Našli ste 2 zadetka
- 03 Mar 2013, 10:55
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: kako prav voziti
- Odgovori: 7
- Ogledi: 751
Re: kako prav voziti
Očitno na celem forumu nihče ne zna voziti dizlov pravilno?? :?
- 02 Mar 2013, 13:12
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: kako prav voziti
- Odgovori: 7
- Ogledi: 751
kako prav voziti
Zdravo, imam megana 1.5dci pa me zanimati dve stvari. Ob vseh prebranih stvari na tem forumu ni nič več jasno. Kakšno ali katero olje dati v mojega megana letnik 2005 narejenih cca 150000km in kako prav voziti ali šaltati v nizkih obratih in ga tam tudi voziti ali naj mašino "žgem" v visok...
