MEGANE RS R26

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
gapy_07
Prispevkov: 24
Pridružen: 08 Avg 2013, 12:29

Re: MEGANE RS R26

Odgovor Napisal/-a gapy_07 »

Nice :D kmalu bo ropotalo po Crnomlju :D
Uporabniški avatar
B-Stard
Prispevkov: 436
Pridružen: 11 Maj 2006, 20:00
Kraj: Kranj

Re: MEGANE RS R26

Odgovor Napisal/-a B-Stard »

Kaj bo od serije 3 RS motor notr ? Veliko pobov je izvedlo tak swap ko je zaropotalo
Uporabniški avatar
Damchy
Prispevkov: 359
Pridružen: 07 Jan 2012, 19:36
Kraj: Črnomelj

Re: MEGANE RS R26

Odgovor Napisal/-a Damchy »

Samo blok in glavna gred in glava bosta original.... Ostalo ne
Uporabniški avatar
Sokol
Prispevkov: 644
Pridružen: 14 Mar 2006, 19:49

Re: MEGANE RS R26

Odgovor Napisal/-a Sokol »

Damjan, tako kot je avto zdaj varen še dolgo ne bo :).
Slika
RenaultSport all the way!!!
Uporabniški avatar
Damchy
Prispevkov: 359
Pridružen: 07 Jan 2012, 19:36
Kraj: Črnomelj

Re: MEGANE RS R26

Odgovor Napisal/-a Damchy »

Heheheeh trenutno je res najbolj varen :)
Uporabniški avatar
Damchy
Prispevkov: 359
Pridružen: 07 Jan 2012, 19:36
Kraj: Črnomelj

Re: MEGANE RS R26

Odgovor Napisal/-a Damchy »

Nova barva ... Nove nalepke.... Nova guma spodaj.... Rumene meglenke....

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
franko
Prispevkov: 714
Pridružen: 28 Jul 2009, 13:58
Kraj: dolenjske benetke

Re: MEGANE RS R26

Odgovor Napisal/-a franko »

Odlicno! Ampak na zalost zaradi barve avtomobila meglenke ne bodo prisle toliko do izraza. Mogoce bi bile celo boljse bele da bi sle skupaj z nalepkami.
use se da sam če se če
Uporabniški avatar
Damchy
Prispevkov: 359
Pridružen: 07 Jan 2012, 19:36
Kraj: Črnomelj

Re: MEGANE RS R26

Odgovor Napisal/-a Damchy »

Na meglenkah je samo folija tako,da lahko leti dol če nebo ok....

Še zadnji potreben kos za akcijo:)

Forge actuator:)


Slika

Slika
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: MEGANE RS R26

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

franko napisal/-a:Odlicno! Ampak na zalost zaradi barve avtomobila meglenke ne bodo prisle toliko do izraza. Mogoce bi bile celo boljse bele da bi sle skupaj z nalepkami.
a to da grejo skupaj z odbijačem in celim avtom pa ni ok? :lol:
saj je tudi en rumen kvadratek na nalepki, poleg petih belih, grejo lahko tudi s tistim
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
Damchy
Prispevkov: 359
Pridružen: 07 Jan 2012, 19:36
Kraj: Črnomelj

Re: MEGANE RS R26

Odgovor Napisal/-a Damchy »

Black front lights

Slika

Slika

Tud tablce so že:)

Slika

Slika

še čisto malo in srčka damo notr:):)

Slika

Slika
TuningBoy
Prispevkov: 495
Pridružen: 10 Mar 2010, 22:10

Re: MEGANE RS R26

Odgovor Napisal/-a TuningBoy »

tole bo sam še za u vitrino :)
Renault Laguna 2 Grandtour (2007) ph2 2.0DCI 127kw - sold
Renault Clio II (2001) 1.4 16V Grand Confort - sold
Renault Megane 3 RS (2010) - sold
Renault Clio II (2002) 1.4 16V Privilege -Sold
Renault Megane IV Grandtour (2017) 1.5 DCI Bose - Daily
Uporabniški avatar
Damchy
Prispevkov: 359
Pridružen: 07 Jan 2012, 19:36
Kraj: Črnomelj

Re: MEGANE RS R26

Odgovor Napisal/-a Damchy »

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
a_sist
Moderator
Prispevkov: 916
Pridružen: 24 Maj 2009, 20:21
Kraj: NM-Tolmin

Re: MEGANE RS R26

Odgovor Napisal/-a a_sist »

Dobro zgleda! :smt045
Squealing tire is a happy tire :)
Uporabniški avatar
Bali
Prispevkov: 275
Pridružen: 13 Jan 2011, 19:53

Re: MEGANE RS R26

Odgovor Napisal/-a Bali »

Kaj sprednje luči so že original tako črne ali si dal folijo preko..??
Zadnjič spremenil Bali, dne 20 Nov 2014, 09:25, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Duli
Prispevkov: 2085
Pridružen: 24 Apr 2006, 17:44
Kraj: Novo mesto

Re: MEGANE RS R26

Odgovor Napisal/-a Duli »

kej nouga?
Clio Renault Sport 200 Cup Racing Blue
Odgovori