Renault Latitude

Novice iz sveta Renault
Uporabniški avatar
gasperg
Prispevkov: 160
Pridružen: 19 Avg 2008, 19:09

Odgovor Napisal/-a gasperg »

latitude je že predstavljen na francoski strani renaulta

http://www.renault.fr/gamme-renault/veh ... -generale/
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

:shock: men je čiist hud. zunanjost in notranjost.
cena bo pa tud najbrž visoka.
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Uporabniški avatar
gasperg
Prispevkov: 160
Pridružen: 19 Avg 2008, 19:09

Odgovor Napisal/-a gasperg »

3.0dci V6 Initiale 45.000€
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Med tem ko osnovni z opremo Business in 2.0 dCi (150KM) motorjem je 32.500€.
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
BlackCat
Prispevkov: 44
Pridružen: 18 Avg 2008, 19:52
Kraj: Dolina veselja

Odgovor Napisal/-a BlackCat »

Temu avtu spredi sploh ne paše renojev znak :lol: al je pa glih obratno :D Da ne bo pomote, avto zgleda super, predvsem pa zlo nerenojevsko :D
Non omne quod nitet aurum est
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

jp, pravzaprav če mu dol pobereš znakce ne bo nikomur potegnilo, da bi bil to soploh lahko reno. Pač, svojih južnokorejskih korenin ne more skriti.
Uporabniški avatar
Fuego 85
Prispevkov: 825
Pridružen: 20 Feb 2005, 15:23

Odgovor Napisal/-a Fuego 85 »

Me prav zanima kako bi bilo ce nebi vedeli za Samsunga :wink: ...

Zase sem preprican, da bi tudi brez znakcev z lahkoto vedel da je Renault, saj je vendar Latitude izrezana Laguna, z nekaj resnejsimi potezami.

Cela stvar me zelo spominja na prvo laguno in safrana, avtomobila sta si bila namrec na moc podobna, z izjemo zunanjih dimenzij in notranjosti. Zanimivo je, da ju nekateri nikoli niso locil in ju se danes ne :lol: . Ko mi je Safrana odpeljal pajek, so na mestnem redarstvu zapisali Renault Laguna :lol: ...

Se notranjost latitude me spominja na safrana, no ne v celoti, vendar so lepo obudili spomine z "nadstreskom" stevcev 8) .

Lp
Uporabniški avatar
flashridr
Prispevkov: 236
Pridružen: 08 Apr 2007, 12:54
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a flashridr »

To je pa eden redkih renaultov, ki je meni zelo všeč. Vse so zadeli v nulo (karoserija, notranjost). Nekakšna mešanica Honde Accord in novega Passata.
Državni prvak EMMA ESPL Expirienced 2 Woofer 2011
Državni prvak EMMA ESPL Advanced Trunk 2 Woofer 2012
Montaža avtoakustike Boss Audio Systems Kranj
Uporabniški avatar
Speedie
Prispevkov: 1279
Pridružen: 18 Sep 2006, 20:39
Kraj: za ovinkom.

Odgovor Napisal/-a Speedie »

Passat.
Slika
"There is no plan B, only another plan A."
Ritchey Watanabe

Group B rally driver...the ballsiest creature alive!

Group B rally spectator.....the craziest creature alive!
Uporabniški avatar
rok46
Prispevkov: 404
Pridružen: 24 Apr 2006, 13:16
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a rok46 »

to bo še en fail v stilu vel satis. visoka nakupna cena, 5 let stari se bodo prodajal pa za đabe! po mojem mnenju bi se moral renault držat tistega ranga, kateri mu najbolje gre in to je do lagune, potem pa stop. s takim renomejem kot ga ima se enostavno ne more kosat z nemškimi premium znamkami, vsaj kar se tiče imena. ne rečem da avto nebo kvaliteten, nasprotno, mislim da bo super, samo roko na srce, kdo bo dal 45k evrov za renoja? jst vem da nebi dal...za tak denar dobiš 1 leto starega A6 z odličnimo 3.0TDI motorjem, Q pogonom, hudo opremo in preverjeno nemško tehnologijo. žal tako je. ta avto bo lahko kvečjemu za kakšne renojeve direktorje in vodje, ker se pač morajo vozit v avtomobilih svoje znamke zaradi izgleda, drugih direktorjev kakšnih firm or what ever pa ne vidim v tem avtu. spet pa je predrag za "navadne" smrtnike. ostali, ki pa si lahko privoščijo avto za tako ceno pa posegajo po BMW-ju, mečki in Audiju...pa še kakšnem drugem.
.::TEAM SPIRIT::.
Uporabniški avatar
clio open
Prispevkov: 3124
Pridružen: 13 Nov 2007, 10:40
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a clio open »

