SERVIS

Vse ostale teme
Odgovori
Uporabniški avatar
lenko_
Prispevkov: 10
Pridružen: 07 Apr 2014, 18:16

SERVIS

Odgovor Napisal/-a lenko_ »

pozdravljeni,
zanima me katere znamke materiala naročate/vgrajujete na rednih servisih tisti, ki to ne počnete na pooblaščencih?
torej olje elf, karete zračne filtre, kater naftni filter itd?
priporočate naročati iz autodoc24?
gre za laguno 2011 4control black edition.
hvala!
Uporabniški avatar
Cefizelj
Prispevkov: 1156
Pridružen: 08 Mar 2010, 11:47

Re: SERVIS

Odgovor Napisal/-a Cefizelj »

Jaz večino naročam na autodoc ali pa na moto-dynamic.com.

Od filtrov če na moto-dynamic original, drugače pa mahle ali pa mann.
Olje vedno Elf.

Naftnega imam mahle trenutno.

Imam pa tudi Laguno, 2008, 2.0 dCi.
Slika
Uporabniški avatar
tehnoland
Prispevkov: 223
Pridružen: 17 Jan 2015, 01:39

Re: SERVIS

Odgovor Napisal/-a tehnoland »

rezervniavtodeli24 je tudi popularen. Nisem še pa tak kupoval, videl sem samo, da so cene dosti nižje če bi potreboval kaj več.
Uporabniški avatar
B1 16v
Prispevkov: 816
Pridružen: 14 Jan 2004, 13:20

Re: SERVIS

Odgovor Napisal/-a B1 16v »

Zaupam svojemu mehaniku: Mann oz. Mahle je ponavadi vgrajeno. Da bi sam naročeval in mehanika prosil, naj mi vgradi... ne vem, saj nimam nekega dirkalnika, ki bi potreboval skoraj custom dele po lastni izbiri. :)

Espace 2.0 dci
Uporabniški avatar
buscapé
Prispevkov: 40
Pridružen: 06 Jan 2011, 16:08
Kraj: novo mesto

Re: SERVIS

Odgovor Napisal/-a buscapé »

Sam od začetka (2011) vgrajujem nadomestne dele kupljene ali v naših trgovinah z avtodeli (Euroton, GMT), večinoma pa preko Autodoc. Sam ponavadi preračunam kje se mi bolj splača kupiti in potem kupim tam kjer je ceneje. Večji nadomestni deli so na Autodoc strani veliko ceneje, kot pa v Sloveniji. Tudi z nakupi na Auodoc še ni bilo težav, pride hitro in to kar naročiš, izbira med proizvajalci velika, tudi pomagajo ti, če jih vprašaš za pomoč.

Kar se tiče pa znamke filtrov pa Mahle, Mann ali Purflux. Kabinski filter vzamem ponavadi Mann ali Mahle, vse ostalo pa kar Purflux. Olje kar pri mehaniku. Zadovoljen, zaenkrat še ni bilo težav, gre pa za laguno 2.0 dci, 173 KM, 2008 letnik, motor ima 230k km prevoženih, ostala tehnika 355k km prevoženih.

Sem pa preko Autodoc nabavil tudi nadomestne dele za ostale družinske avtomobile in ni bilo težav.
Renault laguna grandtour Initiale (2.0 dci 127 Kw)
Uporabniški avatar
lenko_
Prispevkov: 10
Pridružen: 07 Apr 2014, 18:16

Re: SERVIS

Odgovor Napisal/-a lenko_ »

hvala. olje elf 5w30 ene 7,5l.... nekje naforumu sm prebiral da mora bit neko extra zaradi dpf filtra?
Odgovori