Tole je pa zelo uporabna informacija! Včasih so enostavne rešitve najboljše...Fan napisal/-a:Izvlecite pas do kraja ven, pošpricajte ga s sprejem za armature, obrišite z mehko krpo in pasovi bodo spet delovali.
Našli ste 3 zadetke
- 16 Feb 2017, 08:43
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Kratka vprašanja
- Odgovori: 1647
- Ogledi: 350667
Re: Kratka vprašanja
- 16 Feb 2017, 08:28
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio II 1.2 16v D4F
- Odgovori: 3
- Ogledi: 2438
Re: Clio II 1.2 16v D4F
Tuljava menjana komplet s kabli (cca. 3 mesece nazaj) se pa ne spomnim katere firme je bila, neoriginal, kupljena v Eurotonu, svečke menjane pri velikem servisu (cca. pol leta nazaj). Sicer je že zdaj nekaj časa mir, ampak je tečno ko ga vrže v rezervi program... Pa tisto rahlo nihanje pri pospeševa...
- 14 Feb 2017, 14:35
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio II 1.2 16v D4F
- Odgovori: 3
- Ogledi: 2438
Clio II 1.2 16v D4F
Najprej lep pozdrav vsem skupaj, glede na to, da je to moja prva objava... :D Imam (oz. moja boljša polovica :wink: ) Cliota 1.2 16V letnik 2001, tip motorja D4F, predelan na plin, 280kkm prevoženih. Soliden avto kljub kilometrini, nikjer nagnit, malo pobuškan kar je čisto normalno za več kot 15let ...
