Našli ste 19 zadetkov

Napisal/-a Dorotheia
05 Maj 2013, 19:17
Forum: Renault Novice
Tema: Novi Clio IV - 2013
Odgovori: 1062
Ogledi: 310138

Re: Novi Clio IV - 2013

Ja, taka posebna zelena je. :D
Napisal/-a Dorotheia
05 Maj 2013, 11:05
Forum: Renault Novice
Tema: Novi Clio IV - 2013
Odgovori: 1062
Ogledi: 310138

Re: Novi Clio IV - 2013

Se strinjam, da je zelena za izbrance. Samo pri III imaš dve zeleni barvi. RS zelena in zelena za navadne. Jaz imam tole drugo. :P

Ferdo, je res, pri črni barvi se pa vse takoj pozna. Samo meni se zdi, da se tudi na moji zeleni vse takoj pozna. :|
Napisal/-a Dorotheia
05 Maj 2013, 00:57
Forum: Renault Novice
Tema: Novi Clio IV - 2013
Odgovori: 1062
Ogledi: 310138

Re: Novi Clio IV - 2013

Meni je kar malo žal, da sem kupila III, kmalu zatem je potem IV prišla ven. Sem se skoraj zjokala. Rdeči mi niso všeč sploh. Črni ali beli. http://4.bp.blogspot.com/-MQWziLjhvLo/UE80uxhzMRI/AAAAAAAJACo/6HEKIgsiIXQ/s800/2013-Renault-Clio-RS-Mk4-3.jpg http://4.bp.blogspot.com/-c9Iz2S5WXz0/UFEulgk6MGI...
Napisal/-a Dorotheia
05 Maj 2013, 00:44
Forum: Styling
Tema: Temnenje stekel
Odgovori: 394
Ogledi: 196536

Re: Temnenje stekel

tenx. Bom še malo povprašala naokrog, kam se na gorenjskem splača peljat.
Napisal/-a Dorotheia
05 Maj 2013, 00:42
Forum: Zakoni in predpisi
Tema: Tüv Momo TEN-S alloy 16col za Clio III
Odgovori: 9
Ogledi: 45626

Re: Tüv Momo TEN-S alloy 16col za Clio III

Zbiram pogum. Saj ni tako lep. :P
Napisal/-a Dorotheia
04 Maj 2013, 18:12
Forum: Styling
Tema: Temnenje stekel
Odgovori: 394
Ogledi: 196536

Re: Temnenje stekel

Nisem šla vsega brati za nazaj in bom kar vprašala. Kaj rabiš, če hočeš zatemniti zadnje šipe. Kot prvo, kam se najbolj splača peljati (kje to izvajajo kvalitetno), kje ti papirje uredijo? Homologiraš pa predvidevam tako kot ostale zadeve in na istem mestu. Lahko kdo na kratko napiše? Aja, pa koliko...
Napisal/-a Dorotheia
04 Maj 2013, 17:58
Forum: Zakoni in predpisi
Tema: Tüv Momo TEN-S alloy 16col za Clio III
Odgovori: 9
Ogledi: 45626

Re: Tüv Momo TEN-S alloy 16col za Clio III

Hvala vam za predloge in pomoč.
Mi je vsaka informacija prišla prav. Imam pa sedaj končno vse papirje in homologirano vse (kar nisem mogla verjeti, dokler nisem na kartončku dejansko videla). :wink:
Hvala še enkrat!
Napisal/-a Dorotheia
21 Apr 2013, 12:32
Forum: Zakoni in predpisi
Tema: Tüv Momo TEN-S alloy 16col za Clio III
Odgovori: 9
Ogledi: 45626

Re: Tüv Momo TEN-S alloy 16col za Clio III

Nisem kupila novih. Ubistvu mi jih je en kolega zrihtal po res ugodni ceni. So pa rabljena 1 leto in tistega Tüv certifikata ni bilo zraven.

Berem pa sedaj, da se to dimenzijo gum menda sploh ne da homologirat na moj avto. :shock:
Napisal/-a Dorotheia
21 Apr 2013, 11:52
Forum: Zakoni in predpisi
Tema: Tüv Momo TEN-S alloy 16col za Clio III
Odgovori: 9
Ogledi: 45626

Tüv Momo TEN-S alloy 16col za Clio III

Lep pozdrav, kupila sem nova platišča, v katerih moj Clio (model= Clio III 1.2 TCE Expression) vsaj malo bolj lepo izgleda, sedaj pa moram urediti še homologacijo. Saj so v originalu za avto primerna samo 15col platišča oz. dovoljene pnevmatike in platišča so naslednje: 185/60 R15 (84) H/T, 6.00 J 1...
Napisal/-a Dorotheia
16 Mar 2012, 23:15
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Kratka vprašanja
Odgovori: 1647
Ogledi: 350199

Re: Kratka vprašanja

Hvala...malo prepozno...sem že kupila. :roll: :D Sem odgovor mašla drugje.

Hvala vseeno!
Napisal/-a Dorotheia
16 Mar 2012, 18:19
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Kratka vprašanja
Odgovori: 1647
Ogledi: 350199

Re: Kratka vprašanja

Čimbolj na hitro potrebujem eno info.

Za cliota III (1.2 TCE verjetno ni pomembna informacija) kupujem alu platišča. Našla sem ene všečne, kjer vse štima, razen za ET ne vem, če je pravi. ET pri teh je 37. Mi lahko kdo odgovori ali bi pasale te na Clio III?
Napisal/-a Dorotheia
26 Feb 2012, 21:02
Forum: Renault Sport modeli
Tema: clio 3 1.2 tce par vprašanj
Odgovori: 24
Ogledi: 1056

Re: clio 3 1.2 tce par vprašanj

Ja, ravno pazil sigurno ni. Jutri se pelje avto na servis, kjer ga bodo priključili na računalnik. Ubistvu je več zadev, ki so sumljive in čudne. Obrati se mi nekaj ne slišijo vredu, pod določenimi obrati se tudi sliši nek čuden, neobičajen zvok (zdaj ne vem ali je možno, da se tudi turbina kaj čudn...
Napisal/-a Dorotheia
25 Feb 2012, 17:51
Forum: Renault Sport modeli
Tema: clio 3 1.2 tce par vprašanj
Odgovori: 24
Ogledi: 1056

Re: clio 3 1.2 tce par vprašanj

Ja, je bil redno servisiran pri pooblaščenem serviserju. Vsaj nekaj.
Samo se mi pa še ni zgodilo, da bi imela avto 14 dni, pa že začenja nagajati. :?
Napisal/-a Dorotheia
25 Feb 2012, 14:56
Forum: Renault Sport modeli
Tema: clio 3 1.2 tce par vprašanj
Odgovori: 24
Ogledi: 1056

Re: clio 3 1.2 tce par vprašanj

No ja...še dobro, da imam zaenkrat še garancijo, ker imam že probleme. :mad: Volan mi čudno dela (ne znam se strokovno izražat, ampak občutek je kot da bi iz bolj mehkega med obračanjem prešel na bolj trd občutek in zopet bolj mehek itd.), motor ne dela vredu (če je avto pri miru in laufa - laufa po...
Napisal/-a Dorotheia
25 Feb 2012, 12:45
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Kratka vprašanja
Odgovori: 1647
Ogledi: 350199

Re: Kratka vprašanja

Če peljem avto na servis, ker mašina ne dela vredu (avto je še v garanciji) ali dobim nadomestno vozilo v tem primeru?