Našli ste 19 zadetkov
- 05 Maj 2013, 19:17
- Forum: Renault Novice
- Tema: Novi Clio IV - 2013
- Odgovori: 1062
- Ogledi: 310138
Re: Novi Clio IV - 2013
Ja, taka posebna zelena je. 
- 05 Maj 2013, 11:05
- Forum: Renault Novice
- Tema: Novi Clio IV - 2013
- Odgovori: 1062
- Ogledi: 310138
Re: Novi Clio IV - 2013
Se strinjam, da je zelena za izbrance. Samo pri III imaš dve zeleni barvi. RS zelena in zelena za navadne. Jaz imam tole drugo.
Ferdo, je res, pri črni barvi se pa vse takoj pozna. Samo meni se zdi, da se tudi na moji zeleni vse takoj pozna.
Ferdo, je res, pri črni barvi se pa vse takoj pozna. Samo meni se zdi, da se tudi na moji zeleni vse takoj pozna.
- 05 Maj 2013, 00:57
- Forum: Renault Novice
- Tema: Novi Clio IV - 2013
- Odgovori: 1062
- Ogledi: 310138
Re: Novi Clio IV - 2013
Meni je kar malo žal, da sem kupila III, kmalu zatem je potem IV prišla ven. Sem se skoraj zjokala. Rdeči mi niso všeč sploh. Črni ali beli. http://4.bp.blogspot.com/-MQWziLjhvLo/UE80uxhzMRI/AAAAAAAJACo/6HEKIgsiIXQ/s800/2013-Renault-Clio-RS-Mk4-3.jpg http://4.bp.blogspot.com/-c9Iz2S5WXz0/UFEulgk6MGI...
- 05 Maj 2013, 00:44
- Forum: Styling
- Tema: Temnenje stekel
- Odgovori: 394
- Ogledi: 196536
Re: Temnenje stekel
tenx. Bom še malo povprašala naokrog, kam se na gorenjskem splača peljat.
- 05 Maj 2013, 00:42
- Forum: Zakoni in predpisi
- Tema: Tüv Momo TEN-S alloy 16col za Clio III
- Odgovori: 9
- Ogledi: 45626
Re: Tüv Momo TEN-S alloy 16col za Clio III
Zbiram pogum. Saj ni tako lep. 
- 04 Maj 2013, 18:12
- Forum: Styling
- Tema: Temnenje stekel
- Odgovori: 394
- Ogledi: 196536
Re: Temnenje stekel
Nisem šla vsega brati za nazaj in bom kar vprašala. Kaj rabiš, če hočeš zatemniti zadnje šipe. Kot prvo, kam se najbolj splača peljati (kje to izvajajo kvalitetno), kje ti papirje uredijo? Homologiraš pa predvidevam tako kot ostale zadeve in na istem mestu. Lahko kdo na kratko napiše? Aja, pa koliko...
- 04 Maj 2013, 17:58
- Forum: Zakoni in predpisi
- Tema: Tüv Momo TEN-S alloy 16col za Clio III
- Odgovori: 9
- Ogledi: 45626
Re: Tüv Momo TEN-S alloy 16col za Clio III
Hvala vam za predloge in pomoč.
Mi je vsaka informacija prišla prav. Imam pa sedaj končno vse papirje in homologirano vse (kar nisem mogla verjeti, dokler nisem na kartončku dejansko videla).
Hvala še enkrat!
Mi je vsaka informacija prišla prav. Imam pa sedaj končno vse papirje in homologirano vse (kar nisem mogla verjeti, dokler nisem na kartončku dejansko videla).
Hvala še enkrat!
- 21 Apr 2013, 12:32
- Forum: Zakoni in predpisi
- Tema: Tüv Momo TEN-S alloy 16col za Clio III
- Odgovori: 9
- Ogledi: 45626
Re: Tüv Momo TEN-S alloy 16col za Clio III
Nisem kupila novih. Ubistvu mi jih je en kolega zrihtal po res ugodni ceni. So pa rabljena 1 leto in tistega Tüv certifikata ni bilo zraven.
