clio močno kadi!!!!

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
cirilko
Prispevkov: 11
Pridružen: 06 Nov 2007, 13:23
Kraj: okolica LJ

clio močno kadi!!!!

Odgovor Napisal/-a cirilko »

imam problem. clio 1.5dci mi jezačel močno kadit ko pospešim in nima moči!! mel kdo tak problem??
Carpe diem!
Uporabniški avatar
schik
Prispevkov: 2728
Pridružen: 03 Apr 2008, 14:15
Kraj: Črnomelj

Odgovor Napisal/-a schik »

Zgleda da turbina šla. Z avtom se več ne vozi da si ne narediš dodatne škode.
Uporabniški avatar
cirilko
Prispevkov: 11
Pridružen: 06 Nov 2007, 13:23
Kraj: okolica LJ

Odgovor Napisal/-a cirilko »

turbina ni kajti avto gre normaln neki km pol pa spet kadi(pri nižjih obratih)
Carpe diem!
Uporabniški avatar
sabla
Prispevkov: 57
Pridružen: 19 Jan 2009, 19:04

Odgovor Napisal/-a sabla »

bodi pozoren na nivo olja.. če se vidno pomika proti dnu je verjetno turbina - beri komentar zgoraj
Uporabniški avatar
OrangePower
Prispevkov: 12
Pridružen: 23 Avg 2009, 21:06
Kraj: Trnovec (Metlika)

Odgovor Napisal/-a OrangePower »

Malo poglej tudi kakšen dim je, ali je črn ali bel. Ali ti kje voda uhaja v motor/izpuh, ali pa imaš mogoče kje samo kakšno cev od ICja sneto, ali počeno. Ni potrebe da takoj na najhuje pomisliš. Turbina ni vedno glavni razlog, sploh na malih šparavčkih.
Uporabniški avatar
lisko
Prispevkov: 577
Pridružen: 31 Dec 2003, 06:01

Odgovor Napisal/-a lisko »

Po opisu sodeč serje EGR ventil.
Odgovori