Težave z novim avtomobilom

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Maky2
Prispevkov: 2
Pridružen: 04 Okt 2020, 09:38

Težave z novim avtomobilom

Odgovor Napisal/-a Maky2 »

4.6.2020 sem kupil pri Avtokoletnik renault megane grantoure 1.3 140 konjev
po nekaj dneh sem opazil,da ko se premikam v koloni pri pritisku na sklopko
zaropota. avto sem odpeljal na servis in sem jim pojasnil problem so rekli da bodo uredili.po 3 urah so me klicali da lahko pridem po avto ker sem bil radoveden sem jih po telefonu vprašal kaj je bilo narobe so rekli da so pošprejali sklopko.
ko sem se peljal iz servisa sem zopet slišal isti ropot zato sem se vrnil na servis in jim povedal je se še vedno sliši ropot.zato sem zahteval da se z mano pelje njihov mehanik da bo slišal kaj ropota.po testni vožnji je mehanik slišal ropot in dejal da res nekaj ropota in da bodo preverili.avto sem pustil na servisu 19.6.2020.do danes 8.10.2020 se pravi več kot v 3 mesecih in 6 obiskih njihovega servisa in zamenjavi obeh polosovin in nosilca menjalnika zadeva še vedno ropota.ko vprasam na servisu avto koletnik mi pravijo da čakajo na odgovor iz francije nato v petek dne 2.10. 2020 pokličem na servis in jim povem da v ponedeljek pripeljem avto na servis in da ga bom pustil pri njih dokler se zadeva ne popravi pa mi gospod reče da to tako ne gre da ne morem avta tam pustit saj je avto vozen in mi svetuje naj si najamem odvetnika da mi bo on razložil da to ni tako kot si jaz mislim.
celo iz renault slovenije so mi poslali email v katerem piše:
Po pregledu primera ugotavljamo, da smo vam stališče proizvajalca na predmetno zadevo podali že v predhodnih dopisih.
Žal vam drugačnega odgovora od že posredovanega ne moremo podati.
Pooblaščeni servis Avto Koletnik d.o.o, Maribor je v kontaktu s tehničnimi strokovnjaki Renault in vas bo obvestil takoj, ko bo razpolagal z novimi informacijami.
Predmetno vozilo lahko uporabljate, saj nevšečnost ne vpliva na kvaliteto vozila ali varnost vožnje.
kako si upajo napisat da zadeva ne vpliva na varnost vožnje,če sami ne vedo kaj je narobe.
Maky2
Prispevkov: 2
Pridružen: 04 Okt 2020, 09:38

Re: Težave z novim avtomobilom

Odgovor Napisal/-a Maky2 »

Sedaj mi tudi ne dovolijo pripeljat avto na servis v AH Koletnik in ga tam pustit dokler zadeve ne rešijo ker je avto vozen in ni nevarnosti da bi se kaj zgodilo kako lahko to rečeje če pa ne vedo kaj je narobe.

Prosim za vaša mnenja kako naj ravnam
Uporabniški avatar
zakumi
Prispevkov: 1431
Pridružen: 29 Sep 2012, 17:23
Kraj: Črnomelj

Re: Težave z novim avtomobilom

Odgovor Napisal/-a zakumi »

Ne preostane ti drugo kot vzeti odvetnika.

Poslano z mojega Pixel 4 XL z uporabo Tapatalk

Slika
všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirat
Odgovori