Našli ste 3 zadetke
- 09 Jun 2013, 23:01
- Forum: Renault Novice
- Tema: Novi Clio IV - 2013
- Odgovori: 1062
- Ogledi: 310155
Re: Novi Clio IV - 2013
vprašam zato ker piše v knjigi da bi naj bilo,:)
- 09 Jun 2013, 12:37
- Forum: Renault Novice
- Tema: Novi Clio IV - 2013
- Odgovori: 1062
- Ogledi: 310155
Re: Novi Clio IV - 2013
imam clio tce 90 dynamique.
- 09 Jun 2013, 00:00
- Forum: Renault Novice
- Tema: Novi Clio IV - 2013
- Odgovori: 1062
- Ogledi: 310155
Re: Novi Clio IV - 2013
pozdravljeni.
si lastim cliota iv in imam eno vprasanje, a tudi vam na potovalnem racunalniku kaze samo temperaturo brez ure? ker v navodilihmpise da naj bi bila prikazana tudi ura.
in kako je z eco mode indikatorjem?
meni ne deluje.
lp
si lastim cliota iv in imam eno vprasanje, a tudi vam na potovalnem racunalniku kaze samo temperaturo brez ure? ker v navodilihmpise da naj bi bila prikazana tudi ura.
in kako je z eco mode indikatorjem?
meni ne deluje.
lp
