Našli ste 15 zadetkov
- 16 Mar 2010, 15:40
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: NUJNO-POMOČ- digitalni števci R clio 2003
- Odgovori: 3
- Ogledi: 665
- 05 Feb 2010, 00:02
- Forum: Peskovnik
- Tema: Zanimivi oglasi po internetu - printscreen in link OBVEZNA
- Odgovori: 1798
- Ogledi: 371833
oi
Ja ta honda je tam blizek zelezniske postaje v kopru. Drgač pa sem sam zelo velik na avto.net in sem jo dostikrat opazu na zanjih 100.Opazu sem pa tud da je iz 120.000km po enem tednu prišla na 107.000km, po se 2 tednih pa na trenutnih 97.000km
tak da so redno zbijani kilometri hahaha 
- 02 Feb 2010, 22:18
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: espace 2.o dci 2007
- Odgovori: 0
- Ogledi: 549
oi
poka ti lahk zglob ki dobi lufta, in je potrosni materjal. kolk km ma?
- 11 Jan 2010, 18:48
- Forum: Zakoni in predpisi
- Tema: Nesreča mlad€ voznik
- Odgovori: 29
- Ogledi: 8822
- 21 Apr 2009, 13:54
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio diski
- Odgovori: 8
- Ogledi: 2261
- 19 Mar 2009, 13:32
- Forum: Zakoni in predpisi
- Tema: Obrazec oz. placilni nalog
- Odgovori: 6
- Ogledi: 2430
oi
parkiraj na plocnik pa bos ga hitro dobiu od redarjeu

- 25 Feb 2009, 17:41
- Forum: Zakoni in predpisi
- Tema: Provida...
- Odgovori: 32
- Ogledi: 11546
oi
nep mislim na skodo,zdej pa nevem al superb al octavia rs. ne mislim na tiste prkirane radarje v avtih.
- 25 Feb 2009, 15:58
- Forum: Zakoni in predpisi
- Tema: Provida...
- Odgovori: 32
- Ogledi: 11546
oi
sam tako vozilo ki stoji npr. na avtocesti na strani. in te pol ne zacne lovit oz. nima namena ti sledit. pomeni da nisi storiu prekrska,al je to tud kot navaden radar k te slika.
- 20 Feb 2009, 22:53
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Par vprasanj glede Cliota
- Odgovori: 20
- Ogledi: 5447
oi
men tud delal to,takoj po menjavi diskou in ploscic ter po 1000km ko so se ulaufale. blo pa so neke defektne ploscice in so mi jih pod garancijo zamenjal in je blo pol uredu,drgac ap to dela tudi pri porabljenih plocicah oz. zvitem disku . lp
- 12 Feb 2009, 14:40
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: menjava volana?
- Odgovori: 11
- Ogledi: 2585
oi
nevem kak se da dol,vem pa da se brez problema da nerabis nobenih testerjeu. k mi ga je en mehanik,res da od renault dau dol kr doma pred garazo.
- 08 Jan 2009, 17:08
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: senzor temperature ?
- Odgovori: 23
- Ogledi: 4103
oi
kadar sm jaz sprasevau za mojga cliota k mi je tud seu je bla cena 50eur lani.
- 07 Jan 2009, 21:15
- Forum: Zakoni in predpisi
- Tema: radar
- Odgovori: 171
- Ogledi: 64052
- 06 Jan 2009, 20:40
- Forum: Zakoni in predpisi
- Tema: radar
- Odgovori: 171
- Ogledi: 64052
oi
danes sm voziu nekej 150km/h po hitri cesti, in sm od dalec vidu policaja in sm stisnu na bremzo, in sm ga nabiu na 100. biu je pa tisti radar k stoji nastrani v ford belem. zdej pa me je mal strah da bo kaka kazen prletela domou. v kolkem cajtu lahk pricakujem morebitno kazen da prispe domou? k nis...
- 05 Jan 2009, 00:20
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Vzigalne tuljave
- Odgovori: 17
- Ogledi: 4087
oi
am a to misljeno po komadu (po eni palcki) al use 4 al 8 nevem kolk jih je?
- 04 Jan 2009, 23:44
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Vzigalne tuljave
- Odgovori: 17
- Ogledi: 4087
