Rezanje odbijaca za izpuh

Modifikacije vozil
Odgovori
Uporabniški avatar
deni89
Prispevkov: 17
Pridružen: 13 Mar 2013, 23:46
Kraj: Primorska

Rezanje odbijaca za izpuh

Odgovor Napisal/-a deni89 »

Zivjo, na cliota 1.4 16v imam namen dati izpušni lonec magnaflow 14817 torej okrogel nastavek fi 100. V mislih imam da bi v odbijač izrezal luknjo da ne bi bil lonec pod odbijačem ker mi je grdo in bi bil nizko pa me zanima ce je kdo že rezal odbijač zaradi izpuha ter če lahko zaradi tega na tehnicnem komplicirajo? Izpuh bi seveda homologiral.

Hvala,lp
Uporabniški avatar
deni89
Prispevkov: 17
Pridružen: 13 Mar 2013, 23:46
Kraj: Primorska

Re: Rezanje odbijaca za izpuh

Odgovor Napisal/-a deni89 »

Zanima me še če kdo ve koliko je razlike v glasnosti med dvojnim izhodom ter enojnim pri magnaflow? Naj bi bili tisti z dvojnim izhodom glasnejši zato me zanima če ima kdo dejansko izkušnje s tem?
Sicer imam že pobran srednji lonec dol tako da mislim da bi moral biti dovolj glasno potem z enojmin izhodom v kolikor je res tišji.

Lp
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3702
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Re: Rezanje odbijaca za izpuh

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Men se zdi da bo tisti z enojnim glasnejši in ne obratno, ker če je ena cev za ven ima večji fi in posledično ustvarja večji drone.
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Uporabniški avatar
deni89
Prispevkov: 17
Pridružen: 13 Mar 2013, 23:46
Kraj: Primorska

Re: Rezanje odbijaca za izpuh

Odgovor Napisal/-a deni89 »

Na techno racing v Kranju pa trdijo da so glasnejši tisti z dvojnim izhodom...mogoče zaradi tega ker so dražji pa da se potem tiste vzame :lol:
Zato me pač zanima če ima kdo izkušnje da lahko potrdi ali zanika to izjavo . :)

Lp
Uporabniški avatar
saso24
Prispevkov: 547
Pridružen: 12 Okt 2009, 19:10

Re: Rezanje odbijaca za izpuh

Odgovor Napisal/-a saso24 »

https://www.youtube.com/results?search_ ... +magnaflow" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
deni89
Prispevkov: 17
Pridružen: 13 Mar 2013, 23:46
Kraj: Primorska

Re: Rezanje odbijaca za izpuh

Odgovor Napisal/-a deni89 »

Na YouTube sem pogledal, vendar prek videa je zvok lahko precej drugačen, tudi odvisno ali je lonec nov ali ne ker s časom postane še malo glasnejši.
Odgovori