Našli ste 16 zadetkov
- 05 Okt 2017, 08:49
- Forum: Zakoni in predpisi
- Tema: Dimenzije pnevmatik za Megane
- Odgovori: 8
- Ogledi: 43768
Re: Dimenzije pnevmatik za Megane
Potem bi dal lahko na ta platišča gume dimenzij npr 205/40/17 ali pa katere druge?
- 04 Okt 2017, 10:12
- Forum: Zakoni in predpisi
- Tema: Dimenzije pnevmatik za Megane
- Odgovori: 8
- Ogledi: 43768
Re: Dimenzije pnevmatik za Megane
Zdravo,
Si bom sposodil kar tole temo da ne odpiram nove za podobni problem. Torej na Megane 2 imam original 17ke od Renaulta. Dimenzije gum so 205/50/17. Zanima me katere dimenzije gum lahko dam gor na ta platišča? Vem, da ni drugih v homologacijskem kartončku samo vseeno.
Hvala.
Si bom sposodil kar tole temo da ne odpiram nove za podobni problem. Torej na Megane 2 imam original 17ke od Renaulta. Dimenzije gum so 205/50/17. Zanima me katere dimenzije gum lahko dam gor na ta platišča? Vem, da ni drugih v homologacijskem kartončku samo vseeno.
Hvala.
- 14 Mar 2017, 12:35
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Kratka vprašanja
- Odgovori: 1647
- Ogledi: 350420
Re: Kratka vprašanja
Sem bral po drugem forumu da naj nebi bil najbolj zanesljiv glede popravil. Tudi Ljubljana je opcija če ni tukaj drugega.
- 14 Mar 2017, 10:21
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Kratka vprašanja
- Odgovori: 1647
- Ogledi: 350420
Re: Kratka vprašanja
Pozna kdo koga na dolenjskem ki obnavlja zavorne klešče?
- 07 Mar 2017, 08:47
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: zavore za megane II
- Odgovori: 21
- Ogledi: 7630
Re: zavore za megane II
Zdravo,
V roku 2-3 mesecev bom verjetno menjal zadnje diske na Meganu Ii letnik 2004. Zanima me kje kupiti diske in zavorne ploščice ter katero znamko? Ker sem videl da jih je več in cene so tudi zelo različne.
Hvala za pomoč vnaprej.
V roku 2-3 mesecev bom verjetno menjal zadnje diske na Meganu Ii letnik 2004. Zanima me kje kupiti diske in zavorne ploščice ter katero znamko? Ker sem videl da jih je več in cene so tudi zelo različne.
Hvala za pomoč vnaprej.
Re: Pragovi
Itak k spju
Ok hvala za okvirno ceno.
Pragovi
Zdravo, Torej imam problem ker se odluščla barva na popravljenih zadnjih pragih. Prejšni lastnik ni dobro saniral in sedaj zgleda takole (slika). Sedaj me zanima kako se lotim tega ali dam nekomu ki to zna da popravi? Cenovno bi me verjetno prišlo ceneje če bi sam glede na to da potrebno le pobarvat...
- 18 Feb 2017, 20:57
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Kratka vprašanja
- Odgovori: 1647
- Ogledi: 350420
Re: Kratka vprašanja
Uredil zadevo, mehanik je videl da je tista "krogla" fuč, tak da zamenjal in zej lepo pelje :) Mam pa drugo vprašanje da uredim pred sezono to. Pri zadnjih kolesih so bili popravljeni pragovi, zgleda da prejšni lastnik ni dobro zaščitil in ko sem sedaj pozimi šel v ročno avtopralnico mi je...
- 15 Feb 2017, 09:28
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Kratka vprašanja
- Odgovori: 1647
- Ogledi: 350420
Re: Kratka vprašanja
Urejeno in dela skoraj kot novo :) Hvala :) Mam pa še vprašanje glede vožnje, kdaj pa kdaj npr. ko spustim volan avto kr začne zavijat v levo smer, ampak ne vedno. Fora je v tem da na isti cesti kdaj gre kdaj pa se lepo drži volan naravnost. Ka bi bil verjetno kak problem v podvozju? Ker gume so nap...
