Maj 2012 : Gibanje

Vse v povezavi s fotografijo
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Re: Maj 2012 : Gibanje

Odgovor Napisal/-a Symon »

Lepo, da ne boste zaključili prekmalu kot prejšnji mesec ampak res zadnji dan. :wink:

Upam, da se bom zvečer spomnil, da uploadam eno dolgočasno da bo vsaj malo bolj raznoliko. :lol:
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Re: Maj 2012 : Gibanje

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

Kje pa piše da bi morali zaključit zadnji dan? oz. da je dva dni prej prekmalu? Pravila so pravila, določena na začetku meseca (ta mesec malo pozneje). Sej ni treba it zadnji dan fotkat. Al mogoče čakate druge da objavjo, da potem idejo dobite? :lol:
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Re: Maj 2012 : Gibanje

Odgovor Napisal/-a Symon »

Tako ja, saj imate prav. :lol: Mogoče kdo čaka primeren dan, pozabi uploadati, ne ve katero izmed fotk izbrati... Govorim konkretno zase ko sem prejšnji mesec najprej iskal stopnice in čakal lepo vreme (vsi vemo kako ga je in ga še serje in dežuje kadar ni treba) na koncu ko še nisem vedel katero fotko uporabiti ste pa tako ali tako zaključili. :wink:
Če so že pravila za udeležence je lepo, da se tudi organizator drži nekih pravil, torej najavo teme meseca s prvim v mesecu (dobro, dan ali dva gor ali dol se razume da ni vsak vsak dan na netu), zaključek z zadnjim ob 23:59 (predvidevam, kmetku nisi niti odgovoril na to vprašanje :roll: ). Ne vem sicer zakaj bi "taktiziral", pač čakaš konec meseca, če dobiš še kak priblisk (ali lepše vreme) ne pa, da bi čakal druge. Predlagam ti, da čimprej začni sprejemati konstruktivno kritiko, z leti ti bo prišlo prav. :wink:


Pa, da ne bom težil evo moje "gibanje". Ni panning, je pa iz položaja avtomobila razvidno, da je šlo za gibanje. :lol:
Slika
Uporabniški avatar
frankie
Prispevkov: 318
Pridružen: 30 Okt 2005, 23:31

Re: Maj 2012 : Gibanje

Odgovor Napisal/-a frankie »

Slika
Tadahalan Clio? NO WAY:)))
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Maj 2012 : Gibanje

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

lepa 8)
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Re: Maj 2012 : Gibanje

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

Symon napisal/-a:Tako ja, saj imate prav. :lol: Mogoče kdo čaka primeren dan, pozabi uploadati, ne ve katero izmed fotk izbrati... Govorim konkretno zase ko sem prejšnji mesec najprej iskal stopnice in čakal lepo vreme (vsi vemo kako ga je in ga še serje in dežuje kadar ni treba) na koncu ko še nisem vedel katero fotko uporabiti ste pa tako ali tako zaključili. :wink:
Če so že pravila za udeležence je lepo, da se tudi organizator drži nekih pravil, torej najavo teme meseca s prvim v mesecu (dobro, dan ali dva gor ali dol se razume da ni vsak vsak dan na netu), zaključek z zadnjim ob 23:59 (predvidevam, kmetku nisi niti odgovoril na to vprašanje :roll: ). Ne vem sicer zakaj bi "taktiziral", pač čakaš konec meseca, če dobiš še kak priblisk (ali lepše vreme) ne pa, da bi čakal druge. Predlagam ti, da čimprej začni sprejemati konstruktivno kritiko, z leti ti bo prišlo prav. :wink:
No sej zato pa napišem par dni pred koncem, da ne bo kdo pozabu, da prlepite :) To, kdaj bomo zaključili, je itak znano ob odprtju teme. Menda pa imaš 25 dni dovolj, da narediš fotko in jo prilepiš?
Katerih pravil se kot organizator ne držim? Temo sem vedno odprl v prvih dneh meseca (razen v maju, sem se opravičil za to, sem imel precej dela v šoli ;) ), zaključek lepo piše v prvem postu teme kdaj je, in ni bilo nikjer nikdar omenjeno, da bi zaključili dobesedno z koncem meseca. Sem pa parkrat napisal, da mi na ZS napišite predloge, pa ni bilo nič ;) In ja, zaključi se s tistim datumom kot piše. Torej do 23:59.59...
Ti pa drugič napiši konstruktivno kritiko, ker to, da rečeš da smo prejšnji mesec prekmalu zaključili, ni...
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Re: Maj 2012 : Gibanje

Odgovor Napisal/-a Symon »

No zdaj pa že jamraš. :lol: Kot vidiš je ravno včeraj zvečer frankie uploadal (zame!) zmagovalno fotko. Če bi zaprl nekaj dni prej kot prejšnji mesec se to ne bi zgodilo.
Glej da se razumemo jaz nimam nič od tega saj so fotke drugih bistveno kvalitetnejše ampak, če bi 1. maja (sem prepričan, da si imel 10 minut časa med počitnicami) napisal, da je tema meseca gibanje bi gotovo nastalo ogromno lepih fotk na Renault track day-u. Pa še takrat bi se dalo pogledati skozi prste in 10. maja reči, da veljajo fotke od takrat. Mislim, da je cilj vseh, da je raznolik izbor lepih in kvalitetnih fotografij za klubski koledar. Samo to. :wink:
Torej, tema meseca junija? Začetek počitnic, voda, asfalt, izleti, road tripi...? :D
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Re: Maj 2012 : Gibanje

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

Ne bom se kregal. Pravila so pravila. Predloge prosim na ZS, da ne bomo več smetili.

Odprem temo za Junij še danes, oz. najkasneje jutri zjutraj.
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Zaklenjeno