Easylink

Vse ostale teme
Odgovori
kingo
Prispevkov: 67
Pridružen: 10 Jul 2010, 19:46

Easylink

Odgovor Napisal/-a kingo »

A mi mogoče lahko kdo iz prve roke pove, ali nova Renault vozila na Easylink-u imajo na komandni plošči vidno navigacijo (turn by turn). Torej, da se poleg izpisa navigacije na zaslonu multimedijske naprave, to vidi tudi pri števcih. V mislih imam nove Kadjarje, Koleose, Talismane, Megane...
_____________
Renault Kadjar
1.6 TCE, 2017
Bose Edition
Uporabniški avatar
IcEm4n
Prispevkov: 1794
Pridružen: 12 Jul 2007, 18:45
Kraj: LJ kotel

Re: Easylink

Odgovor Napisal/-a IcEm4n »

Kadjar in Koleos, kot je meni znano, nimata easylinka. Predvidevam, pa da si imel to v mislih:

Slika

To je v primeru velikega displaya, kako je pri manjšem, pa ne vem - vizualno deluje precej podobno kot pri tistih z Rlinkom tako, da predvidevam da je tam prikaz podoben njemu.

Poslano z mojega GM1903 z uporabo Tapatalk

Ni brzine brez turbine! :D

Slika
kingo
Prispevkov: 67
Pridružen: 10 Jul 2010, 19:46

Re: Easylink

Odgovor Napisal/-a kingo »

Pozdravljen, ja ravno to sem imel v mislih. Ker jaz sem dobil info, da naj bi novi Koleosi to imeli?
_____________
Renault Kadjar
1.6 TCE, 2017
Bose Edition
Uporabniški avatar
IcEm4n
Prispevkov: 1794
Pridružen: 12 Jul 2007, 18:45
Kraj: LJ kotel

Re: Easylink

Odgovor Napisal/-a IcEm4n »

Res da je Koleos bil deležen že 2 faceliftov, ampak pri nobenem ni bil deležen notranjosti:

Npr
https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=16793306


Poslano z mojega GM1903 z uporabo Tapatalk

Ni brzine brez turbine! :D

Slika
kingo
Prispevkov: 67
Pridružen: 10 Jul 2010, 19:46

Re: Easylink

Odgovor Napisal/-a kingo »

Ja sem danes dobil info, da notri ni večjega ekrana, tako da se med števci žal ne prenese navigacija. Ima pa to npr. novi megane.
_____________
Renault Kadjar
1.6 TCE, 2017
Bose Edition
kingo
Prispevkov: 67
Pridružen: 10 Jul 2010, 19:46

Re: Easylink

Odgovor Napisal/-a kingo »

Pa še nekaj me moti. Naj bi Koleos imel tudi headup display. Na netu pri specifikacijah nobenega podatka, na Avto-net-u je nekje napisan, večina ga ni. Na enem servisu mi je zatrdil, da ga nima noben Koleos. Da bi na avtohiši pogledal, pa tako ali tako ne moreš, ker avtov ni. :) Skratka čudna situacija.
_____________
Renault Kadjar
1.6 TCE, 2017
Bose Edition
Odgovori