V takih je problem... svet je poln sivine, kopiranj in neizvirnosti (po svoje to tudi pooseblja latitude). Zanimiv test so opravili pri top gear-u, ko so po češko prelepili škodin znak in mimoidoče spraševali po znamki vozila. Sem prepričan, da 3/4 normalnih ljudi (torej ne privrženci avtomobilizma whatsoever) ne bi prepoznalo renojevih potez v latitude.

Če se lotimo še safrana - sem govoril z nekaj osebami, ki danes grabežljivo posegajo po nemcih, da bi dokazali svoje podjetje, ki so 93-ega sedeli v safranu - brez ene kritike. Avto je bil na nivoju, tudi za vlado.

Kaj dotičnemu modelu manjka? Prefinjeno trženje in dodelava opreme. Apple je (vsaj na začetku) z I-podom ipd. mastno služil, čeprav je prodajal katre v dobi raznih končnic (abs, esp, bas, asr....). Ljudje so ovce, le nekaj "idolov" moraš pridobiti, ostali bodo sledili.

Kaka oseba bo pa plačala za renault toliko? Taka, ki je kupila espace initiale, laguno berline / grandtour / coupe initiale, megane R.S. cup, nenazadnje oseba ki ima za drugo vozilo pri hiši clia privilage / initiale. Torej človek, ki se s svojim denarjem ne dokazuje, temveč išče najcenejši kilogram (po domače), navkljub (pri takem denarju očitno) veliki nogi.
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taxi.
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

Sej nočem bit spet očiten, a prejšnja generacija renojev je dejansko izstopala. Avtomobili, ko so bili Megane II, Scenic II, Avantime :) , Vel Satis so bili na kilometer prepoznavni kot renoji, pa čeprav dostikrat slišim, da imam Megana :@ . S svojim značilnim zadkom morda ne najbolj funkcionalni ali pa univerzalno privlačni, prepoznavni pa definitivno!
Z mišmašem oblikovanja pri novih renojih, kjer se vzame avto od tu, pa drugi od tam in enega naredi še doma, vsem pa nalepi ista značka reno izgublja prepoznavnost. Menda ni naključje, da zgolj leto po predstvitvi novega Pola imajo vsi VW sedaj isti nos.
Uporabniški avatar
Fuego 85
Prispevkov: 825
Pridružen: 20 Feb 2005, 15:23

Odgovor Napisal/-a Fuego 85 »

Mlatite prazno slamo :wink:

Nihce Latitude se ni videl v zivo, tako da... Nima smisla.

Morda kdo ve kaksne bodo mere avtomobila?

Pa se nekaj za vse, da ne recem kaj... Ce bi imel denar, bi takoj sel po renaultovo veliko limuzino, z vso mozno opremo in z najvecjim bencinarjem. Brez pomisleka.

Zakaj? Tisti meni podobni ze vedo in verjamem, da nam bo Latitude prinesel se veliko veselja.

Audi in podobni pa naj ostanejo za plehke ljudi :wink:

LP
Uporabniški avatar
clio open
Prispevkov: 3124
Pridružen: 13 Nov 2007, 10:40
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a clio open »

clio open napisal/-a:Renault Latitude ima poleg velikodušnih zunanjih mer (dolžina 4,89 m, širina 1,83 m, višina 1,49 m) prav elegantno in plemenito obliko. Na pred...
Laguna III je, za primerjavo, dolga 4,695 mm, široka 1,811 mm in visoka 1,445 mm. Latitude je še vedno limuzina, ki je bazirana na platformi D, katero si že delijo laguna III, nissan altima in murano.
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taxi.
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

men je lepša od vsake nemške limuzine. kr se pa udobja tiče pa vemo kako so udobni francoski avti 8)
jst bi jo mel v garaži zraven clia RS-a :roll:
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Odgovori