Ima kdo mogoče nov model R kangooja z 1.6 16V bencinskim agregatom in mi lahko pove kako se obnese ta motor, kakšna je poraba, odzivnost, pa tudi ostale stvari ki se tičejo novih kangoojev.
hvala!
Kangoo 1.6 16V?
-
imsirovicarmin
- Prispevkov: 21
- Pridružen: 04 Jul 2011, 18:13
