Sent from my iPhone using Tapatalk
Našli ste 2 zadetka
- 06 Avg 2017, 12:01
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Vklop notranjega kroženja zraka?, R. Scenic 2
- Odgovori: 2
- Ogledi: 2792
Re: Vklop notranjega kroženja zraka?, R. Scenic 2
Imam isti problem. Si resil in kako? 
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- 06 Avg 2017, 11:52
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: notranjo kroženje zraka Scenic 2 08' letnik
- Odgovori: 1
- Ogledi: 2269
Re: notranjo kroženje zraka Scenic 2 08' letnik
Imam isto težavo in isti avto. Ko se armatura segreje, ventilator dela, piha pa nic. Za volanom se slisi da ne gre naprej...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
