Clio II RS 182 cup

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
wily
Prispevkov: 1253
Pridružen: 11 Feb 2008, 00:22
Kraj: Prebold

Odgovor Napisal/-a wily »

gaši napisal/-a:če bi se dala ta bunkica zmontirat v twingota, sem tud jaz za :)


lepo sede tale spojlerček :wink:

od lagune mislim, da bi še najboljš paso
Uporabniški avatar
d_leonit
Prispevkov: 512
Pridružen: 21 Maj 2006, 14:32

Odgovor Napisal/-a d_leonit »

Obljubljena slika volana z rdečo črto na sredini volana.

Slika
Uporabniški avatar
Dr_S
Prispevkov: 709
Pridružen: 31 Avg 2003, 17:54

Odgovor Napisal/-a Dr_S »

Kolk te je pa prišlo oblačenje volana?
Go HARD or Go HOME
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

60€ pride preoblačenje volana.

Avto spet normalno dela, zato sm se odloču da ga grem mrzuga nažgt do konče hitrosti :D
Slika
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

hehe, hec, zanč mi je avto začeu neki gas zgublat pa sm dns loputo plina dol sneu, očistu pa zmontirov nazaj. priklopim loputo, dam kontak pa tole začne, počakam da se umiri in avto dela normalno. Zdej sam še s testerjem pobrišem napake in na novo nastavim loputo, pol pa mora da dela :D
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a Symon »

Kakšno naklučje, jaz sem se tudi danes toliko peljal in mi je isto prižgalo vse lučke. :lol:
Loputa je pa znana po tem, da se zapaca u 3PM, sam sem bil oreng šokiran kakšna je. :shock:
obi
Prispevkov: 1755
Pridružen: 27 Jun 2005, 18:08
Kraj: medvoški štajerc

Odgovor Napisal/-a obi »

Sej podobne probleme ma tud švohnejši bratec 1.4 16V, loputo paca k zmaj :D
Štrom for wife, UPS for life.
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3703
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Pr men gre pa samo do 200 :lol: ampak so obrati na 4500 :lol:

Volan zgleda pa čist fancy 8) Pol le ni tak problem ga dat preoblečt koker so včasih govoril da je neki nevem kolk nevarno zarat airbagov itd.
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Uporabniški avatar
NejcZ
Prispevkov: 501
Pridružen: 19 Apr 2009, 11:18
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a NejcZ »

Meni pa do 220 al kolk.. ne spomnim se več :lol:
Bi pa nekaj vprašal če kdo mogoče ve.. kako pridem do displaya za prikaz količine olja? Ko napiše tisto oil OK... ker da se grem spravlat tisto palčko iz mašine ven vlečt lahko doktoriram zraven ker se ubiješ predno pridešp z roko zraven :lol:
Uporabniški avatar
MaTe0
Prispevkov: 5219
Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje

Odgovor Napisal/-a MaTe0 »

NejcZ napisal/-a:Meni pa do 220 al kolk.. ne spomnim se več :lol:
Bi pa nekaj vprašal če kdo mogoče ve.. kako pridem do displaya za prikaz količine olja? Ko napiše tisto oil OK... ker da se grem spravlat tisto palčko iz mašine ven vlečt lahko doktoriram zraven ker se ubiješ predno pridešp z roko zraven :lol:
Stisneš tipko za reset :)
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
Uporabniški avatar
NejcZ
Prispevkov: 501
Pridružen: 19 Apr 2009, 11:18
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a NejcZ »

Kdaj?
Uporabniški avatar
MaTe0
Prispevkov: 5219
Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje

Odgovor Napisal/-a MaTe0 »

Ja ko se ti pojavi OIL OK , stisneš pa ti pokaže kolk maš olja :)
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
Uporabniški avatar
Bela
Prispevkov: 51
Pridružen: 19 Mar 2008, 17:21

Odgovor Napisal/-a Bela »

Zdele sem spet preletel strani pa hočem rečt oz vidm n njihovi strani za tole bunko k jo misliš kupit piše d je "Please note, that this design does not suit 'lift for reverse' shifters." a nima to reno? Drgač bi jo pa jzt tud mel (to temnejšo) čeprou niam renoja :oops:
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

http://cgi.ebay.co.uk/TITANIUM-RICHBROO ... 45f12ae454

Evo ta je 5 Speed Lift To Reverse, taprava za renoja, jest tkt nism tega opazu, sam dau sm primer kakšno bi, tisto je bl za VW, BMW, k majo drgač rikverc. Tale je pa za renoja in njemu podobnim :D
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

UrbanD napisal/-a: Volan zgleda pa čist fancy 8) Pol le ni tak problem ga dat preoblečt koker so včasih govoril da je neki nevem kolk nevarno zarat airbagov itd.
Ja sm se pozanimu pr enmu ki oblači v usnje, sm pa tud vidu volan od cliota k ga je naredu, je pa z oranžnimi šivi, bom poslikov tkoj k ga vidm :D
Bom pa naredu istga sam z rdečimi šivi.
Odgovori