HUAWEI E173

Vse ostale teme
Odgovori
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

HUAWEI E173

Odgovor Napisal/-a sinko »

Doma mam USB modem Huawei E173, stvar je od tušmobila in je zaklenjena. Rad bi ga odklenil, ma kdo kaj pojma, predvidevam da je treba flashat softwear, nekaj sem tudi brskal pa nič pametnega. Pomoč dobrodošla. Mam že tudi unlock in flash code, ter novega mobile partnera edino flash mi še manjka za to pa ne najdem nič.
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Odgovor Napisal/-a sinko »

bam88 probal že to pa ne gre, mislim da je problem v tem ker na mojem je verzija 21.017.09.00.00 ta updejter pa je verzija 11.126.85.00.114
Zadnjič spremenil sinko, dne 18 Dec 2011, 11:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Odgovor Napisal/-a sinko »

zdaj sem najdo to http://www.modemunlock.com/unlock-idea- ... ution.html ampak ko dam unlocking mi vrze error ker ni username in pass, kje bi lahko dobil ta dva podatka
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Odgovor Napisal/-a sinko »

bam88 rešil zadevo smo malo dlje pri meni to traja, pa tudi če mam vse pri roki :P , okoli riti v žep sem hodil, vse sem mel user, pass, unlock flash code, samo pravega gumba da mi odre kam to vpisat nisem najdo 3 dni. Danes uspelo, laufa na tuš ( to je po defaultu) in na mobitel to kar mam sam, pomoje tudi na vse ostalo.
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

A ni bil sprejet že nekaj časa nazaj zakon, da bi morali biti vsi telefoni odklenjeni za vsa omrežja? :?
Slika
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

Ne, ta odklenjenos velja le za nekatere (Mobitel), Tušmobil tudi večinoma ne zaklepa. Simobilovci so pa bogi reveži majhni in oni lahko počnejo kar želijo. Njihovi terminali so tako večinoma zaklenjeni.

Sicer pa ti je tudi Simobol dolžan brezplačno odkleniti terminal pa koncu dobe vezave!
Slika
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Odgovor Napisal/-a sinko »

ja telefoni so kolko vem odklenjeni, zdaj pa če modemi ne rabijo bit odklenjeni pa ne vem, sicer pa mene bas boli briga če ga zaklenejo, do zdaj se je vse kar je blo zaklenjeno tudi odklenilo
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Uporabniški avatar
weezy
Prispevkov: 12
Pridružen: 13 Mar 2008, 10:21

Odgovor Napisal/-a weezy »

Stupo napisal/-a:A ni bil sprejet že nekaj časa nazaj zakon, da bi morali biti vsi telefoni odklenjeni za vsa omrežja? :?
Ta zakon ma velik lukn očitno :D sicer si operaterji nebi dovoljevali zaklepov...

Simobil ma itak vse zaklenjen kakor vem, Tušmobil pa zaklepa samo telefone, ki jih stranke dobijo kot predplačniki, kjer se jim celotna kupnina telefona povrne kot dobroimetje na njihov račun...in pa zaklepa tudi tele modemčke, ja :) ampak jih zaenkrat še ne odklepajo, tako da svaka čast "sinko" ker ti je uspelo :D
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

Ni fora lukenj v zakonu. Gre za odločbo agencije za pošto in elektronske komunikacije (APEK) , ki je pri nas regulator trga. Oni določajo pravila igre in oni so odločili, da Mobitel terminalov ne sme zaklepati, ker je veliki grdi, grdi, Simobil pa lahko, ker je mali revček.

APEK tudi določa cene (posredno), tako so cene na Mobitelu takšne, kakršne so in NE SMEJO biti nižje! Simobil in Tušmobil lahko dasta cene kakršne pač želita.
Slika
Odgovori