Renault megane 2

Vse o ozvočenju avtomobilov
Odgovori
Sulje
Prispevkov: 1
Pridružen: 25 Dec 2020, 23:14

Renault megane 2

Odgovor Napisal/-a Sulje »

Pri megane 2 so zvocniki sli izgleda in me zanima ce kdo ve katera je velikost da pase noter v orginalno odprtnino
Matija :D
Prispevkov: 6
Pridružen: 27 Dec 2018, 22:40

Re: Renault megane 2

Odgovor Napisal/-a Matija :D »

Če so zvočniki komplet odpovedali obstaja možnost da so zgolj kontakti zarjaveli. Velikosti ne vem, vem pa da prideš do zvočnika le odstraniš mrežo pred njim, vsak zvočnik pa je pritrjen z dvema torx vijakoma za sprednja dva zvočnika.
mjurma2
Prispevkov: 33
Pridružen: 09 Okt 2007, 13:45
Kraj: Gorenjska

Re: Renault megane 2

Odgovor Napisal/-a mjurma2 »

Kateri radiji originalni imajo mp3? Od megana 2?
FLAR - Fiat-Lancia-Alfa Romeo
hari1961
Prispevkov: 2
Pridružen: 09 Jan 2022, 14:39

Re: Renault megane 2

Odgovor Napisal/-a hari1961 »

Zanima me zakaj mi pri avtu renault scenic 1,9 dci po par km vožnje nad 130 km na uro izgubi moč,,,ko zaćnem z vožnjo stisnem na plin in kadi črno,no ko peljem normalno lahko tudi 150 kar sem preizkusil ne kadi nič razen pri pospeševanju,ampak ga zapre in izgublja moč po kakih 15-20 km potem več ne pospeši ,moram držati gas na normali da avto gre,na ravnini tudi pride do 130 km/h,vendar tukaj pri obremenitvi več ne prihaja do ćrnega izpuha,,,,potem ustavim ,ugasnem motor,prižgem nazaj pa spet gre normalno in pri pospešku skadi črno,pri normalnem gasu spet ne in gre pol naprej določenih km pa se ponavlja isto,menjali egr bil zaštopan in počen zobnik,tako da to ne motre biti vzrok,,,,,je kdo ki bi vedel kaj in kako,,,,na rač nič ne pokaže
LP Hvala
Odgovori