poškodovan sedež

Vse o videzu avtomobila
Odgovori
Uporabniški avatar
marko152
Prispevkov: 22
Pridružen: 18 Jun 2015, 19:51

poškodovan sedež

Odgovor Napisal/-a marko152 »

Pozdravljeni,

Na voznikovem sedežu v meganu 3 je spokalo usnje, katero se je začelo luščiti. Ker mi gre čedalje bolj na živce, bi dal to mojstru popravit, da bi sedež bil kot originalno nov.

Seveda sem klical na renault in vprašal koliko stane spodnji del prevleke sedeža da bi zamenjal in cena je bila presenetljivo visoka 300€.

Torej kakšne izkušnje imate z obnovo?Je velika razlika potem? Mi lahko kaj svetujete ali napotite k mojstru ki to obvlada? Sem iz Maribora sem se pa pripravljen peljat tudi iz mesta. Hvala za pomoč. :?:

Lep pozdrav

Slika:
https://drive.google.com/open?id=1Jn3nd ... T7bNujVpzQ
Uporabniški avatar
Golddevvil
Prispevkov: 237
Pridružen: 20 Dec 2012, 16:29

Re: poškodovan sedež

Odgovor Napisal/-a Golddevvil »

Zdravo,

Za tak denar na Ebayu dobiš cel sedež z airbagi in s poštnino vred.

Si dobil na Renaultu kakšno kataloško številko? Malo mi je čudno da se prodaja samo blago od sedeža (ali si imel morda v mislih cel nov spodnji del sedeža?)

Pri nas v Ljubljani skrbi za to privatnik Šetina (Lj-Črnuče), ki je meni vsa dela opravil profesionalno. Če je preoblekel usnje volana za 80 EUR, verjamem da ena "flika" na sedežu ne bi bila več.
Uporabniški avatar
Spula
Prispevkov: 1389
Pridružen: 07 Nov 2012, 17:54
Kraj: LJ okolica

Re: poškodovan sedež

Odgovor Napisal/-a Spula »

Golddevvil napisal/-a:Zdravo,

Za tak denar na Ebayu dobiš cel sedež z airbagi in s poštnino vred.

Si dobil na Renaultu kakšno kataloško številko? Malo mi je čudno da se prodaja samo blago od sedeža (ali si imel morda v mislih cel nov spodnji del sedeža?)

Pri nas v Ljubljani skrbi za to privatnik Šetina (Lj-Črnuče), ki je meni vsa dela opravil profesionalno. Če je preoblekel usnje volana za 80 EUR, verjamem da ena "flika" na sedežu ne bi bila več.
Pri sedežih je tako, da se dobi blago (prevleke) posebaj sedalni/naslon, pene in ogrodje ter motorčke...
RenaultSport
Uporabniški avatar
marko152
Prispevkov: 22
Pridružen: 18 Jun 2015, 19:51

Re: poškodovan sedež

Odgovor Napisal/-a marko152 »

Na Renaultu so mi rekli da pride prevleka za spodnji sedež 300€. Cena je nenormalna. Rad bi samo imel originalni videz, torej da se ne vidi razlika kaj dosti. Bom preveri, hvala za info. Če pozna kdo koga v Mbju ki obnavlja sedeže naj prosim napiši.
Odgovori