Našli ste 11 zadetkov

Napisal/-a cirilko
15 Jun 2016, 13:25
Forum: Avtoakustika
Tema: Koda avtoradio
Odgovori: 2
Ogledi: 15057

Koda avtoradio

Zdravo!
Gdo ve kako, dobiti kodo za avtoradio, novi twingo?
Napisal/-a cirilko
20 Sep 2010, 23:29
Forum: Okvare in pomoč
Tema: olje med hladilno tekočino
Odgovori: 6
Ogledi: 2756

olje med hladilno tekočino!

no v mojem primeru je bil počen hladilnik olja!!
Napisal/-a cirilko
29 Maj 2010, 14:49
Forum: Okvare in pomoč
Tema: olje med hladilno tekočino
Odgovori: 6
Ogledi: 2756

olje med hladilno tekočino

zdravo!! danes mi je zmetalo vse olje čez espanzijsko posodo(pomešan med tekočino)! temperatura normalno na sredini. gre pa za motor 1.5dci 80km! prosim za pomoč če je mel gdo podoben primer. sumim tesnilo glave ali počena glava. gdo ve če ima ta clio hladilnik olja in kje se nahaja.. hvala
Napisal/-a cirilko
20 Mar 2010, 15:49
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Prevelika PORABA clio 1.5 dci l.2003
Odgovori: 18
Ogledi: 4600

res da je zima, ampak me čudi, ker res vozim kot "penzionist" in poraba vztraja na 5 litrih. da ne govorim o trenuni porabi, ki skokovito naraste tudi pri normalnem pospeševanju... Računalnik v avtomobilu res laže, in to za cca 0.5l na 100 km. prejšnjič ko sem šel tankat, mi je sicer pisa...
Napisal/-a cirilko
18 Feb 2010, 13:56
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Renault Clio 1.5dci:demontaža alternatorja
Odgovori: 4
Ogledi: 2048

zdravo

jst sem odvil levi nosilec motorja in motor malenkost dvignu ven drugač ni šlo!(ne spomnm se ali zaradi vijakov...)
Napisal/-a cirilko
22 Nov 2009, 15:15
Forum: Okvare in pomoč
Tema: šoba h8200421897
Odgovori: 2
Ogledi: 1076

šoba h8200421897

mogoče kdo ve če zgoraj navedena šoba prava za clio 1.5 dci 82km!!
Napisal/-a cirilko
15 Sep 2009, 20:03
Forum: Okvare in pomoč
Tema: šobe clio!!
Odgovori: 4
Ogledi: 2439

šobe clio!!

a mogoče kdo ve če kje kdo čisti šobe za cliota 1.5dci 82Km ali pa jih vsaj stestira??
Napisal/-a cirilko
15 Sep 2009, 19:46
Forum: Okvare in pomoč
Tema: clio močno kadi!!!!
Odgovori: 5
Ogledi: 1768

turbina ni kajti avto gre normaln neki km pol pa spet kadi(pri nižjih obratih)
Napisal/-a cirilko
15 Sep 2009, 16:23
Forum: Okvare in pomoč
Tema: clio močno kadi!!!!
Odgovori: 5
Ogledi: 1768

clio močno kadi!!!!

imam problem. clio 1.5dci mi jezačel močno kadit ko pospešim in nima moči!! mel kdo tak problem??
Napisal/-a cirilko
19 Avg 2009, 10:42
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Clio 1,5dci 82ks - menjava šob
Odgovori: 3
Ogledi: 3517

imam istega cliota in sem mel kup problemov glede šob!! šobe so na videz iste sam jaz sem dal not od 65km cliota in zjebal dva motorja(stopil bat, ventil) tko da preveri ena številka je na vseh šobah ista in naj se ujema z starimi!l.p.