Berem pa sedaj, da se to dimenzijo gum menda sploh ne da homologirat na moj avto.
Berem pa sedaj, da se to dimenzijo gum menda sploh ne da homologirat na moj avto.
- 21 Apr 2013, 11:52
- Forum: Zakoni in predpisi
- Tema: Tüv Momo TEN-S alloy 16col za Clio III
- Odgovori: 9
- Ogledi: 45626
Tüv Momo TEN-S alloy 16col za Clio III
Lep pozdrav, kupila sem nova platišča, v katerih moj Clio (model= Clio III 1.2 TCE Expression) vsaj malo bolj lepo izgleda, sedaj pa moram urediti še homologacijo. Saj so v originalu za avto primerna samo 15col platišča oz. dovoljene pnevmatike in platišča so naslednje: 185/60 R15 (84) H/T, 6.00 J 1...
- 16 Mar 2012, 23:15
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Kratka vprašanja
- Odgovori: 1647
- Ogledi: 350199
Re: Kratka vprašanja
Hvala...malo prepozno...sem že kupila.
Sem odgovor mašla drugje.
Hvala vseeno!
Hvala vseeno!
- 16 Mar 2012, 18:19
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Kratka vprašanja
- Odgovori: 1647
- Ogledi: 350199
Re: Kratka vprašanja
Čimbolj na hitro potrebujem eno info.
Za cliota III (1.2 TCE verjetno ni pomembna informacija) kupujem alu platišča. Našla sem ene všečne, kjer vse štima, razen za ET ne vem, če je pravi. ET pri teh je 37. Mi lahko kdo odgovori ali bi pasale te na Clio III?
Za cliota III (1.2 TCE verjetno ni pomembna informacija) kupujem alu platišča. Našla sem ene všečne, kjer vse štima, razen za ET ne vem, če je pravi. ET pri teh je 37. Mi lahko kdo odgovori ali bi pasale te na Clio III?
- 26 Feb 2012, 21:02
- Forum: Renault Sport modeli
- Tema: clio 3 1.2 tce par vprašanj
- Odgovori: 24
- Ogledi: 1056
Re: clio 3 1.2 tce par vprašanj
Ja, ravno pazil sigurno ni. Jutri se pelje avto na servis, kjer ga bodo priključili na računalnik. Ubistvu je več zadev, ki so sumljive in čudne. Obrati se mi nekaj ne slišijo vredu, pod določenimi obrati se tudi sliši nek čuden, neobičajen zvok (zdaj ne vem ali je možno, da se tudi turbina kaj čudn...
- 25 Feb 2012, 17:51
- Forum: Renault Sport modeli
- Tema: clio 3 1.2 tce par vprašanj
- Odgovori: 24
- Ogledi: 1056
Re: clio 3 1.2 tce par vprašanj
Ja, je bil redno servisiran pri pooblaščenem serviserju. Vsaj nekaj.
Samo se mi pa še ni zgodilo, da bi imela avto 14 dni, pa že začenja nagajati.
Samo se mi pa še ni zgodilo, da bi imela avto 14 dni, pa že začenja nagajati.
- 25 Feb 2012, 14:56
- Forum: Renault Sport modeli
- Tema: clio 3 1.2 tce par vprašanj
- Odgovori: 24
- Ogledi: 1056
Re: clio 3 1.2 tce par vprašanj
No ja...še dobro, da imam zaenkrat še garancijo, ker imam že probleme. :mad: Volan mi čudno dela (ne znam se strokovno izražat, ampak občutek je kot da bi iz bolj mehkega med obračanjem prešel na bolj trd občutek in zopet bolj mehek itd.), motor ne dela vredu (če je avto pri miru in laufa - laufa po...
- 25 Feb 2012, 12:45
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Kratka vprašanja
- Odgovori: 1647
- Ogledi: 350199
Re: Kratka vprašanja
Če peljem avto na servis, ker mašina ne dela vredu (avto je še v garanciji) ali dobim nadomestno vozilo v tem primeru?
