r5

Kotiček renojevih starodobnikov
Uporabniški avatar
boncl
Prispevkov: 812
Pridružen: 19 Sep 2006, 12:36
Kraj: Kovor

Re: r5

Odgovor Napisal/-a boncl »

Mah slab dan, se opravičujem :roll:
Če ni vsak dan zanimiv pol je brezveze !
Uporabniški avatar
moofdi
Prispevkov: 980
Pridružen: 21 Feb 2007, 17:21
Kraj: Radovljica

Re: r5

Odgovor Napisal/-a moofdi »

boncl napisal/-a:Mah slab dan, se opravičujem :roll:
We all had one of those. :lol: Ne se sekirat. 8)
Če je ravno, ni zabavno.
Uporabniški avatar
wily
Prispevkov: 1253
Pridružen: 11 Feb 2008, 00:22
Kraj: Prebold

Re: r5

Odgovor Napisal/-a wily »

boncl napisal/-a:Glej predn boste vsi pametni pa znanost pa toplo vodo odkrival, 3k pridejo v mojem primeru vsi papirji o predelavi in dodelavi avta, glede na to da je moja petka v originalu 1.1 campus z navadnimi zavorami, se gre tukaj za homologacijo vsh delov ki niso original in niso bili serijsko nikoli vgrajeni na ta avto, to se pravi motor, zavore, podvozje, nosilci, stvar je v tem d moraš ti dokazat da je avto varen za na cesto in varen za uporabo v prometu, pa ne mi bul solit, pride te homlogacija usranih 60 evrov za primer ko je serijsko iz fabrike obstajal avto z vgrajenim motorjem ki ga noter tlačiš. Renault 5 je obstajala serijsko z vgrajenim 1.1 , 1.4 , 1.4 turbo, 1.6 dizel , 1.7 bencinar moptorjem, potem je bilo pa sam odvisno od opreme, recimo na slovenskem trgu 1.7 renault 5 serijsko boš težko našel, ker jih ni tiste ki imajo 1.7 motor po papirjih so bile ali uvožee ali pa doma sestavljene in homologirane, ker 1.7 navadni bencinar se da homologirat ker je fabrško obstajal, pa pol gor obesiš turbino in je to, to, kakor sem rekel moj primer je ko je v avto vgrajen motor KI NI NIKOLI BIL FABRŠKO vgrajen, in me pač vsa jajca skupno nanese toliko ker je glih de ne diplomska naloga za homologacijo za izvedbo. Če pa koga poznaš da ti na lepe oči cenej skozi spravi svaka čast, jaz ne poznam nobenega in bo ta motor letu ven iz avta dal bom tistih usranih 100 evrov notr vtaknu dizla in se cenej vozu in to je to. Zej se pa brihte skregejte če tolk več veste kt jest k sm 3 leta okol brskov pa sprašvov pa se zanimov kako in na kakšen način bi legaliziral zadevo.
boncl v angliji se vse da...tja pel avto homolo delati al pa pripl eno dol :D
Uporabniški avatar
boncl
Prispevkov: 812
Pridružen: 19 Sep 2006, 12:36
Kraj: Kovor

Re: r5

Odgovor Napisal/-a boncl »

Wily ne bit pameten u angliji homologacij ni gor lahk vtakneš v avto kar češ dokler so zavore in mehanski deli primerni temu, vrjam da vem ker kolega dela pa živi gor pa sem se že pozanimov glede tega, pa tut če gor kupim eno tako jo isto pri nam ne bom mogu registrirat legalno ker je pač taka fakin zakonodaja, gor se da kle pa ne i to je to, če bi se mi dal s temu sranjem ubadat bi jo šel u nemčijo homologirat pa bi jo z nemškimi tuv papirji lahk pr nam legalno naredu ampak je tolk stroškov z vsem sranjem da se mi ne splača, pač doma na dvorišču avto gnije pa trava vanj raste jebi ga :(
Če ni vsak dan zanimiv pol je brezveze !
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Re: r5

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Tolk enih opcij, k se pa za 2.5k€ prodaja original obnovljena, se pa komej stegne en :roll:
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Re: r5

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Use razumem in se strinjam, ampak razmišljat kako te pridejo 3k€ samo papirji za homologacijo ali pa dat manj za narejen avto, malo morgen... :wink:
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
boncl
Prispevkov: 812
Pridružen: 19 Sep 2006, 12:36
Kraj: Kovor

Re: r5

Odgovor Napisal/-a boncl »

That is why plans change and toys gather up ;)
Če ni vsak dan zanimiv pol je brezveze !
Odgovori