Megane RS dci

Debate o vseh Renault Sport modelih (Twingo, Clio, Megane)
dare01
Prispevkov: 415
Pridružen: 05 Jan 2006, 14:16
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a dare01 »

http://www.youtube.com/watch?v=L4mb7hbA4WE

Ze star filmcek ampak vseeno nekako prikaze kaj megane rs dci je.
Z motorji ni nikakrsnih tezav, prav tako s samim avtomobilom kot celoto.
Oglaseval se je kot avto za dinamicne ocete :). To pomeni da kljub svojemu RS poreklu ni izgubil vsakodnevne uporabnosti kar je zelo pomembno posebej takrat ko megane RS predstavlja izbiro za prvi oziroma edini avto.
Poraba je glede na zmogljivosti smesna in tudi na racelandu je pokazal da kljub tezkemu nosu avto ni od muh.
Osebno ga ne bi imel saj imam za daljse poti oziroma vsakdanje poti druge avte in RSa bol kot ne za cisti uzitek :).
Ampak kot sem dejal, izbira za prvi avto je idealna saj je avtomobilcek vsakodnevno zelo uporaben. Ce se pa vozniku zahoce kaksna sportna nedelja je seveda takoj za stvar...
hla
Prispevkov: 7
Pridružen: 05 Avg 2008, 17:27
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a hla »

Zdravo.

Kot kaze so moje sanje o RS-u se malo bolj oddaljene, saj mi je danes padla v vodo prodaja mojega avtomobila, ki je bila predhodno ze nekako dogovorjena (manjkala je samo se pika na I).
Sedaj bo treba it v javo prodajo tko da je velika moznost, da se mi ne izide vse po pricakovanjih. Sej sm celo razmislju, da bi jim avto dal v racun samo je trenutna ponudba se nizja od ponudbe pred par tedni.

Zaenkrat toliko in velika hvala vsem, ki ste mi ponudili pomoc.
Megane RS, Laguna GT
Uporabniški avatar
barossa45
Prispevkov: 73
Pridružen: 21 Jan 2009, 11:07

..

Odgovor Napisal/-a barossa45 »

Da obudim temo..
Tudi meni je tale avtoček zanimiv zaradi porabe
A mogoče ve kdo kašne so kaj cene rabljenih.?
Na avto.net-u sta samo dva in oba imata visoko ceno :shock:
Uporabniški avatar
meganeman
Prispevkov: 459
Pridružen: 09 Nov 2005, 13:26
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a meganeman »

Mater majo kr ceno, ja? Men se edino dopadejo, ker majo pod 180 konjev in si v nižjem zavarovalnem razredu. A ve kdo točno kje je meja (kW)?

Ker se mi zdi, da jst sm pa s svojo mašino glih v višjem razredu in to za pol konja:(. E, kaj čmo...se v ovinkih vse povrne:).

Poraba pa kar precej velika za dizla od 7 - 9 litra!

mi je pa všeč, da ma ketno in ne jermena, tako da ena šansa manj, da kej odtrga!
I have a need, the need for speed! Meganeman over and out...
Slika
http://megane-forum.eu/
Uporabniški avatar
barossa45
Prispevkov: 73
Pridružen: 21 Jan 2009, 11:07

Odgovor Napisal/-a barossa45 »

Sledeč iz podatkov na avto.net-u naj bi bili zavarovalniški razredi nekako takole:
Do 80kW
Do 100kW
Do 130kW
Tako, da, če se nemotim ima megan 127kW kar je nižji razred (:
Uporabniški avatar
Shooter
Prispevkov: 406
Pridružen: 08 Avg 2009, 13:24
Kraj: Podsreda

Odgovor Napisal/-a Shooter »

jah samo ta dva ko sta v sloveniji....kaj pa vem no....rdec je bilo menjano ze use zivo sicer pod garancijo ampak useeno in ce je diske prve skuril pri 25.000km pol vemo kako se je je delal z avtom.tako mi je povedal k sem ga kontaktiro.....drugi krem barve je pa bil testn avto avtomagazin.......
mislim da ce hoces imet rs dci moras v tujino....
Uporabniški avatar
barossa45
Prispevkov: 73
Pridružen: 21 Jan 2009, 11:07

Odgovor Napisal/-a barossa45 »

Mogoče veš kašno tujo spletno stran kjer je najde kašen reno.?
Deniss
Prispevkov: 1781
Pridružen: 07 Okt 2008, 15:56
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Deniss »

Uporabniški avatar
barossa45
Prispevkov: 73
Pridružen: 21 Jan 2009, 11:07

Odgovor Napisal/-a barossa45 »

Hvala Deniss
Uporabniški avatar
blue racer
Prispevkov: 225
Pridružen: 29 Okt 2007, 12:55
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a blue racer »

Shooter napisal/-a:jah samo ta dva ko sta v sloveniji....kaj pa vem no....rdec je bilo menjano ze use zivo sicer pod garancijo ampak useeno in ce je diske prve skuril pri 25.000km pol vemo kako se je je delal z avtom.tako mi je povedal k sem ga kontaktiro.....drugi krem barve je pa bil testn avto avtomagazin.......
mislim da ce hoces imet rs dci moras v tujino....
Sej rdeč k je na avto netu je ravno ta avto o katerem govori tema...ko ga je lastnik kupvl, če se ne motm!
Pol TPV le ni mel tko dobrga kot se je zdel!
Slika
** Bit podgurc je luksuz **
Odgovori