POPRAVILO obledelih/spraskanih LUCI

Uporabni vodiči
ORkO
Prispevkov: 44
Pridružen: 24 Nov 2011, 18:52
Kraj: Maribor

Re: POPRAVILO obledelih/spraskanih LUCI

Odgovor Napisal/-a ORkO »

papir granulacija P3000 in P4000 se da dobit v Mariboru v trgovini http://www.superkem.si/index.php?start=20" onclick="window.open(this.href);return false;
ne zgleda pa tak kot navadni papir ampak je okrogel( polno ime : polirni disk abralon P4000 ) prav tako ni vodobrusni papir je navadni ampak je to tako zelo fino da se ti na koncu koncev sploh nebo poznalo tudi jaz sem si sedaj nabavo( P 600, P 800, P 1200, P 2000, P 4000 ), P 600 sem si nabavo ker so luči tako zdelane da se dejansko ne razloči niti smerna žarnica P 3000 se mi pa ni splačalo kupit ker dejansko mam tak že P 2000 in P 4000.Zadeve se lotim naslednji teden ko je moj avto pri ličaru si žaromete kar domov odnesem pa doma na toplem in v miru strokovno lotim tega dela.
Uporabniški avatar
ssimon
Prispevkov: 214
Pridružen: 17 Jan 2010, 23:20
Kraj: LJ okolica

Re: POPRAVILO obledelih/spraskanih LUCI

Odgovor Napisal/-a ssimon »

Set za popravilo luči od 3M-a deluje odlično danes sprobano na mojem safranu cena 20€.
Notri je vse od šmirglov 500 pa do trizact diska 3000,polirne paste,trak in goba.
Kupil pa sem pri meni v službi :lol: .
Slika

prej

Slika
Slika

med obdelavo

Slika
Slika

in pa potem

Slika
Slika
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Re: POPRAVILO obledelih/spraskanih LUCI

Odgovor Napisal/-a sinko »

kako dolgo si jahal eno luč da je blink blink spet, a ta komplet je za eno luč al za obe luči
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Uporabniški avatar
ssimon
Prispevkov: 214
Pridružen: 17 Jan 2010, 23:20
Kraj: LJ okolica

Re: POPRAVILO obledelih/spraskanih LUCI

Odgovor Napisal/-a ssimon »

Za eno luč sem porabil ene 15 minut in po en šmirgel.
Tko da je komplet kar za ene 4 luči.Saj potem pa samo šmirglčke dokupiš pa je.

Samo moram pa povedat da moje luči niso bile tako hudo kritične.Ena bolj ena manj.
Uporabniški avatar
iRenault
Prispevkov: 817
Pridružen: 15 Jul 2011, 12:00
Kraj: Ljubljana

Re: POPRAVILO obledelih/spraskanih LUCI

Odgovor Napisal/-a iRenault »

Poročaj kakšno bo stanje po dežju, oz koliko časa ti bodo luči zdržale v takem stanju.

Ker je kar nekaj negativnih odzivov, samo bolj kvaliteten material je pa dražji :(
Renault Megane II 1.5 dCi, ph. 1 (2004)
Deniss
Prispevkov: 1781
Pridružen: 07 Okt 2008, 15:56
Kraj: Kranj

Re: POPRAVILO obledelih/spraskanih LUCI

Odgovor Napisal/-a Deniss »

Js mam spolirane luči od marca lani in držijo... Je pa res da smo jih zaščitili z nekim nano sealant-om ;)
Odgovori