- 14 Feb 2017, 21:20
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Kratka vprašanja
- Odgovori: 1647
- Ogledi: 350420
Re: Kratka vprašanja
Na voznikovem ter sovoznikovem sedeži mi gre pas za zapenjanje počasa nazaj v svoj položaj ali pa sploh kdaj ne gre.. Nekaj sem že gledal po neti ampak vse je bolj kot ne kot da bi bilo zavito in zato naj nebi šlo. Sam sem jih odprl in ni nikjer kaj zavito da bi to oviralo za nazaj. Imel kdo podoben...
- 05 Maj 2016, 14:59
- Forum: Avtoakustika
- Tema: Pomoč in nasveti pri kupovanju in montaži avtoakustike
- Odgovori: 131
- Ogledi: 173445
Re: Pomoč in nasveti pri kupovanju in montaži avtoakustike
Zdravo,
Da povem kako sem se odločil glede tega kar sem spraševal. Vzel sem komplet sprednjih zvočnikov, ki jih je predlagal ziga. Radio sem dobil pa ma LG LCF810BR, ki se mi zdi dovolj dobra izbira zame. Razlika v zvoki je pa ogromna glede na original
vsaj meni. Hvala za pomoč pri izbiri 
Da povem kako sem se odločil glede tega kar sem spraševal. Vzel sem komplet sprednjih zvočnikov, ki jih je predlagal ziga. Radio sem dobil pa ma LG LCF810BR, ki se mi zdi dovolj dobra izbira zame. Razlika v zvoki je pa ogromna glede na original
- 28 Apr 2016, 16:27
- Forum: Avtoakustika
- Tema: Pomoč in nasveti pri kupovanju in montaži avtoakustike
- Odgovori: 131
- Ogledi: 173445
Re: Pomoč in nasveti pri kupovanju in montaži avtoakustike
V Renault vozilih nisem ne priznam. Če si že začel glede tega radia me zanima kako naj vem da je to ta model? Če je seveda. Seveda vzamem tvoj komentar kot dobronameren, samo me zanima če se že spoznaš na to da mi zadevo na kratko razložiš glede tega radia.
- 28 Apr 2016, 15:44
- Forum: Avtoakustika
- Tema: Pomoč in nasveti pri kupovanju in montaži avtoakustike
- Odgovori: 131
- Ogledi: 173445
Re: Pomoč in nasveti pri kupovanju in montaži avtoakustike
Montiral bi sam ker toliko pa sem le sposoben, da si bom znal 2 zvočnika v vratih, visokotonca pa avtoradio zamenjat.
Kako pa vem kateri model radia je?
Trenutno je takšen v avtu:
http://aws-cf.caradisiac.com/prod/mesim ... %20MP3.jpg
Kako pa vem kateri model radia je?
Trenutno je takšen v avtu:
http://aws-cf.caradisiac.com/prod/mesim ... %20MP3.jpg
- 28 Apr 2016, 13:37
- Forum: Avtoakustika
- Tema: Pomoč in nasveti pri kupovanju in montaži avtoakustike
- Odgovori: 131
- Ogledi: 173445
Re: Pomoč in nasveti pri kupovanju in montaži avtoakustike
Ok hvala za predloge
Če bi želel da mi obvolanska kontrola za glasnost dela bi moral še dokupiti adapter ne? Bom pa po vsej verjetnosti tole dvoje že drugi teden najbrž naročil
Hvala za pomoč 
- 28 Apr 2016, 13:22
- Forum: Avtoakustika
- Tema: Pomoč in nasveti pri kupovanju in montaži avtoakustike
- Odgovori: 131
- Ogledi: 173445
Re: Pomoč in nasveti pri kupovanju in montaži avtoakustike
Recimo, vendar kolikor gledam bo to budget brez nizkotonca 
