Našli ste 23 zadetkov

Napisal/-a c4nk4r
26 Avg 2009, 11:56
Forum: Okvare in pomoč
Tema: sprednja sedeza - megane
Odgovori: 1
Ogledi: 571

A se ti ne zdi, da bi se s tem vprašanjem moral obrniti na Renault in ne na forumaše :) si preveril pri ostalih meganih, kako deluje mehanizem? mogoče je tvoj kaj pokvarjen. To če pa sedež ne gre čisto dol, pri cliotu pa je šlo pa po mojem ni nobena napaka, ampak pač tako je, ker je clio - clio in m...
Napisal/-a c4nk4r
21 Avg 2009, 23:22
Forum: Okvare in pomoč
Tema: hlima ne hladi
Odgovori: 27
Ogledi: 6154

glede na vse te opisane težave, a se ti ne zdi, da bi blo dobro, če bi šel na kak servis, pa da ti pogledajo kaj je narobe?
Napisal/-a c4nk4r
04 Avg 2009, 12:09
Forum: Okvare in pomoč
Tema: filter klime laguna II
Odgovori: 13
Ogledi: 4376

pa je to filter klime? al filter kabine? al je to isto?
Napisal/-a c4nk4r
31 Jul 2009, 05:51
Forum: Okvare in pomoč
Tema: klima-čiščenje
Odgovori: 4
Ogledi: 1783

sem bil na servisu in so zadevo odpravli. Pri meni je bil kriv majhen čep, ki se drži odtočne cevi in služi temu, da ko voda ne teče je cev zaprta. Zaradi vročine ki nastaja spodaj se zgodi, da se ta čepek zapeče na cev in zato cev ostane zaprta! Z mehanikom sma čep enostavno odtrgala vstran, nakar ...
Napisal/-a c4nk4r
28 Jul 2009, 21:49
Forum: Okvare in pomoč
Tema: tresenje zadnjega dela megan 2
Odgovori: 5
Ogledi: 1405

mogoče pa maš felne zvite pa ti avto trese :)
Napisal/-a c4nk4r
28 Jul 2009, 21:43
Forum: Okvare in pomoč
Tema: klima-čiščenje
Odgovori: 4
Ogledi: 1783

isto se dogaja meni, filter kabine sem že menjal, samo odtočne cevke pa ne najdem, pa sem gledal oz ležal pod avtom. Jutri peljem avto na servis, da vidim kaj bojo rekli.

Takšne teme bi bilo dobro opremit še s kakšnimi fotkami, kot v tem primeru, kje je cevka klime? kje pride ven? :)

Hvala!
Napisal/-a c4nk4r
12 Jun 2009, 23:19
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Zavorne ploscice Laguna II
Odgovori: 13
Ogledi: 3385

Sinko pa kaj bos nekaj menjaval, kdo pa se dan danes bremze rabi :D :D :D :evil:
Napisal/-a c4nk4r
07 Apr 2009, 17:36
Forum: Okvare in pomoč
Tema: kljucavnica prtljaznika megane 2
Odgovori: 5
Ogledi: 3101

ce si bil na servisu, a ti potem niso povedali kaj je narobe? samo stikalo so pregledali? Lahko bi ti vsaj povedli kaj je pokvarjeno pa kolko stane.
Napisal/-a c4nk4r
07 Apr 2009, 15:25
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Sprednja maska megane II
Odgovori: 3
Ogledi: 1233

ja hvala za ta odgovor, a bi lahko kdo se kaksne slikice gor pripopal, samo za ziher, da ne bi kdo kaj napacnega sraufal? Hvala! :)
Napisal/-a c4nk4r
08 Jan 2009, 22:06
Forum: Okvare in pomoč
Tema: senzor temperature ?
Odgovori: 23
Ogledi: 4088

a so kje slike o sami menjavi senzorja? Zanima me predvsem, kako odstranit sam pokrov ogledala in tiste plastike od znotraj, ko je palcka za nastavljat ogledalo.

hvala!
Napisal/-a c4nk4r
04 Dec 2008, 23:48
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Zamenjava zarnice za kratke luci megane II
Odgovori: 34
Ogledi: 17309

jaz sem pri prvi menjavi vzel obe kolesi dol zaradi boljse preglednosti. mislim da je to najboljsi postopek za prvo menjavo. Kje pa bi lahko najdo postopek odstranitve odbijaca za megana II ? :)
Napisal/-a c4nk4r
11 Nov 2008, 21:40
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Demotaza tapete na Clio II
Odgovori: 5
Ogledi: 1205

ej sine ti si zgreso poklic :P
Napisal/-a c4nk4r
11 Nov 2008, 21:05
Forum: Okvare in pomoč
Tema: clio lucka air bag
Odgovori: 5
Ogledi: 2260

al pa armaturko odklopi :lol: :lol: :lol: pa ne bo nic svetlo :twisted:
Napisal/-a c4nk4r
11 Nov 2008, 20:56
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Prometna nesreca v zimskih razmerah
Odgovori: 12
Ogledi: 2130

mislim da ne bi smelo biti problemov, ampak mores upostevat dolocbe pravilnika: "Zimska oprema motornih vozil so pnevmatike za zimsko rabo (M+S) na vseh stirih kolesih, ali poletne pnevmatike na vseh stirih kolesih in snezne verige v priboru vozila. Snezne verige morajo biti v zimskih razmerah ...
Napisal/-a c4nk4r
08 Nov 2008, 18:04
Forum: Okvare in pomoč
Tema: clio poraba olja!
Odgovori: 8
Ogledi: 2571

tudi meni je clio pil 1 l olja na 15.000 pa so mi vsi rekli, da to tak pac je. vozil sem cliota 1.2 16v l.02
Pa sem vedno daval noter olje od elfa, pa ni blo nikol boljse, pa tudi nikoli slabse :D