Pokanje v podvozju

Debate o vseh Renault Sport modelih (Twingo, Clio, Megane)
Uporabniški avatar
MuRiCi
Prispevkov: 812
Pridružen: 20 Jun 2007, 11:17
Kraj: Kärnten

Pokanje v podvozju

Odgovor Napisal/-a MuRiCi »

Torej še en problem,ki ga očitno nisem odpravil z menjavo polovice podvozja :lol:
Ko speljem,se pojavi pokanje(pokne tk tk),včasih tudi ko spustim gas.....spodnji nosilec motorja?sedaj so vprešane powerflex puše,vendar so take vibracije,da bom tudi ta "dogbone" menju z oem ali kvalitetnim ponaredkom(predlogi,mnenja) :D
Ne vem kaj naj še pogledam,kar bi lahko pokalo?
Live long and prosper \\//
Uporabniški avatar
Storz
Prispevkov: 956
Pridružen: 16 Maj 2012, 20:26
Kraj: Vrhnika oz tm okol

Re: Pokanje v podvozju

Odgovor Napisal/-a Storz »

Ne se sekerat jest sm menov komplet use kar se da zamenjat in je klokal ( ok je res da so fedri precej trsi od seriskih ampak vseeno) vozs dokler koncniki in te zadeva ne ratajo obrablene..(lahko jih menjas z jeklenimi ampak vprasanje kaj pol ostale stvari na podvozju recejo na to.. (dobis pr vargalantu in dajo 1 leto garancije..)) Pol pa menas ker drgac bi lhko menov na 3 mesce da bi biv mer.. Das pac radio bol naglas al se pa sprjaznes... Tud men gre na zivce ampaksm obupu ker je bz...


Tud sam razmislamo menjavi dodgebon-a z neko drugo zadevo ampak ker ralli programa ne dobis u stacuni sm razmislov da bi kupu silene in naredu sam nosivc.. Sam nevem kok bi bla pol ostala 2 nosivca zadovolna nad tem..
Uporabniški avatar
MuRiCi
Prispevkov: 812
Pridružen: 20 Jun 2007, 11:17
Kraj: Kärnten

Re: Pokanje v podvozju

Odgovor Napisal/-a MuRiCi »

Pa dobro sekiram se nekaj ekstra ne,samo rad bi tudi to poštimal,ker mi na trenutke gre prav na jetra.
Sem pa dobil namig,da bi bil lahko še nosilec pod akumolatorjem fuč :cry: Zgornji je po mojem mnenju OK...
Live long and prosper \\//
Uporabniški avatar
Storz
Prispevkov: 956
Pridružen: 16 Maj 2012, 20:26
Kraj: Vrhnika oz tm okol

Re: Pokanje v podvozju

Odgovor Napisal/-a Storz »

Mah lahko je karkoli men neki poc na podvozju ko avto dvignem al pa ko grem v kaksn ovinek prav nagravzno pa mi se ni uspel ugotovit kaj je to.. tudi ko je bil na optiki sm mu rekel naj pogleda da nekaj poci vsake tok pa je rekel da ni nic videt.. Tezko ie ugotovit lahko zamenas se ostalo polovico podvozja pa bo se vedno isto ali pa zamenjas samo recimo nosilec pa bo ok.. To je stric mrfi.. K hoces neki postimat da bo ok pa da bo mer te zmerej pol se nekej je..e da ni tko kukr si si zamislu..
Uporabniški avatar
Aleen
Prispevkov: 1456
Pridružen: 19 Apr 2006, 21:40
Kraj: Kranj

Re: Pokanje v podvozju

Odgovor Napisal/-a Aleen »

MuRiCi napisal/-a:Pa dobro sekiram se nekaj ekstra ne,samo rad bi tudi to poštimal,ker mi na trenutke gre prav na jetra.
Sem pa dobil namig,da bi bil lahko še nosilec pod akumolatorjem fuč :cry: Zgornji je po mojem mnenju OK...
Ali je pa samo za zategnit
RENAULT Sport
Slika
Uporabniški avatar
MuRiCi
Prispevkov: 812
Pridružen: 20 Jun 2007, 11:17
Kraj: Kärnten

Re: Pokanje v podvozju

Odgovor Napisal/-a MuRiCi »

