Našli ste 2 zadetka

Napisal/-a pados
03 Mar 2013, 10:55
Forum: Okvare in pomoč
Tema: kako prav voziti
Odgovori: 7
Ogledi: 751

Re: kako prav voziti

Očitno na celem forumu nihče ne zna voziti dizlov pravilno?? :?
Napisal/-a pados
02 Mar 2013, 13:12
Forum: Okvare in pomoč
Tema: kako prav voziti
Odgovori: 7
Ogledi: 751

kako prav voziti

Zdravo, imam megana 1.5dci pa me zanimati dve stvari. Ob vseh prebranih stvari na tem forumu ni nič več jasno. Kakšno ali katero olje dati v mojega megana letnik 2005 narejenih cca 150000km in kako prav voziti ali šaltati v nizkih obratih in ga tam tudi voziti ali naj mašino "žgem" v visok...