Našli ste 23 zadetkov
- 13 Jul 2017, 12:01
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Megane 1.5 dci 2004
- Odgovori: 1
- Ogledi: 1388
Re: Megane 1.5 dci 2004
Za to je moral biti nek razlog, da je varovalko skurilo. Samo menjava varovalke brez ugotovitve in odprave vzroka je napol opravljeno delo. Lahko ti jo bo na dopustu spet skurilo ... ali bohnedaj še kaj hujšega.
- 09 Dec 2016, 14:16
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Dnevne luči - avtomatika
- Odgovori: 15
- Ogledi: 3792
Re: Dnevne luči - avtomatika
Sam sem vzel paket s senzorjem (paket 'vidljivost' ali nekaj takega) ravno zaradi tega. Ampak me moti, ker prepozno vklopi zasenčene luči. Da se razumemo - ko zapeljem v tunel, jih vklopi praktično takoj. Štrajka pa v mraku, ko se postopoma temni in bi zaradi varnosti že morale svetiti tudi zadnje l...
- 06 Dec 2016, 10:46
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Dnevne luči - avtomatika
- Odgovori: 15
- Ogledi: 3792
Re: Dnevne luči - avtomatika
Tudi jaz ročno vklapljam zasenčene luči, se pa zgodi, da kdaj pozabim, zunaj pa se že mrači. Recimo štartam ob 16h, ko je še svetlo, ob 16:20 pa že pade mrak. Avtomatika še ne preklopi, sam pa se tudi vedno ne spomnim. Ko bi se vsaj dalo, da bi lahko pustil prižgane zasenčene luči in bi se prižigale...
- 05 Dec 2016, 18:34
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Dnevne luči - avtomatika
- Odgovori: 15
- Ogledi: 3792
Dnevne luči - avtomatika
Mogoče kdo ve, če je možno sprogramirati tako, da bi ob vklopljenih prednjih dnevnih lučeh svetile tudi zadnje pozicijske? Ali pa če bi se dalo nastaviti, da bi avtomatika prej preklopila na normalne luči. Zdaj mora biti že precej mračno, da preklopi, kar je v tem času zelo moteče in tudi nevarno. G...
- 27 Okt 2016, 22:35
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Nemiren prosti tek na začetku in prasketanje volana
- Odgovori: 5
- Ogledi: 2465
Re: Nemiren prosti tek na začetku in prasketanje volana
Za prvo vprašanje naj odgovori kdo drug, glede prasketanja, pa se verjetno sliši volanska ovojnica. Pri meni v odvisnosti od temperature drgne že dve leti (40k km) in nič ne kaže, da bi se želela posloviti.
- 28 Sep 2016, 21:52
- Forum: Talisman, Laguna, Megane, Clio
- Tema: Ugašanje/padanje obratov v prostem teku
- Odgovori: 9
- Ogledi: 358
Re: Ugašanje/padanje obratov v prostem teku
So vrednosti pritiska nafte ok? Mogoče kakšna cevka za nafto kje stisnjena?
- 26 Sep 2016, 19:10
- Forum: Splošno
- Tema: Zamrznila slovenska nafta (ja, septembra)
- Odgovori: 5
- Ogledi: 6826
Re: Zamrznila slovenska nafta (ja, septembra)
Na servisu mi je rekel, da so govorili z Renault tehnično službo in da še niso imeli primera, ko bi septembra komu zamrznila nafta. Tako da je res čudno ... Na misel mi je prišlo edino, da sem slučajno naletel na nafto iz državnih blagovnih rezerv, ki je več mesecev stala in verjetno nima takšnih la...
- 26 Sep 2016, 08:00
- Forum: Splošno
- Tema: Zamrznila slovenska nafta (ja, septembra)
- Odgovori: 5
- Ogledi: 6826
Re: Zamrznila slovenska nafta (ja, septembra)
Update: Danes zjutraj je malo pokašljajoče vžgal, ampak ga ni vrglo v safe mode in tudi peljal se je normalno. Zdaj je na servisu, da ga pregledajo.
- 25 Sep 2016, 20:13
- Forum: Splošno
- Tema: Zamrznila slovenska nafta (ja, septembra)
- Odgovori: 5
- Ogledi: 6826
- 25 Sep 2016, 18:33
- Forum: Splošno
- Tema: Zamrznila slovenska nafta (ja, septembra)
- Odgovori: 5
- Ogledi: 6826
Zamrznila slovenska nafta (ja, septembra)
Ja, prav ste prebrali. Bil sem v okolici Cortine d'Ampezzo (1.800m nadmorske) in zjutraj avto ni vžgal. Kličem Renault asistenco, ker je v garanciji in oni mi pošljejo ACI (italijanski AMZS). Možakarju ga s start sprejem uspe vžgati, vendar javlja "engine failure hazard" in deluje v safe-m...
- 01 Avg 2016, 18:04
- Forum: Galerija Renault vozil
- Tema: Operacija: "TURBO"...
- Odgovori: 2375
- Ogledi: 232764
Re: Operacija: "TURBO"...
Dunajska WTC ali Celovška Slovenijaavto?
- 28 Jun 2016, 19:57
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: VODA PRI PEDALIH
- Odgovori: 28
- Ogledi: 11555
Re: VODA PRI PEDALIH
Je bila klima prižgana? Da se ni zamašil tudi odtok od klime.
- 21 Jun 2016, 09:34
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: VODA PRI PEDALIH
- Odgovori: 28
- Ogledi: 11555
Re: VODA PRI PEDALIH
Ja, vse se je posušilo.
Res pa, da sem imel vodo samo spredaj, zadaj nič.
Za odstranjevanje plastičnih čepov, ki držijo kolotečno plastiko, sem enkrat predelal en star špohtel, in sicer sem mu na sredini vrezal utor v obliki črke U. Pride prav tudi drugje, kjer so takšni in podobni čepi.
Za odstranjevanje plastičnih čepov, ki držijo kolotečno plastiko, sem enkrat predelal en star špohtel, in sicer sem mu na sredini vrezal utor v obliki črke U. Pride prav tudi drugje, kjer so takšni in podobni čepi.
- 20 Jun 2016, 15:47
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: VODA PRI PEDALIH
- Odgovori: 28
- Ogledi: 11555
Re: VODA PRI PEDALIH
Jaz sem tiste "štoplce" na koncu porezal stran. Ne vem, čemu naj bi sploh koristili. Ker so pod kolotečno plastiko ni variante, da bi voda tam od spodaj špricala gor (če je to slučajno njihov namen).
- 19 Jun 2016, 22:02
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: VODA PRI PEDALIH
- Odgovori: 28
- Ogledi: 11555
Re: VODA PRI PEDALIH
Sem imel Scenica in se mi je zgodilo enako, in za povrhu vsega še v aprilu, ko je stalno deževalo. Kljub temu se je vse posušilo in ni bilo nobenega vonja po plesnivem. Z brisačo sem "popivnal" kolikor se je dalo, potem pa pustil odprte predale in za prst odprta okna (skupna garaža v bloku...