Aleen napisal/-a:
MuRiCi napisal/-a:Pa dobro sekiram se nekaj ekstra ne,samo rad bi tudi to poštimal,ker mi na trenutke gre prav na jetra.
Sem pa dobil namig,da bi bil lahko še nosilec pod akumolatorjem fuč :cry: Zgornji je po mojem mnenju OK...
Ali je pa samo za zategnit
Povej kaj več? :wink: Je pa res,da sem nekje na forumo bral,mislim da je UrbanD pisal v eni temi...se ne spomnim v kateri :oops: da je vsaj enkrat na leto odtegoval/zategoval en nosilec??
Live long and prosper \\//
Uporabniški avatar
Shooter
Prispevkov: 406
Pridružen: 08 Avg 2009, 13:24
Kraj: Podsreda

Re: Pokanje v podvozju

Odgovor Napisal/-a Shooter »

http://www.renault-klub.si/forum/viewtopic.php?t=44349" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Shooter
Prispevkov: 406
Pridružen: 08 Avg 2009, 13:24
Kraj: Podsreda

Re: Pokanje v podvozju

Odgovor Napisal/-a Shooter »

Pac eden od mojih monologov....zamenjal in je blo cool
Uporabniški avatar
MuRiCi
Prispevkov: 812
Pridružen: 20 Jun 2007, 11:17
Kraj: Kärnten

Re: Pokanje v podvozju

Odgovor Napisal/-a MuRiCi »

Shooter napisal/-a:Pac eden od mojih monologov....zamenjal in je blo cool
Sej zadnje čase večkrat opažam to v veliko temah......to je ta nosilec pod akujem?
Live long and prosper \\//
Uporabniški avatar
Shooter
Prispevkov: 406
Pridružen: 08 Avg 2009, 13:24
Kraj: Podsreda

Re: Pokanje v podvozju

Odgovor Napisal/-a Shooter »

Jp to je ta.....mislim da je okoli 20eur.
Sej nemore biti nic narobe.Od vibracij rata z leti guma mehka in potem tako tolce kot je na video...,Vzami ven akumolator pomajaj motor in bo takoj jasno ali je to ali ne.
Uporabniški avatar
MuRiCi
Prispevkov: 812
Pridružen: 20 Jun 2007, 11:17
Kraj: Kärnten

Re: Pokanje v podvozju

Odgovor Napisal/-a MuRiCi »

Bom pogledal v kakem stanju je....pa da vidimo če je to to 8)
Live long and prosper \\//
Uporabniški avatar
choko
Prispevkov: 531
Pridružen: 09 Mar 2011, 19:16
Kraj: hrastnik

Re: Pokanje v podvozju

Odgovor Napisal/-a choko »

men ga je sralo podobno kot ti praviš. rs ma še en nosilec spodi na mostu. se pravi na tisti strani kot je nosilec pod akumulatorjem. ni neki strošek 20€ sm dau se mi zdi da te nebo kdo nasral. je pa malo dela ker morš odšraufat nosilec....pol pa z vinto dvignt motor da ga lahko vn dobiš, ker gre šrauf skozi most. zgornjega lahko pa tko omejiš da ga vzameš ven...pa kovinsko košaro stisneš v primežu skupaj. tako da se gumice notr skos naslanjajo na kovinsko ohišje, namesto da je cel centi lufta na vsako stran.
Težko je pešca s ščetko sčistiti s cestišča
ni sramota biti zadnji v koloni, je pa, če si prvi ;)
Uporabniški avatar
furi
Prispevkov: 673
Pridružen: 26 Jan 2012, 16:06

Re: Pokanje v podvozju

Odgovor Napisal/-a furi »

najbrž misliš tega http://s25.photobucket.com/user/coolfir ... e.jpg.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
MuRiCi
Prispevkov: 812
Pridružen: 20 Jun 2007, 11:17
Kraj: Kärnten

Re: Pokanje v podvozju

Odgovor Napisal/-a MuRiCi »

Zanimivo,za ta nosilec prvič čujem :oops: no prvo zamenjam ta dva Slika
Če se bo pokanje še nadeljevalo,bom pa preventivno menju še tega,ki ga omenjata....sicer se bo pa sedaj avto dobro pregledal po podvozju...namreč do sedaj se je šravfalo na vinto, :mrgreen: tokrat gre pa na dvigalo 8) Definitivno pa se bodo počasi poštimale vse pomankljivosti :lol:
Live long and prosper \\//
Uporabniški avatar
choko
Prispevkov: 531
Pridružen: 09 Mar 2011, 19:16
Kraj: hrastnik

Re: Pokanje v podvozju

Odgovor Napisal/-a choko »

http://i337.photobucket.com/albums/n393 ... 9_1510.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://thumbs1.ebaystatic.com/d/l225/m/ ... zF_XWw.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
tegale jst mislim
Težko je pešca s ščetko sčistiti s cestišča
ni sramota biti zadnji v koloni, je pa, če si prvi ;)
Odgovori