novi grand scenic pokanje

Vse ostale teme
Odgovori
AFS
Prispevkov: 3
Pridružen: 04 Nov 2019, 17:57

novi grand scenic pokanje

Odgovor Napisal/-a AFS »

imam novega scenica in mi je začelo pokati med vožnjo na stebričku prvih vrat,avto je še v garanciji in na servisu že nekaj časa,so me pa danes klicali iz renault nisan in mi rekli,da je avto varen in da ga moram prevzeti na servisu,napaka pa še vedno ni odpravljena,kaj naj storim,hvala
Uporabniški avatar
B1 16v
Prispevkov: 816
Pridružen: 14 Jan 2004, 13:20

Re: novi grand scenic pokanje

Odgovor Napisal/-a B1 16v »

Pokanje...avto pa da je varen? Ali gre za črička ali za neobstoječe oz. slabe vare in posledično pokanje? Iz opisa se žal ne da razbrati...
AFS
Prispevkov: 3
Pridružen: 04 Nov 2019, 17:57

Re: novi grand scenic pokanje

Odgovor Napisal/-a AFS »

niso črički,pokanje v strebriču kjer so pritrjena vrata
Tce130
Prispevkov: 9
Pridružen: 30 Jan 2019, 20:59

Re: novi grand scenic pokanje

Odgovor Napisal/-a Tce130 »

Pri kakšni hitrosti opaziš to?
Meni pri 130km/h šumi iz desnega A stebrička.
AFS
Prispevkov: 3
Pridružen: 04 Nov 2019, 17:57

Re: novi grand scenic pokanje

Odgovor Napisal/-a AFS »

evo na avtu so končno odpravili ropot,kljub temu da nisem dovolil kakršno koli poseganje v karoserijo, ko je šel avto na karoserijski pregled so stvari vzeli v svoje roke in napako,oziroma popuščene vare zavaril nazaj (pardon niso varil ampak točkovno zavaril,so me prijazni varilci posebej opozoril,da to ni isto),kljub temu da sem klical na renault nisan in jim povedal, da avta ne želim več oziroma zahtevam novega,ker to ni moja napaka ampak tovarniška napaka me nihče ne jemle resno.mislim da bo še zanimivo
Uporabniški avatar
B1 16v
Prispevkov: 816
Pridružen: 14 Jan 2004, 13:20

Re: novi grand scenic pokanje

Odgovor Napisal/-a B1 16v »

Odvetnik ti preostane.
Uporabniški avatar
robertp
Prispevkov: 1615
Pridružen: 29 Jul 2005, 08:13
Kraj: Vodice

Re: novi grand scenic pokanje

Odgovor Napisal/-a robertp »

B1 16v napisal/-a:Odvetnik ti preostane.
Preveč gledaš ameriške filme. Avto so ti popravili. Zajebal si pa sam, ko si ga peljal na uveljavljanje garancije. Takrat si se odločil za popravilo.
Če si imel namen da ti avto zamenjajo bi moral uveljavljati skrito/stvarno napako pa še takrat ni samoumevno da ti bodo avto zamenjali... avto bi moral dati v pregled neodvisnemu strokovnjaku (katerega bi seveda moral najprej plačati) in potem na podlagi tega mnenja uveljavljati napako in zahtevati kar si si zamislil. Ko enkrat avto pripelješ na servis, prijaviš napako katero odpravo zahtevaš v sklopu garancije si si začrtal pot popravila. In tudi pravnik ti bo to potrdil...
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
Odgovori