Našli ste 15 zadetkov

Napisal/-a robertos
16 Mar 2010, 15:40
Forum: Okvare in pomoč
Tema: NUJNO-POMOČ- digitalni števci R clio 2003
Odgovori: 3
Ogledi: 665

ne piska nič pri cliotu ce je prazen tank le lucka se prizge.
Napisal/-a robertos
05 Feb 2010, 00:02
Forum: Peskovnik
Tema: Zanimivi oglasi po internetu - printscreen in link OBVEZNA
Odgovori: 1798
Ogledi: 371833

oi

Ja ta honda je tam blizek zelezniske postaje v kopru. Drgač pa sem sam zelo velik na avto.net in sem jo dostikrat opazu na zanjih 100.Opazu sem pa tud da je iz 120.000km po enem tednu prišla na 107.000km, po se 2 tednih pa na trenutnih 97.000km :lol: tak da so redno zbijani kilometri hahaha :D
Napisal/-a robertos
02 Feb 2010, 22:18
Forum: Okvare in pomoč
Tema: espace 2.o dci 2007
Odgovori: 0
Ogledi: 549

oi

poka ti lahk zglob ki dobi lufta, in je potrosni materjal. kolk km ma?
Napisal/-a robertos
11 Jan 2010, 18:48
Forum: Zakoni in predpisi
Tema: Nesreča mlad€ voznik
Odgovori: 29
Ogledi: 8822

drgač, se mi pa zdi da je 25% mlad voznik dodatno plačilo.
Napisal/-a robertos
21 Apr 2009, 13:54
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Clio diski
Odgovori: 8
Ogledi: 2261

to pomeni da so se ti skrivili diski,od pregrevanja. in ce so taki ej dobro tud zavorne ploscice menjat ker so pol tudi te neenakomerno obrabljene. to je pa use. lp
Napisal/-a robertos
19 Mar 2009, 13:32
Forum: Zakoni in predpisi
Tema: Obrazec oz. placilni nalog
Odgovori: 6
Ogledi: 2430

oi

parkiraj na plocnik pa bos ga hitro dobiu od redarjeu 8) :lol:
Napisal/-a robertos
25 Feb 2009, 17:41
Forum: Zakoni in predpisi
Tema: Provida...
Odgovori: 32
Ogledi: 11546

oi

nep mislim na skodo,zdej pa nevem al superb al octavia rs. ne mislim na tiste prkirane radarje v avtih.
Napisal/-a robertos
25 Feb 2009, 15:58
Forum: Zakoni in predpisi
Tema: Provida...
Odgovori: 32
Ogledi: 11546

oi

sam tako vozilo ki stoji npr. na avtocesti na strani. in te pol ne zacne lovit oz. nima namena ti sledit. pomeni da nisi storiu prekrska,al je to tud kot navaden radar k te slika.
Napisal/-a robertos
20 Feb 2009, 22:53
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Par vprasanj glede Cliota
Odgovori: 20
Ogledi: 5447

oi

men tud delal to,takoj po menjavi diskou in ploscic ter po 1000km ko so se ulaufale. blo pa so neke defektne ploscice in so mi jih pod garancijo zamenjal in je blo pol uredu,drgac ap to dela tudi pri porabljenih plocicah oz. zvitem disku . lp
Napisal/-a robertos
12 Feb 2009, 14:40
Forum: Okvare in pomoč
Tema: menjava volana?
Odgovori: 11
Ogledi: 2585

oi

nevem kak se da dol,vem pa da se brez problema da nerabis nobenih testerjeu. k mi ga je en mehanik,res da od renault dau dol kr doma pred garazo.
Napisal/-a robertos
08 Jan 2009, 17:08
Forum: Okvare in pomoč
Tema: senzor temperature ?
Odgovori: 23
Ogledi: 4103

oi

kadar sm jaz sprasevau za mojga cliota k mi je tud seu je bla cena 50eur lani.
Napisal/-a robertos
07 Jan 2009, 21:15
Forum: Zakoni in predpisi
Tema: radar
Odgovori: 171
Ogledi: 64052

am ma to radar sam se sprozi ko najde prekoraciteu hitrosti,al sam policaj isce najboljsi trenutek??
Napisal/-a robertos
06 Jan 2009, 20:40
Forum: Zakoni in predpisi
Tema: radar
Odgovori: 171
Ogledi: 64052

oi

danes sm voziu nekej 150km/h po hitri cesti, in sm od dalec vidu policaja in sm stisnu na bremzo, in sm ga nabiu na 100. biu je pa tisti radar k stoji nastrani v ford belem. zdej pa me je mal strah da bo kaka kazen prletela domou. v kolkem cajtu lahk pricakujem morebitno kazen da prispe domou? k nis...
Napisal/-a robertos
05 Jan 2009, 00:20
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Vzigalne tuljave
Odgovori: 17
Ogledi: 4087

oi

am a to misljeno po komadu (po eni palcki) al use 4 al 8 nevem kolk jih je?
Napisal/-a robertos
04 Jan 2009, 23:44
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Vzigalne tuljave
Odgovori: 17
Ogledi: 4087

Koliko pa stanejo nove tuljave??