Našli ste 2 zadetka

Napisal/-a boss_y01
06 Avg 2017, 12:01
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Vklop notranjega kroženja zraka?, R. Scenic 2
Odgovori: 2
Ogledi: 2792

Re: Vklop notranjega kroženja zraka?, R. Scenic 2

Imam isti problem. Si resil in kako? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Napisal/-a boss_y01
06 Avg 2017, 11:52
Forum: Okvare in pomoč
Tema: notranjo kroženje zraka Scenic 2 08' letnik
Odgovori: 1
Ogledi: 2269

Re: notranjo kroženje zraka Scenic 2 08' letnik

Imam isto težavo in isti avto. Ko se armatura segreje, ventilator dela, piha pa nic. Za volanom se slisi da ne gre naprej...


Sent from my iPhone using Tapatalk