men tud trese tko na mestu (1.5 dci, l03). Ko pa prizgem klimo, obrati malo narastejo in tresenja ni vec:)
Vseeno bo verjetn treba menjat nosilec (egr je ociscen, filtri menjani,...)
lp
Našli ste 6 zadetkov
- 01 Nov 2009, 17:03
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Tresenje avta na mestu
- Odgovori: 6
- Ogledi: 3002
- 09 Avg 2009, 15:20
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Tresenje v prostem teku
- Odgovori: 5
- Ogledi: 1820
- 09 Avg 2009, 15:10
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: sovoznikov predal megane II
- Odgovori: 8
- Ogledi: 2425
- 13 Jul 2009, 20:58
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Koda avtoradia
- Odgovori: 13
- Ogledi: 8100
- 29 Apr 2009, 18:05
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Megane II - Check airbag
- Odgovori: 4
- Ogledi: 1469
- 21 Apr 2009, 19:45
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: laguna II 1.6 16v ne vlece
- Odgovori: 17
- Ogledi: 4624
