Cviljenje

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Uporabniški avatar
Spula
Prispevkov: 1389
Pridružen: 07 Nov 2012, 17:54
Kraj: LJ okolica

Re: Cviljenje

Odgovor Napisal/-a Spula »

javr napisal/-a:a to je mišljeno za klimo ? Da se klima vklaplja preko sklopke na jermenici ? In torej sedaj, ko nekaj zacvili in pobere moč motorju, praktično hoče vklopiti klimo ?
Ja mislil sem da šteka jermenica za klimo, imel zadnjič en primer ampak ne reno.
RenaultSport
javr
Prispevkov: 7
Pridružen: 28 Okt 2007, 14:19

Re: Cviljenje

Odgovor Napisal/-a javr »

ok hvala.
Odgovori