nedelujoč. vsem hvala za pomoč pri rešitvi tega problema :)

lp matjaž
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

modul za radio?

pod sovoznikovim sedežem je kar sam radio, če je seveda govora o Espace III. Neko Pioneerjevo čudo, ki ga ne dobiš drugje, kot s kakega drugega (razbitega) Espace-a.

zgleda pa tko...

Slika
Slika
housexy74
Prispevkov: 167
Pridružen: 02 Dec 2010, 23:27
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a housexy74 »

jaaaa, neki tazga je to :) sam je espace II, pa ne vem če je isti?
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

no, to je radio :)

zdaj, a ima Espace II istega pa ne vem... kakorkoli že... poišči kakega razbitega Espaca pa poberi radio ven.
Slika
housexy74
Prispevkov: 167
Pridružen: 02 Dec 2010, 23:27
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a housexy74 »

sem bil danes v akciji, že dobil, pa še par malenkosti zraven :) tnx za pomoč :) poslikam ko bo v akciji montaža ;)
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

ku*ba si hiter! jaz že dve leti iščem razbitega Espacea III, da mu sunem radio, pa še nisem prišel dalj, kot klic prodajalca in preverba če radio je in po kolk ga da. Vedno ko kakega najdem zaspim in ne grem iskat, ko pa bi res šel, ni pa nobenega razbitega. :(
Slika
housexy74
Prispevkov: 167
Pridružen: 02 Dec 2010, 23:27
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a housexy74 »

vrjem mi da sem mel res srečo.... od 10-ih klicev bil edini ki ga je imel, pa še to en iz prekmurja ;) drugač pa ga najdu med razbitimi avti ki so v prodaji kot karambolirano vozilo. če bom mel kaj časa ga najdem še teb :) bomo pa vidl kaj bo jutr ko mi prispe po pošti... ;)
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Odgovor Napisal/-a sinko »

nekaj iščem za sebe in med drugim najdem tudi to če komu kaj pomaga http://www.ebay.de/itm/Pioneer-SCU-2156 ... 439bd4a233
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
housexy74
Prispevkov: 167
Pridružen: 02 Dec 2010, 23:27
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a housexy74 »

mene je radio prišel 40 evrov, pa še par stvari zraven in je bilo vse skupaj 60. tale cena se mi zdi mal huda, je pa res... ne vem kolk je star ;)
Uporabniški avatar
gusti4u
Prispevkov: 52
Pridružen: 31 Jul 2006, 20:59
Kraj: CELJE

Re: modul za radio espace letnik 99

Odgovor Napisal/-a gusti4u »

Kakšen radio imate.
Sedaj imam original Pioneer kasetar, pa bi rad zamenjal za kaj novejšega, pa da bi mi delale obvolanske komande in zgornji displej.
Imam preveč hude želje?
Je to sploh izvedljivo?

LP
Odgovori