Našli ste 23 zadetkov

Napisal/-a Arc
13 Jul 2017, 12:01
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Megane 1.5 dci 2004
Odgovori: 1
Ogledi: 1388

Re: Megane 1.5 dci 2004

Za to je moral biti nek razlog, da je varovalko skurilo. Samo menjava varovalke brez ugotovitve in odprave vzroka je napol opravljeno delo. Lahko ti jo bo na dopustu spet skurilo ... ali bohnedaj še kaj hujšega.
Napisal/-a Arc
09 Dec 2016, 14:16
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Dnevne luči - avtomatika
Odgovori: 15
Ogledi: 3792

Re: Dnevne luči - avtomatika

Sam sem vzel paket s senzorjem (paket 'vidljivost' ali nekaj takega) ravno zaradi tega. Ampak me moti, ker prepozno vklopi zasenčene luči. Da se razumemo - ko zapeljem v tunel, jih vklopi praktično takoj. Štrajka pa v mraku, ko se postopoma temni in bi zaradi varnosti že morale svetiti tudi zadnje l...
Napisal/-a Arc
06 Dec 2016, 10:46
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Dnevne luči - avtomatika
Odgovori: 15
Ogledi: 3792

Re: Dnevne luči - avtomatika

Tudi jaz ročno vklapljam zasenčene luči, se pa zgodi, da kdaj pozabim, zunaj pa se že mrači. Recimo štartam ob 16h, ko je še svetlo, ob 16:20 pa že pade mrak. Avtomatika še ne preklopi, sam pa se tudi vedno ne spomnim. Ko bi se vsaj dalo, da bi lahko pustil prižgane zasenčene luči in bi se prižigale...
Napisal/-a Arc
05 Dec 2016, 18:34
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Dnevne luči - avtomatika
Odgovori: 15
Ogledi: 3792

Dnevne luči - avtomatika

Mogoče kdo ve, če je možno sprogramirati tako, da bi ob vklopljenih prednjih dnevnih lučeh svetile tudi zadnje pozicijske? Ali pa če bi se dalo nastaviti, da bi avtomatika prej preklopila na normalne luči. Zdaj mora biti že precej mračno, da preklopi, kar je v tem času zelo moteče in tudi nevarno. G...
Napisal/-a Arc
27 Okt 2016, 22:35
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Nemiren prosti tek na začetku in prasketanje volana
Odgovori: 5
Ogledi: 2465

Re: Nemiren prosti tek na začetku in prasketanje volana

Za prvo vprašanje naj odgovori kdo drug, glede prasketanja, pa se verjetno sliši volanska ovojnica. Pri meni v odvisnosti od temperature drgne že dve leti (40k km) in nič ne kaže, da bi se želela posloviti.
Napisal/-a Arc
28 Sep 2016, 21:52
Forum: Talisman, Laguna, Megane, Clio
Tema: Ugašanje/padanje obratov v prostem teku
Odgovori: 9
Ogledi: 358

Re: Ugašanje/padanje obratov v prostem teku

So vrednosti pritiska nafte ok? Mogoče kakšna cevka za nafto kje stisnjena?
Napisal/-a Arc
26 Sep 2016, 19:10
Forum: Splošno
Tema: Zamrznila slovenska nafta (ja, septembra)
Odgovori: 5
Ogledi: 6826

Re: Zamrznila slovenska nafta (ja, septembra)

Na servisu mi je rekel, da so govorili z Renault tehnično službo in da še niso imeli primera, ko bi septembra komu zamrznila nafta. Tako da je res čudno ... Na misel mi je prišlo edino, da sem slučajno naletel na nafto iz državnih blagovnih rezerv, ki je več mesecev stala in verjetno nima takšnih la...
Napisal/-a Arc
26 Sep 2016, 08:00
Forum: Splošno
Tema: Zamrznila slovenska nafta (ja, septembra)
Odgovori: 5
Ogledi: 6826

Re: Zamrznila slovenska nafta (ja, septembra)

Update: Danes zjutraj je malo pokašljajoče vžgal, ampak ga ni vrglo v safe mode in tudi peljal se je normalno. Zdaj je na servisu, da ga pregledajo.
Napisal/-a Arc
25 Sep 2016, 20:13
Forum: Splošno
Tema: Zamrznila slovenska nafta (ja, septembra)
Odgovori: 5
Ogledi: 6826

Re: Zamrznila slovenska nafta (ja, septembra)

Kakšne?
Napisal/-a Arc
25 Sep 2016, 18:33
Forum: Splošno
Tema: Zamrznila slovenska nafta (ja, septembra)
Odgovori: 5
Ogledi: 6826

Zamrznila slovenska nafta (ja, septembra)

Ja, prav ste prebrali. Bil sem v okolici Cortine d'Ampezzo (1.800m nadmorske) in zjutraj avto ni vžgal. Kličem Renault asistenco, ker je v garanciji in oni mi pošljejo ACI (italijanski AMZS). Možakarju ga s start sprejem uspe vžgati, vendar javlja "engine failure hazard" in deluje v safe-m...
Napisal/-a Arc
01 Avg 2016, 18:04
Forum: Galerija Renault vozil
Tema: Operacija: "TURBO"...
Odgovori: 2375
Ogledi: 232764

Re: Operacija: "TURBO"...

Dunajska WTC ali Celovška Slovenijaavto?
Napisal/-a Arc
28 Jun 2016, 19:57
Forum: Okvare in pomoč
Tema: VODA PRI PEDALIH
Odgovori: 28
Ogledi: 11555

Re: VODA PRI PEDALIH

Je bila klima prižgana? Da se ni zamašil tudi odtok od klime.
Napisal/-a Arc
21 Jun 2016, 09:34
Forum: Okvare in pomoč
Tema: VODA PRI PEDALIH
Odgovori: 28
Ogledi: 11555

Re: VODA PRI PEDALIH

Ja, vse se je posušilo. :) Res pa, da sem imel vodo samo spredaj, zadaj nič.

Za odstranjevanje plastičnih čepov, ki držijo kolotečno plastiko, sem enkrat predelal en star špohtel, in sicer sem mu na sredini vrezal utor v obliki črke U. Pride prav tudi drugje, kjer so takšni in podobni čepi.
Napisal/-a Arc
20 Jun 2016, 15:47
Forum: Okvare in pomoč
Tema: VODA PRI PEDALIH
Odgovori: 28
Ogledi: 11555

Re: VODA PRI PEDALIH

Jaz sem tiste "štoplce" na koncu porezal stran. Ne vem, čemu naj bi sploh koristili. Ker so pod kolotečno plastiko ni variante, da bi voda tam od spodaj špricala gor (če je to slučajno njihov namen).
Napisal/-a Arc
19 Jun 2016, 22:02
Forum: Okvare in pomoč
Tema: VODA PRI PEDALIH
Odgovori: 28
Ogledi: 11555

Re: VODA PRI PEDALIH

Sem imel Scenica in se mi je zgodilo enako, in za povrhu vsega še v aprilu, ko je stalno deževalo. Kljub temu se je vse posušilo in ni bilo nobenega vonja po plesnivem. Z brisačo sem "popivnal" kolikor se je dalo, potem pa pustil odprte predale in za prst odprta okna (skupna garaža v bloku...