Howdy :)

Vse čudne teme in izlivi inteligence
Odgovori
pikica
Prispevkov: 25
Pridružen: 07 Sep 2012, 18:37

Howdy :)

Odgovor Napisal/-a pikica »

Pozdravljeni decki in dekleta!
Glede na pestro dogajanje in ˝spanje˝ ter prodajanje cabrioleta, sem sla se sama malcek spati. Evo, pomlad je tukaj, jaz zbujena v napetem pricakovanju. Busi vztrajno raste, cez 18 dni dobim mojo strucko! Kar je pa najbolj pomembno - vozicek sem stlacla v megana, sicer je treba vse bicikle dol vzet, ampak je. Tako, da moj megi ostaja pri hisi kot moj avtek, v planu je se nekaj vecjega (trenutno se slepava s tastovim espacejom). Z meganom sva si pac usojena, ker je prvo registracijo dozivel na moj rd :) Bi vam objavla kako zgleda, ko je v avtu vozek pa ne znam hihi :)

LP, vasa .
Uporabniški avatar
a_sist
Moderator
Prispevkov: 916
Pridružen: 24 Maj 2009, 20:21
Kraj: NM-Tolmin

Re: Howdy :)

Odgovor Napisal/-a a_sist »

živjo .!

Jaz tudi pričakujem ( še eno ) štručko v roku enega tedna 8). V glavnem, kako slike daš gor je enostavno.

- V brskalniku odpri shrani.si
- na shrani.si strani klikni 'choose file' .. in izbereš sliko, ki jo imaš na svojem disku.
- če si 'faca' napišeš opis slike :lol:
- in pritisneš gumb 'shrani'
- odprejo se ti različni linki na sliko. najbolje je izbrati url za forum (to je tista, ki ima [img] pred in za url-jem).
- ta link copy/pastaš v odgovor na forumu.

Je pa na začetku ( do leta in pol ) dobro imeti večji avto, da ni komplikacij z vozički in ostalo kramo, ki jo je nujno nujno potrebno voziti naokoli :wink:. Sploh če npr pada dež in bi rad čimprej spravil voziček v avto.. ni ravno praktično kolesa dol jemat in poskušati zadeti uni pravi kot, pod katerim voziček paša v prtljažnik :). Po letu, letu in pol ti bo lažje tudi v cabriu. tudi sam bom 'družinski' avto (mazda6 karavan) menjal za manjšega takoj, ko se bomo losali ta velikega vozička. Zaenkrat je pa praktična, ker lahko dam noter voziček ne da bi ga sploh spravljal :mrgreen:.
Squealing tire is a happy tire :)
pikica
Prispevkov: 25
Pridružen: 07 Sep 2012, 18:37

Re: Howdy :)

Odgovor Napisal/-a pikica »

Na tale shrani.si sem cist pozabila. Ja js tud upam, da bo v roku enga tedna, ker 7.4. imam carski rez narocen :( punci z rito dol. Ovni trmasti. Tale megane bo itak zame za kofetkat, vozickat in v stecuno hodit, do rojstva je v planu se 407sw. Sam pac trenutno pozimi vozim najvecji sekret od avta in je megane se vedno boljsa izbira :) Bicikli itak kar stran padejo. Bova pa z malo dobro 'sminkirali'. No, vsekakor vama zelim veliko srece :)
Slika
Uporabniški avatar
a_sist
Moderator
Prispevkov: 916
Pridružen: 24 Maj 2009, 20:21
Kraj: NM-Tolmin

Re: Howdy :)

Odgovor Napisal/-a a_sist »

No, vidim da imaš celo paleto avtov na razpolago, tako da ne bo prevelikih problemov. Gre pa v tega megana res na knap :D. srečno tudi tebi!
Squealing tire is a happy tire :)
pikica
Prispevkov: 25
Pridružen: 07 Sep 2012, 18:37

Re: Howdy :)

Odgovor Napisal/-a pikica »

Js vsaj vem, kdaj bom rodila :) ceprav se z busijem menim, da bi kar v ponedeljek, ker sem kot slon!

Imam pa problem...za moje feltne za megana ne obstaja TUV :( in kaj zdaj?
Uporabniški avatar
Storz
Prispevkov: 956
Pridružen: 16 Maj 2012, 20:26
Kraj: Vrhnika oz tm okol

Re: Howdy :)

Odgovor Napisal/-a Storz »

Popravis tuv?

drgac pa cestitke za busija oz vsebino..
pikica
Prispevkov: 25
Pridružen: 07 Sep 2012, 18:37

Re: Howdy :)

Odgovor Napisal/-a pikica »

delam na tem :D hvala :) se 14 dni
Odgovori